Přejít k hlavnímu obsahu

Toto je 5 nejméně inteligentních znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Info ikona
Nejméně inteligentní znamení

Každý člověk je něčím jedinečný a autentický. Ne všichni mohou být oslnivě chytří a inteligentní. Jak to poznat? Podle astrologie. Ne všechna znamení jsou chytrá. Nejméně inteligentní znamení horoskopu nemusí vždycky splnit vaše očekávání. A nemusí být úplně hloupí, prostě jen vidí svět jinak než ostatní.

Nejméně inteligentní znamení

Znamení horoskopu toho o vás může prozradit opravdu hodně. Mimo jiné třeba to, co je vaší slabou stránkou nebo také to, jak celkově vnímáte sebe a svět okolo. Možná vaše znamení neoplývá zrovna chytrostí nebo vrozenou inteligencí a třeba děláte věci jinak, než ostatní chtějí. Jaká znamení jsou nejméně inteligentní?

1. Lev

V zásadě jsou Lvi velmi chytří možná až vychytralí. Přitahují naprosto vědomě pozornost druhých a užívají si to plnými doušky. Ovšem pozor, ne vždycky jsou tak chytří, aby viděli až za roh. Chovají se často pošetile a ve snaze udělat ze sebe poloboha mohou často překročit hranici u druhých. A to pak plodí mnoho nepříjemných situací. Sebevědomí je dobrá věc a znát svou vlastní cenu také, ale odsoudit někoho jen proto, že neprojevuje dostatek nadšení a lásky směrem k vaší osobě je trochu hloupé. Ne každý vás musí slepě obdivovat.

2. Beran

V životě si právě Berani vytyčí svou vlastní cestu, která může být pro druhé naprosto nepochopitelná. Není zatížen tím, co si ostatní řeknou nebo dokonce tím, co druzí prožili. Jde si za svým. Svět vidí svýma očima, takže si různé věci vykládá podle sebe, tak jak se mu to hodí. Nejde cestou úspěchu, ale hledá zkratky, které ho vystřelí na vrchol bez zbytečných omáček. Ne vždycky se to setkává s úspěchem a hlavně s pochopením druhých.

Tato 4 znamení zvěrokruhu přechytračí každého: Jakou výjimečnou inteligencí oplývají a jste mezi nimi i vy?

svetzeny.cz

3. Rak

Je založen velmi emotivně a vše prožívá. Mnohdy ho zcela ovlivní vlastní pocity a emoce, takže není schopen se rozhodnout, přijmout zodpovědnost nebo dokonce udělat krok, který nebude populární, ale je potřebný. Chce být s každým zadobře a to jednoduše nejde. Jsou obvykle přecitlivělí a slabí jedinci, kteří však mají spoustu empatie a umí druhé vyslechnout a poradit jim. Právě emoce jsou vaší silou, i když asi nerozhodnete, zda v práci propustit pár lidí, aby se firma ekonomicky stabilizovala.

4. Střelec

Střelci ze všeho nejvíc touží po vlastní nezávislosti a svobodě. Ta je pro ně určující a mají-li pocit, že jsou svazování, pak utíkají. Hýří samými superlativy a běda tomu, kdo to vidí jinak. Jejich zapálení pro věc je hodno obdivu. Jsou to přesně ti lidé, kterým můžete říkat lichotky od rána do večera, ale pozor na kritiku. S tou se potýkají těžko, přímo ji nesnáší a když se s ní potkají, těžko to zpracují. Jejich nabubřelost jim nedovolí vzít si z toho to, co mají zlepšit, naopak se budou tvářit jako svatoušci a možná vinu svedou bez mrknutí oka na druhé. Oni jsou přece dokonalí. 

5. Ryby

Ryby nejsou na první dobu zákeřné nebo se nesnaží druhým ublížit, ale mnohdy se uchýlí k nejasnostem, mlžení nebo dokonce i ke lžím, protože mají pocit, že pravda v tu chvíli není tak lákavá. Když se okolo nich stahují mračna uzavřou se do své vlastní bubliny, kde si vysní svou budoucnost. Někdy ty iracionální představy mohou překročit únosnou mez a stává se z toho posedlost a následné zklamání, když se to nevyvíjí tak, jak chtějí. Někdy jejich vlastní jednání kolísá za tím, co všude hlásají.

 

Zdroj článku