Přejít k hlavnímu obsahu

Vztah na život a na smrt? Tato znamení zvěrokruhu po tom přímo touží

Vztah na věky věků není jen pohádka. Klidně se to může stát i v našem reálném světě, ovšem netýká se to každého z nás. Podle znamení zvěrokruhu existují tři znamení, která jsou zastánci „a žili spolu šťastně až do smrti“. Patříme mezi ně nebo máte partnera, který ano?

Aby vztah trval celý život, nestačí „jen“ láska, chtíč a vášeň. Aby vztah dlouhodobě fungoval, jsou nezbytné také vlastnosti jako loajalita, důvěra nebo poctivost. Pokud hledáte partnera na celý život, stojí za to se podívat do hvězd. Podle horoskopu mají tato tři znamení největší potenciál najít si partnera a s ním i zestárnout.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka jsou považováni za skutečné parťáky do vztahu. Jsou loajální, důvěryhodní, čestní a umějí být i romantičtí. Vždy vědí, jak udělat svým blízkým radost a držet je nad vodou i v těžkých chvílích. Pokud jde o hádky a spory, toto pozemské znamení dokáže tyto situace přejít docela snadno. Protože i když je Býk tvrdohlavý, dokáže také přiznat svoje chyby a rychle obnoví harmonii ve vztahu.

Rak

U jedinečného a citlivého Raka je láska na prvním místě. Ve vztahu dělají vše pro to, aby svým blízkým udělali radost - i když někdy musí trochu omezit své vlastní potřeby. Rádi to však přijmou, pokud na oplátku získají dostatek náklonnosti a mohou se svým partnerem trávit každou volnou minutu. Jakmile máte po svém boku Raka, můžete si být vždy jisti jejich loajalitou na celý život.

Ryby

Ryby jsou někdy trochu zasněné, ale v partnerství se můžete plně na znamení zvěrokruhu spolehnout. V dobrých i špatných dobách, Ryby vždy spěchají na pomoc a věrně stojí za svými blízkými. Každý, kdo má ve svém životě zrozence Ryb, se může považovat za šťastného a být si tak jist, že vztah vydrží po celý život.

Mohlo by se vám líbit

Chcete postavu jakou má Blake Lively? Stačí dodržovat jednoduché stravovací pravidlo

Pokud se podíváte na herečku Blake Lively zjistíte, že má tělo jako jedno dokonalou křivku. Nemá to ovšem zadarmo a matka dvou dětí přiznává, že není jednoduché odolat a dodržovat striktní dietu. Nicméně se nedávno podělila o pravidlo, které dodržuje, ať se děje cokoliv.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 7.6.-13.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz