Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky od 1. do 6. října: 5 mečů vám pomůže odhalit pravdu

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď od 1. října do 6. října. Dozvíte se v ní například, který den je třeba dokončit vše, co máte rozdělaného. Karty vám také odhalí, který den se vám odkryje pravda nebo který den vás čeká samý zmatek a chaos.

Info ikona
Tři hole

1. října – Karta 3 hole

Karta 3 hole vám sděluje, že jdete správnou cestou, tak nepolevujte. Může se vám zdát, že by se dalo žít lépe a lehčeji, ale pokračujte ve své cestě, věřte sami sobě. I když je to těžké, úspěch se dostaví. Nehledejte jednodušší cestu. Jděte za svým cílem, i kdyby vás druzí odrazovali. Jen vy víte, jak je to pro vás důležité. Pokud potřebujete pomoc, tak si o ní řekněte. Pokud čekáte na nějaké rozhodnutí, nebuďte netrpěliví, vyhlížejte a jděte dále. Dnešek je skvělý den pro plánování dovolené, najděte si letenky nebo vámi vybranou destinaci a začněte plánovat, vždyť je nádherné objevovat svět a plnit si své sny.

Info ikona
Svět

2. října – Karta Svět

Svět vám leží u nohou! Karta Svět vám říká, že „máte vědět“. Dnešní den by vás nemělo nic překvapit a ještě k tomu by to měl být den, který vás bude rozvíjet a ukončí vše, co již nepotřebujete. Pokud máte rozdělaný úkol, dokončete ho. Je třeba dokončit, co máte rozdělaného, aby mohlo nastat nové období nebo úroveň. Studujete, udělejte zkoušku nebo si nastavte těžší zadání. Užijte si úspěch, je zasloužený. Tato karta vás chválí! Svět je karta všech možností, neexistují tu roční období ani omezení. Máte chuť se začít otužovat? Začněte, ale rozumně. Máte náladu na nákupy? Dnes budete vybírat „světovou módu“, takže si vám nikdo nedovolí říci, že byste nedrželi krok s módou. Dnešní den je jako stvořený pro zahraniční cestu. I když bude pracovní, zapojte do ní menší výlet po památkách nebo objevování kultury jiné země. Pokud rádi necháváte proudit vaše myšlenky, co byste chtěli udělat pro celý svět zrovna dnes? Ať už zasadíte nový strom nebo vymyslíte model, jak by vypadal svět bez válek, bude to mít úspěch.

Info ikona
5 mečů

3. října – Karta 5 mečů

Všichni zažili manipulaci a věta „To raději neříkej.“ je všem známá. O tom dnešní den je, zamyslete se nad manipulací, jak ovlivňuje vaše životy a jak vy svojí manipulací ovlivňujete okolí. Rozpoznávejte zkreslenou pravdu. Čtěte mezi řádky. Pravda je zkreslená, může s vámi manipulovat a vy tomu podléháte. Máte tu zkreslenou pravdu, kdy slova vyřčená nejsou tak důležitá, jako je důsledek, který to nese do budoucnosti. Než začnete mluvit či konat, spojte si to, co víte, a buďte ve střehu. Karta 5 mečů vás varuje, že můžou nastat problémy, u kterých nejste původcem a ani vám nebude odkryta pravá podstata těchto potíží. Přestaňte o tom mluvit a diskutovat, nyní není čas, abyste šířili další vaše domněnky a názory. Je třeba, aby vyšla pravda najevo. Vnímejte okolí a ty, kteří se ve vaší přítomnosti budou zmiňovat o materiální stránce života. Až budete někde stát, třeba na zastávce do práce, zklidněte se a zaposlouchejte se do davu, koho z dálky slyšíte a co povídá? Jen dnes poslouchejte, nekomentujte a ani nezapojujte emoce. 5 mečů je o ztrátě síly, když se budete nadmíru rozčilovat nebo nadmíru snít. Dnes vnímejte, co se děje kolem vás, ale není třeba ihned začít konat, dejte si načas, abyste poznali podstatu a pravdu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie na říjen: Pro jedničky nastává období začátků, pro devítky zase konců

