Přejít k hlavnímu obsahu

Energetičtí upíři: Vyzařují špatnou energii a vysávají z vás život. Mohou to být i vaši blízcí, víme, jak je rozpoznat a chránit se před nimi

Info ikona
Energetičtí upíři

Energetičtí upíři jsou lidé, kteří nás (ne)úmyslně okrádají o naši energii. Mohou to být i vaši blízcí, jsou všude kolem nás. Víte, jak je spolehlivě rozpoznat a bránit se jejich útokům? Máme pro vás návod, jak na to.

Jak rozpoznat energetického upíra?

Všichni lidé vyzařují určitý druh energie, kterou cítíme při setkání s nimi. Například pokud půjdete na kávu se svou dobrou kamarádkou, která je vždy veselá, vtipná a v dobré náladě, i vy, ač třeba ten den nejste úplně fit, budete z takového setkání odcházet s úsměvem na rtech. Je to dáno tím, že tento člověk má dobrou auru a šíří kolem sebe pozitivní energii. Bohužel, funguje to i opačně. Energetičtí upíři jsou lidé, který vám sebelepší den zkazí svou negativitou. Neustále si na něco stěžují, chtějí abyste naslouchali jejich nářkům a berou vám energii. Se setkání s nimi odcházíte obvykle vyčerpaní, smutní, s pocitem, že vás něco tíží.

Deprese je vážné duševní onemocnění. Otestujte se, zda se vás netýká!

svetzeny.cz

1. Stanovení hranic

Energetičtí upíři by vás nejradši „vysávali“ 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Šíří kolem sebe špatnou energii a druhé jen využívají k tomu, aby si plnili své cíle. Velmi důležité proto je, abyste si stanovili hranice. Samozřejmě by bylo ideální takového člověka ze svého života úplně „vyškrtnout“, ale to ne vždy lze, protože je to váš kolega, nadřízený, rodinný příslušník a podobně. Zásadní je, abyste nedovolili, aby tuto špatnou energii přenášeli na vás a nenechali se zatěžovat jejich neustálým stěžováním na to, jak je svět nespravedlivý. První věc, kterou musíte pochopit je, že odmítnutí poslouchání jejich nářku z vás nedělá bezcitného či neomaleného člověka. Všechno má své meze a každý má v dnešní době spoustu vlastních problémů. Není vaše povinnost nechat se vtáhnout do vlny negativity a hodiny někoho utěšovat. Pokud cítíte, že vás konverzace s danou osobou vyčerpává, distancujte se. Pokud nemáte možnost se vzdálit, obraťte hru a namísto poslouchání věčných stížností se dané osoby zeptejte, jak situaci hodlá řešit. Veďte konverzaci pozitivnějším směrem.

Info ikona
Stanovení hranic

2. Udržujte si emocionální odstup a neberte si jejich slova k srdci

Cílem energetických upírů je přehodit na vaše bedra všechny jejich starosti, proto je nejlepší si od nich udržovat emocionální odstup a nebrat si k srdci vše, co řeknou. Jsou to velcí sobci, kteří mají ve skutečnosti radost, když se někdo cítí stejně špatně jako oni. Rozhodně jim nedovolte, aby na vás svalovali své problémy, někteří z nich se o to zcela jistě pokusí.

Nejlepší knihy tohoto léta: Které z nich přečtete jedním dechem?

svetzeny.cz

3. Aktivujte svou energii

Jak už bylo řečeno na začátku článku, každý člověk vyzařuje určitou energii. Vaše vnitřní já je schopné útokům energetických upírů odolat, ale musíte mu to dovolit. V momentě, kdy na vás energetický upír zaútočí, stáhněte se do svého vnitřního světa a snažte se jej nevnímat. Vytvořte si v mysli „nárazníkovou zónu“ a stále dokola si opakujte, že k vám jeho negativní energie nesmí.

4. Noste šperk vyrobený z těchto kamenů

Pomoci vám může i ochranný talisman ve formě šperku, který je vyroben z těchto kamenů: labradoritu, černého turmalínu či citrínu. Labradorit prý vytváří energetický štít, který špatnou energii odrazí. Černý turmalín nejenže negativní energii pohlcuje, ale rovněž je prý schopen ji i přeměnit na pozitivní. Citrín údajně zase generuje tolik pozitivní energie, že tu negativní výrazně umí utlumit.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Britney Spears nahoře bez! Zpěvačka sdílí fotky, které vyvolávají obavy u fanoušků

svetzeny.cz