Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 5. – 11. června 2023: Lvi by měli zabrousit na seznamku, Býky zasáhnou emoce

První červnový týden ovlivní odeznívající energie Jahodového úplňku, ale také postavení Venuše s Neptunem. Jde o citlivé a láskyplné planety, jejichž soulad pomůže otevřít vaše srdce pozitivním emocím, soucitu a inspiraci. A co dalšího čeká na zrozence vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Beran

Nebojujte se svými pocity a dovolte si prožívat na plno sentiment a romantiku. Zapomeňte také na to, že musíte být v každém ohledu dokonalí a buďte sami sebou. Popusťte uzdu fantazii a buďte kreativní, protože postavení planet nahrává tvoření všeho druhu. Najděte si prostor a čas na malování, psaní, focení nebo jiné podobné činnosti, které vám přinášejí radost.

Býk

Nedělní úplněk ovlivnil vaše emoce více, než jste ochotni si připustit. Pokud máte pocit, že je čas na změnu ve vašem životě, udělejte k ní první kroky a neotáčejte se zpět. Dobře vám bude ve společnosti přátel. Uspořádejte grilování nebo večírek nebo si jen zajděte s kamarádkou na víno a sdílejte své pocity. Myslete pozitivně, protože všechno se děje tak, jak má.

Blíženci

Rádi byste byli na několika místech najednou, ale to nejde. Soustřeďte se na to, co je důležité. Věnujte svou pozornost a čas jen lidem, kteří za to stojí a nenechte si brát vzácnou energii od někoho, kdo vás chce jen využívat. Máte šanci potkat člověka, který vás bude inspirovat a pomůže vám rozvíjet vaše plány, o kterých už dlouho přemýšlíte. Nestůjte při zdi, můžete mít, co chcete. Stačí si to jen dovolit.

Mohlo by se vám líbit

Červnový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Raci se zbaví negativní energie, Štírům se splní sny

Co vás čeká a nemine v červnu dle tarotové věštby? Náš tarotoskop zahrnuje každé znamení zvěrokruhu. Například Raci se očistí od negativní energie, Štíři mají šanci uspět. Jaká budoucnost byla v kartách předpovězena vám?
svetzeny.cz

Rak

Doma to sice máte rádi, ale v tomto týdnu vás to potáhne ven, za dobrodružství, zážitky a poznáním. Budete chtít cestovat. Dovolte si to. Nemusí jít o dalekou a nákladnou dovolenou. Hezký výlet si můžete naplánovat i na jeden den. Získáte tím inspiraci, nadhled a odstup od věcí, které teď doma řešíte. Pokud se vydáte na cesty s partnerem, bude to to váš vztah velmi přínosné.

Lev

Jste-li ve vztahu, který potřebuje nové impulzy a energii, nečekejte, že se stane něco samo od sebe. Udělejte první kroky. Zaměřte se na romantická gesta, dávejte partnerovi pozornost a buďte iniciativní. Naplánujte večeři nebo společný víkend. Nezadaní Lvi by také neměli čekat na to, až budou objeveni. Vyplatí se přihlásit se na seznamku nebo vyrazit do společnosti, kde máte šanci potkat zajímavý protějšek.  

Panna

Máte skvělou intuici a rozlišovací schopnosti, tak je v tomto týdnu poslouchejte. Mohou přijít lákavé nabídky, kterým budete chtít podlehnout, ale pozor na faleš a podvody. Pokud budete komunikovat s někým neznámým, pozorně naslouchejte a všímejte si všech detailů. A pak si vše prověřte, protože jinak hrozí, že kývnete na něco, co by vás mohlo mrzet. Pozor si dejte zejména na pracovní nabídky.