Přichází říjen se svými podzimními barvami a tajemnou atmosférou, která je ideálním časem k tomu, abyste se ponořili do světa numerologie. Tato starodávná praxe zkoumání významu čísel vám může poskytnout fascinující pohled do vašich životů a pomoci vám lépe porozumět výzvám, které před vámi stojí. Přečtěte si, jaká energie vás bude provázet v říjnu podle vašeho osobního životního čísla.
svetzeny.cz
Info ikona
Tři hole

4. října – Karta 3 hole

Jakoby dnešní den byl o zmatenosti nebo chaosu. Vždyť nemůžete mít vše stále naplánované, někdy se stane, že se dostanete do situace, která vás vyhodí z vašich kolejí. Karta 3 hole vám říká, že se neděje nic závažného, jenom se musíte rozhodnout, jakým směrem či jakou možnost si vyberete. Máte touhu cestovat? Na co čekáte – zabalte kufry, vyberte směr a na nic nečekejte, vykročte směrem k dobrodružství.

Info ikona
4 pentakly

5. října – Karta 4 pentakly

Čeho se držíte pevně, až křečovitě? Kdo si pamatuje strýčka Skrblíka, tak přesně ví, o čem je řeč. Myslíte si, že jste dosáhli finanční jistoty, ale tato karta vás vybízí, ať přehodnotíte svůj vztah k financím. Máte nedostatek svobodného a volného myšlení, a to zejména v souvislosti s penězi a materiálním vlastnictvím. Místo toho, abyste si užívali dobrodružství, které vám život nabízí, se rozhodnete hromadit své finance, protože máte strach, že byste mohli mít nedostatek, nebo vás o ně někdo připraví. Váš rozpočet může být tak konzervativní nebo přísný, že z něj mizí mnoho životních potěšení, včetně cestování, společenských událostí, dárků nebo zábavných aktivit. Stejně jako vy nemáte rádi nudu, tak určitě ani peníze nerady leží jen tak ladem. Zkuste prozkoumat svět investic, kde je můžete zhodnotit. Dokonce i dovolená může být skvělou investicí, která vám obnoví energii na další projekty, které budou o mnoho finančně úspěšnější. Je jenom na vás, co pro vás peníze znamenají, ale určitě by to nemělo být to, že vás budou limitovat nebo dokonce podporovat ve vašich obavách, že byste o ně měli přijít. Začnete je mít rádi a berte je jako součást života.

Info ikona
Rytíř mečů

6. října – Karta Rytíř mečů

Využijte svoji chytrost. Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Dnešní den je ideální pro chytré nápady, které mají rychlost a rozvoj. Věnujte pozornost všemu, co se vám dnes bortí nebo nejde podle vašich představ. Určitě není nutno nad tím hudrovat, ale je třeba tomu dát pevné základy, nebo nepokračovat v tom, co je jak na obláčku. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte za svou rodinu, za své nadřízené, ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně, pokud se domníváte, že mají pravdu, snaží se a jste o tom přesvědčení. Buďte loajální, dnes není prostor pro nekalé jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se na to, jak se budete reprezentovat. Je to důležité. Přitom buďte věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Buďte mistři v komunikaci, ta vám dnes vyhraje jednání. Má dnes váš partner ztřeštěné nápady nebo vám řekl, jak vám to sluší? To je přesně energie Rytíře mečů – samý flirt a žádné závazky. Milostným intrikám se dnes vyhněte obloukem, nemuselo by to dopadnout ve váš prospěch. Výzvou mečového rytíře jsou emoce. Ve společnosti přeměňte vztek v šarmantnost a hýřivou komunikaci. Dnešek je stvořen pro vzdušnou lehkou konverzaci, která se může zvrhnout až v emoční výboj, emoce dnes nechte svobodně plynout, rozvíjí vás v emoční inteligenci, která je součást lidské společnosti, tak se jim nebraňte. Prožijte dnešek naplno!

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com. 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Horoskop lásky na říjen: Co čeká 12 znamení v lásce?

Nový měsíc a nové šance v lásce? Jak to bude v říjnu vypadat právě u vás? Podzim je tady a vy přemýšlíte nad tím, co vám přinese v oblasti lásky. Rozchod? Nová láska? Neshody? Posunutí vztahu na novou úroveň? Každé znamení to může mít jinak! Podívejte se, co pro vás horoskop lásky chystá v novém měsíci říjnu.
svetzeny.cz
Zdroj článku