Přejít k hlavnímu obsahu

Červnový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Raci se zbaví negativní energie, Štírům se splní sny

Info ikona
x

Co vás čeká a nemine v červnu dle tarotové věštby? Náš tarotoskop zahrnuje každé znamení zvěrokruhu. Například Raci se očistí od negativní energie, Štíři mají šanci uspět. Jaká budoucnost byla v kartách předpovězena vám?

Berany čekají velké změny

Berani stojí na počátku něčeho velkého, ve vašem životě se v červnu budou dít zásadní změny. Nutně se nemusí vše odehrát v příštím měsíci, ale rozhodně stojíte na počátku nové životní cesty. Jsou před vámi i překážky. Jakmile je zdoláte, bude váš život o to více naplňující.

Býci se budou rozmýšlet

Kartou, která v červnu ovlivní život Býků, je Blázen. V příštím měsíci si budete muset dát na misku vah, zda vám v určité záležitosti stojí rizika za to, co můžete získat. Věřte svým instinktům, váš vnitřní hlas vám radí správně.

Blížence čeká náročná vedoucí úloha

Pro Blížence byla v červnu vytažena karta Císaře, který je donutí jednat zodpovědněji, což pro toto znamení mnohdy nebývá lehké. Blíženci mají neustále hlavu v oblacích a jsou roztržití, nyní se však dostanou do vedoucí role, a nebudou si moci dovolit udělat chybu.

Každé znamení zvěrokruhu má psychopatický rys: Blíženci jsou ulhaní, Váhy zase promiskuitní

svetzeny.cz

Raci se zbaví negativní energie

Rakům jako znamení vládne kosmické těleso Měsíc, ten se jim jako karta nyní objevuje i v tarotu pro měsíc červen. To jim dává úžasnou sílu vzchopit se a zbavit se všeho negativního, co je obklopuje. Ponořte se do svého nitra a upřímně si odpovězte na to, co vše vás tíží. Snažte se udělat zásadní krok, a vymažte ze svého života lidi, kteří vám ubližují či aktivity, které už vám nedělají radost.

Lvy čeká úžasný měsíc plný hojnosti

Lvům vládne v červnu Císařovna, která ztělesňuje ženský prvek. Císařovna symbolizuje hojnost a prosperitu, Lvům se bude dařit skutečně skvěle, pokud jde o finance. Také je to karta, která radí, abyste o sebe pečovali, dopřejte si v červnu relax, je to ideální čas, kdy si vzít dovolenou.

Panny v sobě najdou odvahu

Panny mají v červnovém tarotoskopu kartu Ďábla, která se sice může na první pohled jevit negativně, ale její hlavní význam tkví v uvědomění si, že jste pánem svého osudu. Pokud vám někdo škodí, najděte sílu mu čelit. Stůjte si za svými názory a neustupujte. V červnu pochopíte, že jste statečná osobnost a dokážete, že umíte prosazovat své zájmy.

Váhy mají šanci kariérně růst

Pro Váhy byla vytažena karta Síla, jejíž význam je asi jasný – dává vám moc postavit se démonům, se kterými bojujete, stát si za svým a plnit si sny. V červnu je šance kariérně růst. Jen nesmíte čekat na ideální okamžik, ten nemusí přijít nikdy. Pokud chcete něco ve svém životě změnit, udělejte to teď.

Štírům se splní sny

Štírům se v tarotovém čtení ukázala karta Svět. Ta je spojená se splněnými přáními, úspěchem a ambicemi. Červen pro vás bude skvělým měsícem, kdy dosáhnete svých cílů. Bude vás obklopovat pozitivní energie a stát při vás bude i štěstěna.

Střelci by měli zvolnit

Střelci budou ovlivněni kartou Střídmost. Možná jste si v minulých dnech nastavily těžko splnitelné cíle nebo cítíte zklamání, že věci nejdou podle vašeho plánu. Na chvíli se zastavte a uvědomte si, za co vše můžete být vděční. Pokora je velmi důležitá. Úspěch nepřichází hned, ale to neznamená, že nemůžete žít přítomným okamžikem a mít radost i z maličkostí.

Nejinteligentnější znamení zvěrokruhu: Astroložka tvrdí, že Blíženci jasně vedou

svetzeny.cz

Kozorozi by měli důvěřovat své intuici

Kozorozi jsou v červnu v moci tarotové karty s názvem Velekněžka. Lze jim poradit, aby při rozhodování dali na intuici, jejich „vnitřní oko“ je navede správným směrem. V příštím měsíci budou Kozorozi více hloubaví a ponoření sami do sebe, je třeba jim dát prostor, budou chtít být o samotě se svými myšlenkami.

Vztahy Vodnářů mohou projít zkouškou

Vodnáři mají v tarotovém čtení kartu Mága, která naznačuje možnou výměnu názorů s partnerem nebo změnu dynamiky vztahu. Vodnáři by se měli snažit komunikovat asertivně, jasně a otevřeně. Někteří z nich možná budu přemýšlet i o vyhledání párového terapeuta, který by jim pomohl obnovit rovnováhu a harmonii ve vztahu.

Ryby čeká setkání se spřízněnou duší

Kartou Ryb jsou Milenci, kteří symbolizují skutečnou odevzdanost jeden druhému. V červnu máte šanci potkat toho pravého či pravou. Rovněž tato karta souvisí s prožíváním štěstí, v červnu udělejte potřebné změny, které vás posunou blíže k pocitu spokojenosti a naplnění.

Zdroj článku