Přejít k hlavnímu obsahu

Nejinteligentnější znamení zvěrokruhu: Astroložka tvrdí, že Blíženci jasně vedou

Které znamení zvěrokruhu je ze všech nejchytřejší? Astroložka Susan Taylor je přesvědčena, že Blíženci nemají konkurenci. Zjistěte, která další znamení zvěrokruhu bývají také považována za nesmírně inteligentní.

Blíženci jsou dle astrologa nejinteligentnějším znamením zvěrokruhu

Pokud je řeč o nejinteligentnějších znameních zvěrokruhu, nesmí chybět Blíženci. Říká se o nich, že jsou neuvěřitelně bystří, umí se skvěle vyjadřovat a rychle se učí. Jsou kreativní a vždy umí nalézt několik možností, jak určitý úkol vyřešit. Dle astroložky Susan Taylor na Blížence nikdo nemá, co se týče inteligence.

Blíženci vždy patří mezi nejlepší studenty ve třídě a rádi se učí nové věci.

Touhu po vzdělání a vědění pohání zvědavost Blíženců. Jejich mysl je jako neuvěřitelně výkonný stroj, který se nikdy nezastaví. Nikdy se nepřestávají učit a rozšiřovat si obzory. Astroložka Susan Taylor je také přesvědčená, že jsou to právě oni, kdo má nejvyšší IQ z celého zvěrokruhu. Nikoho asi nepřekvapí, že nejvíce držitelů Nobelovy ceny je právě mezi Blíženci.

Mohlo by se vám líbit

Nejrychlejší IQ test: Pouhé tři otázky prozradí, jak vysoká je vaše inteligence

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vysoké je vaše IQ? Test kognitivní reflexe vám v mnohém napoví. Postačí k tomu tři jednoduché otázky. Na první pohled vypadají jednoduše, ale nenechte se ošálit.
svetzeny.cz

Lvi vynikají důvtipem a kreativitou

Jako další znamení, které je také velmi chytré, jmenovala astroložka Susan Taylor Lvy. Existuje pro to hned několik důvodů. Lvi vládnou slovem, jsou to výborní řečníci, skvěle se učí cizí jazyky a jejich verbální inteligence je na vysoké úrovni. Rádi se vzdělávají, protože touží po tom, aby druhé oslnili svými znalostmi. Obzvláště je baví studium méně známých faktů. Mnohdy se však snaží až příliš, a ve výsledku mohou na druhé působit nabubřele. Jsou opravdu dobří ve všech kreativních činnostech, uplatní se jako experti na marketing či spisovatelé. Pálí jim to a vynikají svým důvtipem. Jsou schopni velmi rychle řešit problémy a vymýšlet nové nápady.

Berani mají logické myšlení

Na seznamu nejchytřejších znamení zvěrokruhu nesmí dle astroložky Susan Taylor chybět Berani, a to hlavně z důvodu, že mají naprosto brilantní logické myšlení. Vládne jim planeta Mars, která jim dodává zápal pro vzdělávání. Berani touží neustále si rozšiřovat obzory. Když se pro něco nadchnou, dají do toho vše, dokud se nestanou experty na danou oblast. Nejsou sice od přírody natolik inteligentní jako třeba Blíženci, ale dohání to svou pílí. V čem ovšem opravdu vynikají, je schopnost prodat se. Jsou sebevědomí a své nápady umí skvěle prezentovat. Proto mnohdy uspějí ve sféře podnikání. Jsou totiž mistři v hledání těch nejlepších řešení.

Mohlo by se vám líbit

Nejsobečtější znamení zvěrokruhu: Beran vám nenechá ani poslední sousto, Panna vás řekne i to, co nechcete

Nemůžeme být všichni dokonalí, ale některá znamení zvěrokruhu mají tendenci být vyloženě sobečtí. Přiznejme si to. Všichni máme sobecké sklony, a to je v pořádku! Někteří z nás však mají tendenci používat tuto vlastnost o něco častěji než ostatní. Kdo patří mezi nejsobečtější znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Vodnáři jsou velcí myslitelé

Vodnáři určitě nemohou chybět, pokud je řeč o chytrých znameních zvěrokruhu. Jsou to skvělí myslitelé, kteří vynikají svou vynalézavostí a schopností věci inovovat. Jsou od přírody velmi inteligentní a nemusí se ve škole učit tolik jako ostatní, jde jim to samo. Typická je pro ně soutěživost a pracovitost. Umí zachovat chladnou hlavu, i když ostatní panikaří. I v tento moment dovedou přijít se skvělým řešením. Bývají to také dobří řečníci a filozofové. Jsou schopni se na danou věc dívat z různých úhlů pohledu a uvažovat v souvislostech. Mají otevřenou mysl a jsou přesvědčeni, že nic není nemožné. S tímto nadáním a přístupem k životu jsou předurčení v životě uspět.

Zdroj článku