Přejít k hlavnímu obsahu

Největší hlupáci podle horoskopu: Žebříček vede těchto 5 znamení zvěrokruhu

Říci o někom, že je hloupý, není zrovna lichotivé. Jenže někteří lidé opravdu mnoho inteligence a rozumu nepobrali. Dokonce se na tom může do určité míry podílet i to, ve kterém znamení zvěrokruhu se člověk narodí. Leccos můžeme dohnat vzděláním a pílí, přesto určité osobnostní rysy těžko změníme. Která znamení horoskopu vedou ne příliš prestižní žebříček hlupáků?

1. Lev (23.7. - 22.8.)

Největším problémem Lvů je jejich ego, to jim totiž často může nepříjemně zasahovat do života. Lidé narození v tomto znamení prostě potřebují pozornost druhých a to v podstatě každý den. Jsou zvyklí být dominantní a jen tak někdo jim nemůže rozkazovat. Jsou také hodně posedlí svou mocí a jejich chování tak může být v mnoha ohledech neetické a velmi pošetilé. Sebestřednost jim často uzavírá dveře a mysl, což je může činit hloupějšími. Někdy mají sklony být také pyšní, což je v kombinaci s jejich egem doslova koktejlem hlouposti.  

2. Rak (22. 6. - 22. 7.)

Lidé narození ve znamení Raka bývají hodně emocionálně založení a často mluví, aniž by předem promysleli, co chtějí vlastně sdělit. To jim může ve výsledku vysloužit nálepku hlupáků. Mnohdy jim kvůli tomu uteče dobrá příležitost. Emoce mají často vliv na rozhodování a může je brzdit v realizaci jejich nápadů, myšlenek a vůbec je drží při zemi, neposouvají se tak, jak by mohli. Emoce jsou fajn, ale je dobré nad nimi převzít kontrolu. Určitá dávka racionality Rakům rozhodně prospěje.

Toto je 5 nejméně inteligentních znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Každý člověk je něčím jedinečný a autentický. Ne všichni mohou být oslnivě chytří a inteligentní. Jak to poznat? Podle astrologie. Ne všechna znamení jsou chytrá. Nejméně inteligentní znamení horoskopu nemusí vždycky splnit vaše očekávání. A nemusí být úplně hloupí, prostě jen vidí svět jinak než ostatní.
svetzeny.cz

3. Beran (21.3. - 20.4.)

Třetí příčku zaujímají Berani, kteří obvykle neumí situaci řešit s klidem a vážně. Často vyletí, protože jsou zkrátka horké hlavy. Neposlouchají, co jim druzí chtějí říct. Neuvědomují si, co všechno stojí za okolnostmi konfliktů. Lidé se jim tak trochu bojí svěřit nějakou zodpovědnost, protože je v sázce příliš mnoho, nejednají-li s čistou hlavou. V nitru duše jsou Berani křehké bytosti, ale navenek dávají znát mnohdy agresi, emoce a touhu po dominanci. Pro spoustu lidí jsou to ale vlastnosti hloupé.

4. Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy jsou na čtvrtém místě nejhloupějších znamení, i když se nedopouštějí hloupých chyb úmyslně. Obvykle se k nim nějak nachomýtnou. Nemají dostatek odvahy a jsou přesvědčené, že jejich osobní nedostatky jim brání v jejich životě a rozhodnutích podle vlastního názoru. Občas mají puritánský přístup, který zatemňuje jejich mysl a nutí je dělat rozhodnutí, která nejsou úplně nejlepší. Mohou mít občas strach a pocit viny, což jim ne vždycky dovolí okamžitou reakci. Úplně nejhorší pro ně, když musí řešit nějaké dilema. 

Tato 4 znamení zvěrokruhu přechytračí každého: Jakou výjimečnou inteligencí oplývají a jste mezi nimi i vy?

Tipnete si, která 4 znamení zvěrokruhu jsou tak výjimečně inteligentní, že přechytračí všechny ostatní? Možná vás překvapí, která z nich to jsou, do jednoho tichého a nenápadného znamení byste to nikdy neřekli. Každé z těchto 4 znamení oplývá jiným typem inteligence, díky kterému je schopné přelstít ostatní. Jste také mezi nimi?
svetzeny.cz

5. Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci mají tvrdou hlavu a když na to přijde, nikdo s nimi nehne ani párem volů. Často jednají přímočaře a bezohledně jen proto, aby dosáhli svého za každých okolností. To z nich dělá hlupáky bez špetky empatie. Rodina a zázemí domova je pro ně prioritní, ale paradoxně umí být i nemilosrdní, protože bez váhání někomu ublíží, když je to v jejich zájmu. Občas mají sklony k tomu být posedlí jednou věcí, která ostatní dohání až k šílenství. 

A jak vypadá kompletní žebříček?

1. Lev

2. Rak

3. Beran

4. Váhy

5. Býk

6. Střelec

7. Kozoroh

8. Vodnář

9. Blíženci

10. Panna

11. Štír

12. Ryby

 

Zdroj článku