Mohlo by se vám líbit

Každé znamení zvěrokruhu má psychopatický rys: Blíženci jsou ulhaní, Váhy zase promiskuitní

Negativní a pozitivní stránky obvykle tvoří ucelený charakter každého z nás. Někdo se umí ovládat a negativa potlačuje, jiný se prostě ovládnout neumí a projeví se. Jaký je váš psychopatický rys podle znamení?
svetzeny.cz

Váhy

Tento týden bude více než kdy jindy důležité zatáhnout za brzdu a přeřadit na nižší rychlostní stupeň. Možná si myslíte, že pod tlakem podáváte ty nejlepší výkony, ale nakonec by vás vaše workoholické tempo mohlo dohnat ke kolapsu. Pozor si dávejte na komunikaci s úřady. Nemáte někde nějaký rest, který je potřeba dořešit? Může jít o banalitu, na kterou jste už zapomněli, ale raději dohlédněte, ať máte v tomto směru čistý stůl. 

Štír

Tento týden se vám otevřou nové možnosti. Planety vás přímo vybízejí, abyste vylezli ze svého úkrytu a rozhlédli se po světě. Zejména nezadaní Štíři by měli otevřít své srdce a mít oči na stopkách. Díky tomu si možná uvědomíte, kolik potenciálně zajímavých protějšků vám pravidelně kříží cestu. A pokud vás někdo zaujme, nebojte se být iniciativní. Kdo ví, zda se z flirtu a oťukávání nestane ta pravá láska.

Střelec

Následující dva týdny jsou ideálním obdobím pro nastartování velkých projektů, o kterých sníte. Zkroťte však své sklony Střelců k hazardu a zbytečného riskování. Ne vždycky při vás totiž bude stát štěstí, což potvrzuje opatrný Saturn stojící v Rybách. Právě proběhlý úplněk ve vás zanechal odhodlání dokázat něco velkého, tak této energie využijte, ale opatrně a chytře.

Mohlo by se vám líbit

Čtveřice nejméně atraktivních znamení zvěrokruhu: Střelce zde nenajdete, Berany ano

Atraktivita je mnohdy subjektivní a záleží na každém, jak si ji představuje. Pro někoho je jejím hlavním symbolem krása, pro druhého charisma, odvážné rysy, jemná gesta a mnoho a mnoho dalšího. Atraktivita může do jisté míry souviset i se znamením. Jaká znamení jsou nejméně atraktivní znamení zvěrokruhu? Patří mezi ně i to vaše?
svetzeny.cz

Kozoroh

Toužíte po změně, chcete dosáhnout nových cílů, ale pravděpodobně cítíte, že ještě nejste připraveni. V pořádku, nespěchejte na sebe. Zatím si své záměry vizualizujte, můžete si stanovit nějaké termíny, vybrat spolehlivé lidi, kteří vám budou nápomocni a věnujte se vnitřní práci sami na sobě. Pokud máte možnost, nechte si poradit od kouče či jiného spolehlivého odborníka. Soustřeďte se na ten pocit, který budete cítit, až svého cíle jednou dosáhnete.

Vodnář

Díky estetické Venuši, která se pohybuje v Raku, budete tak trochu posedlí pořádkem a detaily. Ne, že byste vyloženě hledali chyby. Ony se vám budou samy objevovat před očima, ať už půjde o smítka prachu nebo špatně napsanou čárku. Snažte se ale neobtěžovat s tím ostatní. Mezi tím, co je relevantní a malicherné je totiž tenká hranice. Představte si, jak byst se cítili vy, kdybyste byli neustále terčem nějakých poznámek.    

Ryby

Milovnice krásy Venuše si razí cestu Rakem a vyzývá vás, abyste si dopřáli rozmazlování a více luxusu. Můžete se nechat hýčkat, aniž byste utratili příliš. Příležitosti, které pro vás budou dostupné, sami uvidíte, ať už půjde o slevy na oblečení či kosmetiku nebo třeba masáže v rámci happy hours. Více než kdy jindy si uvědomíte, že to, jak se cítíte, ovlivňuje i to, jak navenek vypadáte. Zasloužíte si to nejlepší!   

Zdroj článku