Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 17. září do 23. září: 8 pohárů vás odvrátí od správné cesty

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 17. září do 23. září. Dozvíte se, který den je třeba si jasně stanovit, kde jsou vaše hranice, který den můžete objevit díky své intuici skryté informace, nebo který den se odvrátíte od správné cesty.

Mohlo by se vám líbit

Nostradamova předpověď pro rok 2024: Evropu čeká nadvláda mocného vůdce, umělá inteligence zajistí revoluční průlom v medicíně

I v nadcházejícím roce 2024 nás čeká odhalení tajemných proroctví Nostradama, která budou předpokládat vývoj našeho světa a poskytnou nám náhledy na to, co by mohl "rok draka" přinést. Představíme si ta nejzajímavější z nich, která zahrnují vzestup Číny k celosvětové dominanci a nástup charismatického evropského vůdce.
svetzeny.cz
Info ikona
Královna holí

17. září – Karta Královna holí

Vše je v pořádku. Tarotová karta Královna holí vás žádá o okamžité zastavení a posílení své sebedůvěry. Pochopte, že vše kolem vás se odehrává podle plánu, a nyní je na vás, abyste nasměrovali své představy k naplnění. Pokud zjistíte nějaké nesrovnalosti, nenechte se tím vyvést z míry. Místo toho se zamyslete nad tím, jak byste mohli efektivně změnit to, co potřebuje vylepšení. Vaše vnitřní energie je nepopiratelná - je však třeba ji využívat k dosažení konkrétních cílů a neplýtvat ji na zbytečnosti. Vaše životní cesta je naplněna dobrodružstvím a není potřeba se zbytečně hnát vpřed. Mějte na paměti, že to, co vidíte kolem sebe, je odrazem vaší vlastní reality a je klíčové najít s ní soulad. Možná byste si mohli dopřát návštěvu divadla, nebo dnes prostě jen pozorovat své okolí. Správné informace a pochopení přijdou brzy. Pokud se cítíte unaveni, dnešní den by mohl být ideální pro aktivní relaxaci nebo klidnou procházku. Buďte odvážní a nepropadejte obavám před tím, co je nové nebo vám neznámé. Dnes je ta chvíle, kdy můžete začít i v oblastech, které vás znepokojují nebo jsou pro vás velkou neznámou.

Info ikona
9 holí

18. září – Karta 9 holí

Karta 9 holí vás zastavuje, abyste si vyjasnili, kde jsou vaše hranice. Je to stejné, jako když kolem domu postavíte plot. Určitě to může být z důvodu ochrany, ale musíte počítat i se zpětnou vazbou, že je to i překážka. Co je pro vás důležité? Stavíte překážky místo toho, abyste se podívali, co již máte. Tvoříte hranice místo toho, abyste hledali spojení a souvislosti. Neuvědomujete si, že vaše životy jsou propojeny s vaší prací, jednáním i životy druhých. Myslíte jenom na překážky a omezení. Zbořte své ploty, které vás brzdí ve vaší práci, a popřemýšlejte, kde máte prostor, abyste se realizovali. Karta 9 holí ve vás budí dojem, že jste silní, ale vše, co děláte, nelze dlouho udržet, aniž by vám někdo nezačal pomáhat. Máte nyní schopnost rozeznat své silné i slabé stránky stejně, jako máte šanci rozeznat nástrahy a své možnosti. Tato karta vás vyzývá, abyste pochopili, že jste velmi zkušení, ale nemůžete se dál rozvíjet, když nebudete umět delegovat své povinnosti. Nepodléhejte sebelítosti a pokračujte usilovně v tom, co chcete. Uvědomte si vlastní chyby a konejte. Dívejte se dopředu. Neodkládejte své úmysly, pokud jste rozhodnuti, odhodlejte se ihned k činu. Pokud potřebujete více času, zvolněte a určitě se vám ukáže správný směr a vy opět budete kormidelníkem svého života.

Info ikona
Rytíř holí

19. září – Karta Rytíř holí

Zrychlete v řešení problémů, ale nebuďte zbrklí. Rytíř holí jede, ale neví kam, což se koni moc nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned, nedělat zbytečné akce, ale najít zdroj problému, který situaci posune na další úroveň. Rytíř holí vám vzkazuje, že se řítíte vpřed, ale nevíte kam a jednáte unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě nesmyslných rozhodnutí. Zkuste se dnes zaměřit na efektivitu svého jednání. Opravdu jsou vaše činy efektivní, nebo vytváříte zbytečný chaos? Vnímejte, co vás pohání dál ve vašich činnostech. Je to podle vás to pravé ořechové?  I když se budete cítit silní, že vše zvládnete, pokud dnes narazíte na odpor, zkuste najít i jiný úhel pohledu, než se držet jenom jednoho směru. Může vám to poskytnout informace, které pro vás budou velmi cenné. Když budete zbrkle pokračovat a nevnímat, co se kolem vás děje, přijdete o zkušenosti, které vám mohou pomoci dosáhnout cílů, o kterých nyní vůbec netušíte, že můžete zvládnout. Začněte objevovat svoje schopnosti. Ještě je toho tolik, co si můžete osvojit a využít ve vašich krásných životech.

