Přejít k hlavnímu obsahu

Kartářka Jana Rubešová vyložila mariášové karty na květen: Je šance na výhru, nepodceňujte zdravotní komplikace

Je tu další měsíc, který přinese novou energii, nové příležitosti a mnoho dobrých i špatných momentů, které budeme nakonec s odstupem času třeba hodnotit úplně opačně. Co si na nás květen přichystal? Zeptali jsme se kartářky Jany Rubešové, s níž dlouhodobě spolupracujeme. Přinášíme její výklad mariášových karet, který odhalí, na co se můžeme těšit a před čím bychom se měli mít naopak na pozoru.

Nedá se jednoznačně říci, že by byl květen dobrým nebo špatným měsícem. Záleží jen na vás, jak k tomu, co nabízí a přináší, přistoupíte. Radost i starosti se budou mísit dohromady. Je tu ale zároveň krásná energie z přírody, probuzení sounáležitost, naděje a příslib zrodu něčeho nového. Budou nám chodit nabídky na cesty někam do přírody, byť „jen“ve formě krátkých procházek či výletů. Každé jedné se snažte využít. Jděte tam, kam vás to volá. Neseďte v ulitě a vyjděte ven. Zjistíte, co vše vám život nabízí. Snažte si život maximálně zpříjemňovat. Když budete neustále v negativních energiích, budete si takové věci přitahovat. Dávejte si do hlavy pozitivní myšlenky.

Co karty radí v oblasti lásky

První kartou je Boží oko. To je karta zázraků a splněných přání. Budou vznikat nové milostné poměry, nebojte se začít něco nového. Dovolte si lásku, dovolte si radost. Je tady spousta energie, je tady radost a vše je podpořeno již zmíněným Božím okem. Ve stávajících vztazích je důležitá komunikace a důvěra. Snažte se jako partneři trávit co nejvíce času spolu. Uvědomte si, co pro vás partner znamená, važte si jeden druhého a buďte v energiích plynutí. Pečujte o sebe navzájem a radujte se spolu. Celkově je to pro lásku krásné období, užívejte si to.

Čtěte také: Jak zjistit, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat: Stačí sledovat těchto pět náznaků

Věříte na to, že nad vámi někdo bdí? Pak byste se měli také naučit vnímat signály, kterými se s vámi snaží promlouvat. Anděl strážný vás totiž dokáže včas varovat před nebezpečím či vám napovědět s řešením situace, která vás už dlouho trápí. Jakými signály se vás snaží přesměrovat na bezpečnější cestu?

Co nás čeká v květnu, pokud jde o zdraví

Nepodceňujte zdravotní komplikace, které přicházejí. Pokud se vleče nějaký zdravotní problém, zajděte k lékaři, řekněte si o pomoc. Svěřte se do rukou skutečného odborníka, hledejte možnosti léčby. Je potřeba být aktivnější a nečekat že „to samo přejde“. Jednejte. Možnosti pomoci tady jsou, ale musíme si o ně říci.

Poselství mariášových karet pro oblasti práce

Jsou tady krásné nabídky práce, která vás bude bavit, budete ji dělat s lehkostí a radostí. Pokud nejsem spokojená, hledám něco, co mi bude vyhovovat, nečekám pasivně. Uvědomte si, že můžete mít, co chcete, ale je potřeba něco pro to udělat. Práci je potřeba dělat s láskou, nejde už jen o peníze. Výkladů lidí, které nebaví práce‚ mám hodně. Lidé jsou nespokojení a čekají na práci snů. Důležité je proto ale něco udělat. Představte si sami sebe, jak jste v nové práci šťastní a máte peníze, které chcete, prociťte si, že vás práce baví a naplňuje. Práce se najde, když do toho hledání energii. Důležité je věřit si, že to zvládnu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop zdraví na květen 2024: Beranům se zlepší psychika, Štíři mají nejvyšší čas na preventivní prohlídky

Květen je měsícem, kdy se definitivně rozloučíme s chladnými dny. Využijte toho a snažte se trávit co nejvíce času v přírodě, kde má každý z nás možnost načerpat životní energii. A jako všechno v našem životě, i v oblasti zdraví jsme ovlivňováni postavením planet. Jak na tom bude se zdravím podle vašeho znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Karty odkrývají také rodinný život

Jsou tady cesty, oslavy a radosti, jsou tady příjemné energie, ale bohužel přijdou v rodinách i hádky. A to nejen v rodinách, ale i mezi přáteli. To, co neladí, se vyhrotí. Je možné, že vám ze života odejdou někteří přátelé. Je to chvíle, kdy jste si dali, co jste měli a je třeba jít dál. Do vašeho života přijde někdo nový. Věnujte se dětem, které se chtějí radovat a touží po autentických zážitcích. Vytáhněte je od telefonů a vymyslete pro ně nějaký adrenalin, darujte jim svou pozornost, vymyslete pro ně něco akčního. Co s vámi v tomto období zažijí, na to budou vzpomínat celý život.

Co nás čeká, pokud jde o peníze

Zase zde vychází Boží oko. Řekněte si o peníze. Je to podobné jako s prací. Peníze jsou, ale je potřeba si o ně říct a věřit si. Vyhoďte energii strachu. Když si budete pořád říkat, že peníze nemáte, tak to bude vaším životem rezonovat a mít je skutečně nebudete. Pokud sázíte, je tady šance i na výhru. Jsou tady vzdálená místa. Utrácejte za cestování, výlety do přírody, poznání, ochutnávejte něco nového. Zážitky vás obohatí a nikdo vám je nevezme.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku," říká Jana Rubešová.

Janu můžete kontaktovat na www.janarubesova.cz.

Zdroj článku