Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Každé znamení zvěrokruhu má svého archanděla, který nad vámi drží ochranou ruku. Poznejte toho svého

Info ikona
Jaký je váš archanděl?

Archandělé jsou podle různých náboženství vyšší bytosti a poslové, kteří pomáhají a ochraňují. Každý archanděl má jiný úkol i zaměření. Trápí vás nemoc, nedostatek financí nebo zlomené srdce? Pak si přečtěte, jaký archanděl je podle znamení zvěrokruhu vaším patronem?

Archanděl pochází z řeckého slova, které v překladu znamená hlavní anděl. Ačkoli archanděl má své kořeny v abrahámovském náboženství, lidské bytosti jim podobné se vyskytují v mnoha starověkých tradicích a náboženstvích. Archandělé jsou považováni za velmi mocné duchovní bytosti. Jaký je ten váš?

Beran

Vaším patronem je Ariel, léčitelka přírody, často se jí říká Lvice Boží. Pomáhá vám se duchovně spojit s přírodou a odbourat stres. Pokud tedy chcete udělat něco pro životní prostředí nebo si vytvořit krásnou zahradu, je správnou volbou. Dále pomáhá nastavit a ujasnit životní potřeby a priority.

Býk

Pro Býky je zde Archanděl Chamuel. Touží udržovat mírové prostředí a chce, aby vše probíhalo podle rozhodnutí. Přináší klid do nitra duše, čímž řeší všechny vaše potíže, a je často nazýván nejmírumilovnějším andělem. Pokud se vám ztratí některá z vašich osobních věcí, můžete se rozhodnout pro archanděla Chamuela.

Blíženci

Zadkiel je archanděl odpuštění. Archanděl Zadkiel vám pomáhá překonat pronásledující vzpomínky z minulosti, bolestné emoce a přináší do vašeho života prosperitu. Kdykoliv se cítíte provinile, požádejte archanděla Zadkiela, aby vám pomohl. Má moc přenést vaše vnitřní emoce do reality, což se u Blíženců hodí.

Důkazy, že se s vámi pokouší spojit strážný anděl: Máte zvláštní pocity nebo vídáte stejná čísla? Pak nad vámi bdí právě ten váš

svetzeny.cz

Rak

Archanděl Gabriel má pro vás vždy skryté poselství. Představuje také ženské síly, jako je mateřství a dětství. Tento archanděl je ochráncem vašeho vnitřního dítěte, který vám pomáhá ve všech fázích rodičovství. Raci tak silně zaměření na rodinu právě tohle ocení.

Lev

Pro Lvi je tu Raziel, zná všechna tajemství, záhady vesmíru, které v sobě skrývají poselství pro lidstvo. Dokáže také opakovaně vyvolávat vaše sny, myšlenky, představy a činí vás mnohem silnějšími, abyste zvládli obtížné životní situace. Raziel je božská duše, která zná odpovědi na všechny otázky, které vám brání v cestě vpřed.

Panna

Vaším archandělem je Haniel, který vám pomáhá rozvíjet se na duchovní úrovni, které nejste příliš nakloněni. Dodává vám sílu a odvahu, když si na svého archanděla napojíte, dokážete vykládat například karty, číst z ruky nebo jen jednoduše pomáhat potřebným. Můžete ho také požádat o pomoc, když vás trápí zdraví.

Váhy

Pro Váhy je zde patron Jofiela, který váš život posune po duchovní stránce a pomůže s rozvojem. Pokud si chcete uvědomit své vnitřní já, naučit se správně meditovat nebo se jen napojit na vesmírnou energii, není lepšího pomocníka než právě Josphiela.

Štír

Pro Štíry je zde Jeremiel, je to anděl citových záležitostí. Pomáhá vám překonat negativní myšlenky a nahlédnout do vašeho minulého života, přehodnotit, co jste udělali špatně a poučit se z nových lekcí. Jeremiel chce, abyste

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

svetzeny.cz

Střelec

Vaším patronem je Raguel a jeho hlavním úkolem je vytvářet klidné a přátelské prostředí mezi členy vaší rodiny a přáteli. Může vám poskytnout nejlepší řešení všech vašich životních problémů. Raguel je anděl spravedlnosti, který přináší prosperitu, harmonii a pomáhá vám zbavit se diskriminace a obtěžování.

Kozoroh

Azreal je anděl smrti, který přináší konec všem věcem. Je to jeden z archandělů, kteří pomáhají lidem přejít na druhý břeh, když je čas odejít. Kromě toho vám ukazuje různé etapy života a vy tak získáte přehled o všech událostech, které vás za celý život potkají. Pomáhá vám vyřešit neuzavřené věci a udělat za nimi tlustou čáru.

Vodnář

Vaším andělem je Uriel je to intelektuální anděl, který se zabývá vašimi nápady a tvořivostí. Anděl světla a inteligence vám ukazuje skutečnou cestu k úspěchu. Kromě toho je to božský řešitel problémů, který pomáhá dostat se z každé obtížné situace pomocí své inteligence a síly vůle.

Ryby

Pro poslední znamení zvěrokruhu je tu Sandalfon. Spojuje se s vaší intuicí a určuje, co si myslíte a pomáhá vám splnit vaše přání. Kromě toho se vztahuje také k hudbě a písním, tj. kdykoli uslyšíte nebo si pustíte určitou hudbu, vnímejte její text, může v něm být pro vás skryté poselství.

Zdroj článku