Přejít k hlavnímu obsahu

Nejsobečtější znamení zvěrokruhu: Beran vám nenechá ani poslední sousto, Panna vás řekne i to, co nechcete

Info ikona
znamení horoskopu

Nemůžeme být všichni dokonalí, ale některá znamení zvěrokruhu mají tendenci být vyloženě sobečtí. Přiznejme si to. Všichni máme sobecké sklony, a to je v pořádku! Někteří z nás však mají tendenci používat tuto vlastnost o něco častěji než ostatní. Kdo patří mezi nejsobečtější znamení zvěrokruhu?

1. Beran (21. března – 19. dubna)

Když si Berani uvědomí, co chtějí, jdou si za tím. To je dobrá věc, ne? No, taky se to může trochu vymknout kontrole. Beran má celkový postoj „já na prvním místě“ a mívá jednu z nejodhodlanějších osobností. Je to jednoduché: Pokud jdete na večeři s Beranem a na stole zbyde poslední kousek pizzy, bude bojovat na život a na smrt, aby ho získal.

Největší nevěrníci podle horoskopu: Blíženci vás využijí, Berani podvádějí z nudy

svetzeny.cz

2. Býk (20. dubna – 20. května)

Ačkoli Býci představují stabilitu a spolehlivost, jejich touha po bezpečí z nich často může udělat chamtivé a materialistické. Mohou se také stát přehnaně citliví, přehnaně emocionální a rozhodně přehnaně majetničtí.

3. Blíženci (21. května – 20. června)

I když jsou Blíženci skvělí v tom, že jsou vstřícní a všestranní, jejich maska může spadnout mnohem rychleji, než si uvědomují. Díky jejich zaměnitelným způsobům mohou být považováni za ješitné a povrchní. Pokud jste na večírku s Blíženci, nedivte se, že se objeví jejich falešná osobnost a z ničeho nic se objeví úplně nový člověk. Mají tendenci se přizpůsobovat prostředí ze svých sobeckých důvodů.

Zapomínání, ale i zmatenost už po 60. roce: Obávaný Alzheimer, stáří nebo jen stres? Při neobvyklých příznacích zpozorněte

svetzeny.cz

4. Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je druh znamení „co vidí, to dostane“; není však překvapením, že dokážou být i docela sobečtí. Je úžasné, že jsou nebojácní, když dojde na překonání jakékoli překážky, která jim stojí v cestě, ale když uvidí něco, po čem touží, je to konec hry pro všechny ostatní. 

5. Panna (23. srpna – 22. září)

Panna je pečlivá. Mají bystré oči pro jakýkoli druh nedostatků nebo špatných skutků, což je skvělé pro sebezdokonalování. Ale jsou první, kdo kritizuje všechny ostatní. Jedna věc je být tvrdý k sobě, ale druhá je být tvrdý a kritický k ostatním. Ptal se Tě někdo, milá Panno, jestli jsem přibral? Ne. Nikdo se neptal na váš názor. 

Zdroj článku