Mohlo by se vám líbit

Strach podle znamení: čeho se každé z nich nejvíce bojí?

Každý člověk se něčeho bojí. Někdo má strach z výšek, druhý z rychlé jízdy, pavouků, smrti, ztráty blízkého člověka, hmyzu a podobně. Někdo se snaží svůj strach překonat a dostat se na nový level, jiný se strachu vědomě vyhýbá. Jaký může být váš strach podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz
Info ikona
Král mečů

20. září – Král mečů

Dnes je den, kdy můžete využít svoji inteligenci a objektivitu. Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, ať máte mysl otevřenou. Jděte dnes cestou kupředu nekompromisně, ale spravedlivě. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoci knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy jste dnes dobrým rádcem, buďte otevření k diskuzi. Dnes dotahujte vše do konce.

Info ikona
Tarot Velekněžka

21. září – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jenom vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžky. Karta sděluje, že nové informace vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte ty pravé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste tomu nevěnovali svůj názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Lidské nitro vás učí poznávat tajemství, které je ostatním skryto. Je to karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Zkuste si výzvu, která může konfrontovat váš rozum. Jděte na intuitivní procházku, zastavte se v knihkupectví a intuitivně rozevřete nějakou knihu, zda tam naleznete sdělení, které přísluší jenom vám. Dnešní den je výborný na studium, kdy vás podpoří citlivé vhledy a odhalování již dávno zapomenutých informací.

Info ikona
Osm pohárů

22. září – Karta 8 pohárů

Odvrátili jste se od správné cesty. Možná se vám zdá životní pouť složitá a nepochopitelná. Vše, co umíte, necháváte ladem a vzdalujete se od toho. Jděte ke svému pramenu, nedělejte nic pro pohodlí, ale pro pravou spokojenost. V tom je obrovský rozdíl. Každý umí všeho nechat a začít něco jiného, ale opravdu vše zahodíte jenom proto, že zatím nevidíte cestu? Karta 8 pohárů je o špatné radě, dnes se vyvarujte někoho o ní požádat, nebo si koledujete o zbytečnou životní zajížďku. Nespěchejte, raději v klidu posečkejte, až nastane příznivější období pro záměry, které potřebujete realizovat. Nezapomínejte opět na vodu, když zaprší, nechte se smýt deštěm, dodržujte pitný režim a vybírejte si vodu takovou, která vám chutná. Nezapomínejte, že voda vrací, co ztrácíte, a najde, co hledáte. Je to velice mocný živel a pro vás je to život. Je to napojení na duši, která vás nasměruje k vašim potřebám, které odkládáte stranou a nevnímáte, že vám to ubližuje. Začněte žít svůj život a nežijte život založený na radách druhých, s kterými nesouzníte.

Info ikona
Pět pohárů

23. září – Karta 5 pohárů

Dnes mohou přijít chmury. Začínáte den myšlenkami plnými zklamání a sebereflexe. Možná budete muset čelit náročnému dni. Ale ať už jste se setkali s jakkoliv nepříjemnou událostí nebo životním zvratem, věřte, že to zvládnete. Cítíte tíživou atmosféru, kde smutek může ovládnout vaše myšlenky, avšak nenechte ho, aby vás ovládl. Karta 5 pohárů vám sděluje, že je důležité najít alespoň malou jiskru naděje, abyste mohli znovu věřit v lepší zítřky. Snažte se tuto jiskru v sobě objevit a šířit ji dál, neukrývejte ji. Život může být těžký, ale zároveň je plný neskutečné krásy, kterou možná v tuto chvíli nevidíte. Tato obtížná doba vám může dát sílu objevit schopnosti, kterým zatím nevěříte. Vyjděte ven, nezůstávejte uzavřeni doma, kde můžete podléhat temným myšlenkám. Procházka na čerstvém vzduchu může pomoci vašim emocím a myšlenkám najít klidnější cestu. I když dnešek nemusí být nejlepším dnem na oslavy a radostné události, stále můžete vnímat radost kolem sebe, pokud si dáte tu práci. Pouze ti, kteří jsou pozitivně naladění, si mohou všimnout radosti v okolí, takže zkuste ji najít a prožívat s nimi. Pokud se dnes setkáte s někým, kdo vás zklame, zkuste to vnímat jako příležitost k osobnímu růstu a zvažte jiný pohled na situaci. Zvedněte se ze židle a udělejte si krásný den, i když by pršelo nebo by vás potkaly problémy. Jste schopni je zvládnout s lehkostí.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com. 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček