Přejít k hlavnímu obsahu

Temná stránka znamení zvěrokruhu: Co před ostatními tajíte vy?

Každé znamení zvěrokruhu má nepochybně spoustu skvělých vlastností, ale nebudeme si nalhávat, že by někdo z nás neměl svou temnou stránku. Víte, jaká je ta vaše? Toto jsou stinné stránky jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani nejsou nikdy s ničím spokojeni. I kdyby měli celý svět v hrsti, stále jim to bude málo. Jsou velmi chamtiví a k dosažení úspěchu jsou ochotní použít všechny dostupné taktiky a strategie. Jsou také velmi impulzivní a netrpěliví.

Býk

Býci jsou velmi tvrdohlaví a nepoučitelní. Jsou schopni své chyby opakovat stále dokola. Jejich chození v kruhu pak trápí je samotné i jejich nejbližší. Býk je od přírody majetnický a je schopen si nárokovat i věci, které mu po právu nenáleží. Bývá také žárlivý.

Blíženci

Blíženci mají dvě tváře a často ukazují svému okolí jen tu líbivější. Jsou velmi náladoví, což druhé mate, mnohdy se na někoho oboří, aniž by mu daná osoba cokoliv špatného udělala. Jelikož mají dar řeči, umí být pěkně jedovatí, když chtějí.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vztahů: Váš den narození prozradí, jaký jste partner. Budete se divit, jak to sedí!

Chtěli byste vědět, jaký typ partnera jste a jak se to projevuje ve vztahu? Prozradí to váš den narození. Každé číslo v numerologii má svůj význam, zjistěte, jak vnímáte vztahy, co preferujete a očekáváte. Budete se divit, jak to sedí!
svetzeny.cz

Rak

Raka přesně vystihuje, že tichá voda břehy mele. Vypadají, že neumí napočítat do deseti, ale ve skutečnosti jsou velmi mazaní a patří mezi zdatné manipulátory. Umí si získat důvěru ostatních a využít ji ve svůj prospěch.

Lev

Lvi zoufale touží po pozornosti. V momentě, kdy se jim nedostává pohledů ostatních, jsou schopni na sebe upozornit svými dramatickými výstupy. Také se jim daří využívat druhé pro splnění svých cílů.

Panna

Temná stránka Panny se naplno projeví v partnerství. Panny jsou velmi majetnické a žárlivé. Jsou dost chytré na to, aby svého partnera ovládaly a on dělal to, co se jim zlíbí. Pokud něco není podle jejich představ, snaží se to změnit všemi dostupnými prostředky.

Info ikona
Žárlivka

Váhy

Váhy bývají velmi sobecké v případě, že se jim nedostává toho, po čem touží. V ten moment je pro ně jejich blaho na prvním místě. Umí velmi nepříjemně lidi tlačit do věcí, které se jim protiví.

Štír

Štíři jsou nejlepší manipulátoři ze všech. Umí velmi chytře komunikovat a přimět lidi, aby plnili jejich pokyny, aniž by si dotyční všimli, že je něco špatně. Mnohdy také reagují velmi podrážděně, když mají špatnou náladu, vytočí je každá maličkost.

Info ikona
Manipulace
Mohlo by se vám líbit

Energie barev vašeho domova podle feng shui: Zjistěte významy jednotlivých barev a objevte sílu jejich použití

Správné použití barev podle feng shui dokáže s vaším domovem zázraky. Jde o prastaré čínské umění, které vás má naučit harmonizovat prostor pro správné proudění energie. Součástí tohoto umění je i rozlišovat význam barev, na které lidé reagují více či méně předvídatelnými způsoby. Feng shui posouvá používání barev na další úroveň, kdy každá z barev přináší do vašeho domova různou požadovanou energii k vytvoření harmonického domova.
svetzeny.cz

Střelec

Střelcům absolutně chybí zodpovědnost, vůbec se neohlížejí na druhé. Někteří lidé Střelce považují za neslušné, sprosté a hrubé. Měli by se naučit kontrolovat své emoce a chování.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi neupřímní, navenek si vždy drží vážnou tvář a jen málokomu odhalí své pravé já. Také je velmi baví drby a bývají velmi kritičtí k ostatním. Občas pronesou opravdu krutou poznámku, která zabolí.

Vodnář

Vodnář je nejméně citlivé znamení zvěrokruhu, naprosto postrádá jakoukoliv empatii. Ani si to neuvědomuje, ale svými slovy dokáže ranit. Vodnáři by si také měli dávat pozor na to, aby nesoudili druhé na základě prvního dojmu, to se jim může vymstít.

Ryby

O Rybách se říká, že jsou velmi falešné. Je těžké poznat, zda je Ryba vaším skutečným přítelem, nebo to jen hraje. Umí být zákeřné, když chtějí. Musíte si dávat pozor na to, jaká tajmeství jim svěříte.