Přejít k hlavnímu obsahu

Monika Bagárová pobavila fanoušky videem své dcery Ruminky. Smích rozhodně neudržíte

Info ikona
Monika Bagárová

Jméno Monika Bagárová je nyní v médiích skloňováno spíše kvůli jejímu vztahu s Muradovem. Nyní ovšem Monika potěšila své fanoušky a rozesmála je. Video její dcery Ruminky je neuvěřitelně roztomilé.

Monika se nedávno na svém Instagramu svěřila, že neprožívá lehké období. "Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina." Vrabci si nyní sice cvrlikají, že je dvojice Muradov, Bagárová zpátky spolu, nicméně nic není potvrzeno. 

Ruminka rozveselila fanoušky

Monika Bagárová hned po ránu pobavila své fanoušky videem, kde dovádí její dcera Ruminka s dárkem, který dostala. "Krásné ránko Vám všem. Včera donesli děda s babi Rumince dáreček a musím říct, že jsme se pobavili všichni ?. Tak jsem si říkala, že to s vámi musím sdílet?," napsala Monika k vtipnému příspěvku a reakce na sebe nenechali dlouho čekat. 

Slova jako úžasná, dokonalá nebo čistá láska se střídají v komentářích a Monice se tak povedlo vyčarovat úsměv na tváři tisícům svých fanoušků.