Přejít k hlavnímu obsahu

Každé znamení zvěrokruhu má psychopatický rys: Blíženci jsou ulhaní, Váhy zase promiskuitní

Info ikona
žena

Negativní a pozitivní stránky obvykle tvoří ucelený charakter každého z nás. Někdo se umí ovládat a negativa potlačuje, jiný se prostě ovládnout neumí a projeví se. Jaký je váš psychopatický rys podle znamení?

Ač se tyto rysy spojují s kriminalitou, extrémně narušenými lidmi a podobně, ne vždycky to s tím musí nutně souviset. Záleží na tom o jaký rys jde a také na tom, jak hluboko v sobě ho umíte pohřbít, co ho vyprovokuje a podobně. Jaký rys psychopata v sobě ukrývá právě vaše znamení?

Beran

Jejich psychopatický rys je touha po vzrušení. Z toho pak často pramení jejich chování. Berani totiž nenávidí nudu a jejich impulzivní povaha jim velí jít do všeho po hlavě. Nuda je pro ně velmi kritická a může je vést do velmi nebezpečných a riskantních situací, které nedopadají dobře. Milují pocit nebezpečí a právě touha po vzrušení je dovede do špatných situací.

Býk

Psychopatickým rysem je nedostatek empatie a takřka žádné emoce. Býci jsou tvrdohlaví a často se umí přetvařovat. Jejich nastavení jim velí být za každých okolností chladní a udržet si svou poker face. Což je může činit klidnými i v různých nebezpečných nebo riskantních situacích, které je povedou ke špatným rozhodnutím. Jejich někdy až chladnokrevnost umí pořádně překvapit.

Blíženci

Psychopatický rys Blíženců je lhaní a především to, s jakým klidem a sebejistotou tento rys ovládají. Je to pro ně sport a snaží se v něm být nejlepší. Mnohdy lžou i bez jasného důvodu, prostě jen tak. Rozdíl mezi pravdou a lží už po nějaké době vůbec nerozeznají. Umí říct přesně to, co lidé chtějí slyšet. Díky tomu umí dosáhnout všeho, co chtějí.

 

Některá znamení jsou chorobnými lháři: Nikdy byste neměli věřit Štírovi ani Vodnáři. Kdo další často lže?

svetzeny.cz

Rak

Jejich psychopatickým rysem je umění využít druhé pro svůj osobní zisk. Raci jsou soucitní a pečující, jejich silnou vlastností je lidskost. Někdy však mohou být dostatečně toxičtí na to, aby využili svých silných stránek a omotali si druhé kolem prstu. Využijí pak jejich slabých stránek a dosáhnou přesně toho, čeho chtějí. 

Lev

Psychopatickým rysem Lvů je touha přehánět a lhát. Přidat se k tomu může také nepoctivost. Jsou sebevědomí a hodně společenští. Baví je být středem pozornosti a ve chvíli, kdy se svět netočí okolo nich, je to problém. Mohou pak bez mrknutí oka lhát, zveličovat, snaží se v druhých vyvolat soucit a to jakýmkoliv způsobem.

Panna

Psychopatickým rysem tohoto znamení je strategické plánování. Ač to nemusí znít špatně, jsou situace, kdy Panny zachovávají chladnou hlavu, umí vše do detailu a pečlivě naplánovat a připravit. V obtížných situacích proto zůstávají nadmíru soustředění a takový podvod nebo podraz umí naplánovat bez mrknutí oka

 

Info ikona
lhář

Test: Jste psychopat, nebo sociopat? Jednoduché otázky odhalí pravdu

svetzeny.cz

Váhy

Jejich psychopatickým rysem je promiskuita. Lidé v tomto znamení jsou společenští, hledají ve svém životě rovnováhu, ale na druhou stranu umí velmi dobře flirtovat, jsou okouzlující a jejich kouzlu je velmi lehké propadnout. Používají sex jako zbraň, ale často ne kvůli tomu, aby získali, co chtějí, ale kvůli vlastnímu pocitu nadřazenosti a mocenskému boji.

Štír

Jejich psychopatickým rysem je potřeba neustálé kontroly a dominance. Jsou tak trochu záhadní a tajemní, mají rádi vše pod kontrolou a umí být často velmi intenzivní. Mít vše pod dohledem je jejich nutnost. Kontrola a převzetí moci jim dává neomezené schopnosti k manipulaci s druhými.

Střelec

Psychopatickým rysem Střelcům je, že se nebojí toho, co přijde. Následky si hlavu nelámou a jdou do všeho po hlavě. Co svým jednáním nebo slovy způsobí? To je vůbec nepálí. Tento bezstarostný postoj může mít za cíl to, že někoho zraní, ublíží mu nebo dokonce způsobí rizikové situace. Druhé mohou přivést do nebezpečí během pár chvil.

 

Jste psychopat? Poukazovat na to může nejenom vaše chování, ale i hudební vkus či chuťové preference

svetzeny.cz

Kozoroh

Psychopatickým rysem Kozorohů je to, že jsou paranoidní. A to ke všemu a všem. I když k tomu nemá vůbec žádný důvod. Bojí se, že lidé okolo něj ho odhalí nebo mu nějakým způsobem ublíží. Proto to nemůže dopustit. Často druhé lidi obviní jen, aby zakryly své špatné úmysly.

Vodnář

Psychopatickým rysem Vodnářů je jeho antisociálnost. Odmítají se podřídit se společenským normám, nedodržují zákony, lžou jen proto, že je to baví a používají všechno k podvodům, pro svůj osobní úspěch. Nejsou zrovna z těch, kteří umí komunikovat a mluvit s lidmi okolo sebe.

Ryby

Psychopatický rys Ryb možná nepůsobí na první pohled špatně. Jsou to oběti. Stylizují se do jejich role a vyžadují, aby je každý litoval, omlouval, projevoval soucit a pomáhal jim. Často jsou také ti, kteří velmi rádi pomáhají, ale jen proto, že jsou rádi vystavováni na piedestal. Když tomu tak není, snaží se před všemi fňukat a chtějí soucit druhých.

 

Zdroj článku