Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky na říjen: Štíři budou žárlit, Vodnáře čeká duchovní růst

Info ikona
horoskop lásky

Nový měsíc a nové šance v lásce? Jak to bude v říjnu vypadat právě u vás? Podzim je tady a vy přemýšlíte nad tím, co vám přinese v oblasti lásky. Rozchod? Nová láska? Neshody? Posunutí vztahu na novou úroveň? Každé znamení to může mít jinak! Podívejte se, co pro vás horoskop lásky chystá v novém měsíci říjnu.

Horoskop lásky na říjen: vášeň, bezpečí a komunikativnost

Beran

Desátý měsíc v roce pro ně bude ve znamení vášně a energie. Buďte upřímní, pro váš protějšek to bude velmi atraktivní. Pozor na soutěživost, ta má ve vztahu místo jen v určité míře. Naslouchejte potřebám partnera a snažte se najít rovnováhu mezi potřebami a přáními.

Býk

V říjnu budou Býci v lásce hledat stabilitu a také bezpečí. Mají potřebu vztah posílit a vybudovat pevné základy, na kterých se dá dále stavět. Projeví svou loajalitu a spolehlivost, což se ve vztahu cení. Single lidem nabídne nové příležitosti.

Blíženci

Tento měsíc budete v lásce velmi komunikativní a společenští. Máte velký šarm, který přirozeně přitahuje pozornost. Komunikovat s partnerem je klíčové, proto si společně promluvte o svých pocitech a očekáváních. Buďte otevření novým milostným příležitostem.

Rak

Láska a rodina je pro Raky důležitá a v měsíci říjnu to nebude jinak. Mají potřebu pečovat o své blízké, je pro ně klíčové spojení s rodinou a partnerem. Emocionální intimita je důležitá. Nezadaní mají před sebou období, kdy se jim v životě objeví noví lidé, kteří ocení jejich emoce.

Nejlepší partnerky a manželky podle znamení horoskopu která to jsou?

svetzeny.cz

Horoskop lásky na říjen: Romantika, porozumění a přitažlivost

Lev

Pro Lvy je říjen ve znamení legrace, romantiky a zábavy. Vynikne tak vaše sebevědomí a charisma, které přitahuje pozornost partnera. Romantické výlety, společenské akce, spontánní výlety a rozhodnutí si v říjnu užijete. Nezadaní mohou navazovat nové romantické vztahy.

Panna

Láska pro Panny znamená vzájemné porozumění a komunikace, ty si v říjnu užijí. Jejich analytická část bude vztah zkoumat. Vyjádřete k partnerovi své myšlenky a vyřešte možné nepříjemnosti dialogem. Single lidé si mohou najít nové stimulující spojení, která je mohou posunout.

Váhy

Říjen je pro Váhy ve znamení šarmu a přitažlivosti. Obojí mají na rozdávání a je důležité myslet na to, že i partner potřebuje pocítit ve vztahu harmonii a rovnováhu, která je pro Váhy prioritou. Buďte upřímní a otevření. Nezadaní mohou potkat nové lidi, kteří ocení vnější i vnitřní krásu.

Štír

Jsou plni lásky a intenzity a nezmění se to ani v říjnu. Společně s partnerem je pro vás říjen ve znamení zkoumání svých emocí. Vášeň vás ovládne a hodně ovlivní i partnerské vztahy. Ovšem pozor, může se objevit žárlivost a sklony k majetnickému chování. Single Štíři jsou připraveni potkat nové tváře.

Info ikona
láska

Horoskop lásky na říjen: kariéra, duchovní růst, intuice

Střelec

Pro Střelce je říjen ve znamení výzev. V lásce hledáte nové zážitky a máte velkou příležitost k poznání. Stanovte si pro svůj vztah cíle a prozkoumávejte spolu nové zážitky. Otevřete se novým možnostem a osobnímu růstu. Single jedinci dostanou příležitost k novému poznávání.

Kozoroh

Láska v říjnu jde ruku v ruce s kariérou. Usilujete o pokrok ve vztazích. Možná máte náročné životní tempo, ale nezapomínejte ani na svého partnera. Pokud žádného nemáte, možná je doba zamyslet se nad tím, do čeho chcete investovat - vztah nebo kariéra?

Vodnář

Říjen je pro ně doba pro hlubší spojení a celkový duchovní růst. Cílem je lépe si porozumět s parnterem a posílit vzájemné spojení. Dopřejte si čas nejen spolu, ale také sami, kdy pracujete na sobě a svých dovednostech. Svobodní jedinci mohou najít někoho, kdo s nimi bude sdílet hodnoty.

Ryby

Tento měsíc bude pro ně v lásce velmi emocionální a dost intuitivní. Vsaďte na svou vnitřní intuici a moudrost, nechte promluvit emoce. Romantice fandí každý měsíc, říjen není výjimkou. Single Ryby mohou poznat nové jedince se kterými budete duchovně spojení.

Zdroj článku