Přejít k hlavnímu obsahu

Nejdůvěryhodnější znamení zvěrokruhu a jedno, kterému byste neměli věřit!

Oceníte ve svém okolí někoho, kdo je spolehlivý a důvěryhodný? Věřit druhému může být složité, ale pro život tolik potřebné. Jak takového člověka poznat? Můžete to zkusit podle horoskopu! Astrologie umí určit, kdo je nejdůvěryhodnější znamení a komu můžete věřit nejméně. Která znamení jsou nejdůvěryhodnější a které je naopak nejméně důvěryhodné?

Nejdůvěryhodnější znamení zvěrokruhu

1. Býk

Býci jsou velmi uzemněná a stálá znamení zvěrokruhu, jejich odhodlání je velmi vysoké a dělají věci s nasazením sobě vlastním. Na svět se dívají praktickým pohledem a vždy u nich najdete spolehlivost, pevnost a také možnost svěřit se. Jsou takovou skálou pro rodinu a přátelé, jsou s vámi v dobrém i ve zlém. Můžete se o ně kdykoliv opřít a přesně tohle od skály a důvěryhodného člověka očekáváte.

2. Panna

Panny jsou známé svým smyslem pro detail, musí mít všechno přesně naplánované a v chaosu umí udržet pevnost a řád. Jejich silný smysl pro zodpovědnost a analytický přístup vám dodává možnost jim plně důvěřovat. Své závazky si umí plnit na tisíc procent a jsou z těch, kterým můžete bez obav svěřit svůj život. Když řeknou, že někde budou, tak budou. Umí druhé podpořit a nabídnout také praktické řešení.

3. Rak

Raci jsou dosti emocionální znamení, které řeší city a rádo pečuje o druhé lidi. Umí se vcítit do druhých, jak jim momentálně je a podpořit je. Jsou také dost dobrými posluchači, kteří se empaticky zeptají nebo přispívají dobrou radou. To z nich dělá spolehlivé přátele. Jejich rameno je připraveno, můžete se na něm vyplakat kdykoliv, kdy potřebujete. Budou se s vámi těšit z vašich úspěchů a nikdy vás nenechají na holičkách.

Mohlo by se vám líbit

Tato 4 znamení zvěrokruhu jsou největšími manipulátory. Odhalte je co nejdříve

Ulehčit si život a získat tak pro sebe nějakou výhodu; dá se říci, že sklony k manipulaci má každý, protože je to součást našeho základního přežití. Která znamení jsou ale mistry ve vyvolávání viny v druhých a kterým začnete zobat z ruky ani nemrknete, přičemž až po čase vám dojde, že to nebyl nejlepší nápad?
svetzeny.cz

4. Váhy

Váhy jsou diplomaté celého zvěrokruhu a jsou přesně ti, kteří budou hasit každé hádky nebo rozbroje. Jejich cílem je udržovat harmonii nejen ve svém životě, ale také ve svém okolí. Nabízí harmonii a rovnováhu, nejsou z těch, kteří by přátelé odháněli nebo se s nimi hádali. Jsou féroví, rozumí lidem a nevidí svět jen skrz svůj pohled. Jsou dobrými důvěrníky a Váhy jsou z těch, kterým můžete věřit. Udržují mír.

Nejméně důvěryhodné znamení zvěrokruhu

Víte, komu ze znamení zvěrokruhu můžete věřit, ale na koho si dát pozor? Před kým držet jazyk na uzdě? A kdo je ten, který vám nepomůže, když budete potřebovat? Kdo z celého horoskopu je nejméně důvěryhodné znamení? Nedokáže udržet tajemství, nemůžete se o ně opřít nebo mu věřit?

Blíženci

Mají v sobě dvě tváře a mnohdy ukazují takovou, která jim vyhovuje a právě se hodí. Mají své pravdy a dokonce jich může být hned několik. Hrají si neustále na ďáblova advokáta a to nejen pro sebe, ale také pro ostatní. Mají dvě tváře, ale na jejich obranu ne vždycky to může být jejich prvotní záměr. Když se nudí, velmi rychle vymění své okolí, partnera, kamarády a všechno, co mají vybudováno. To je nedělá zrovna důvěryhodnými jedinci. Něco si s Blíženci naplánujete? Tak pozor, aby to dodržel. Jakmile jim nabídne někdo něco lepšího, hodí vás bez mrknutí oka přes palubu.

 

Zdroj článku