Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí ve financích, kariéře nebo v milostném životě?

Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 31.5.-6.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O Tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Tarot skrytý

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Těmto znamením hvězdy předpovídají nejhorší červen!

Jaká škoda! Kvůli přeskupení hvězd nepoběží všechno v červnu přesně podle plánů a hladce. Tato tři znamení zvěrokruhu budou podle znamení zvěrokruhu nejhorší červen. Ale nebojte, všechno zlé je k něčemu dobré!
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Osm holí

Info ikona
Osm holí

Osm holí obecně značí rychlost, pokrok, pohyb, akci a spěch. Tento týden bude pro vás hektický. Přinese vám dobrodružství, vzrušení, cestování a rychlý spád událostí. Bude těžké se na vše adaptovat, protože se to bude dít neskutečně rychle. Tato karta také může značit pobláznění a obsesi.

Láska a vztahy – Pokud jste ve vztahu, je tato karta dobrým znamením, tento týden se věcí pohnou správným směrem. Budete se cítit zamilovaně a plánovat do budoucna. Je dost možné, že vás partner požádá o ruku, nebo pokročíte v plánování svatby. V tomto období to mezi vámi bude jiskřit, bude to týden plný vášně a vzrušení. Jen pozor na to, abyste některá důležitá rozhodnutí neuspěchali. Karta osm holí naznačuje pobláznění, někdy nebývá nejlepší volbou následovat svoje srdce a zcela ignorovat rozum. Nezadaní tento týden potkají někoho, do koho se bezhlavě zamilují. Tento vztah však nebude osudový.

Kariéra a finance – Osm holí má hned dva významy, co se týče práce. Prvním je služební cesta, je možné, že vás firma vyšle do zahraničí. Druhým je rychlý sled událostí, je možné, že tento týden budete v práci těžce nestíhat a sotva stačíte vnímat to, co se kolem vás děje. Pozor, abyste ve spěchu neudělali zásadní chybu, někdy je dobré na čas se zastavit. Ve sféře financí znamená Osm holí rychlé pohyby peněz nahoru a dolů. Je možné, že peníze, které tento týden vyděláte navíc, velmi rychle utratíte. Vyhněte se rizikovým investicím, jinak přijdete o peníze.

Zdraví – Osm holí je velmi pozitivní karta, co se týče zdraví. Pokud se s něčím léčíte, může nastat až zázračně rychlé uzdravení. Tento týden se možná rozhodnete pro změnu životního stylu a dáte se do toho naplno, možná překopete jídelníček od základů, nebo začnete pravidelně cvičit. Jen pozor na úrazy způsobené nepozorností.

Karta číslo 2: Rytíř pentaklů

Info ikona
Rytíř pentaklů

Karta Rytíř pentaklů je spojena s věrností, odpovědností, pracovitostí, ctižádostivostí, tvrdohlavostí a ziskem. Symbolizuje odměnu za dobře odvedenou práci, tento týden sklidíte, co jste zaseli. Po hektickém období si konečně odpočinete a zklidníte se. Tato karta má však ještě jeden význam, silně se pojí s obranou domova, rodiny a blízkých. Je dost možné, že se někoho z vašich nejbližších budete muset zastat, také se může stát, že někdo naruší váš osobní prostor.

Láska a vztahy – Tento týden s partnerem prožijete v klidu a harmonii. Váš vztah je pevný jako skála poté, co jste si prošli složitějším obdobím. Nastal čas se nevěnovat jenom práci, ale také svým blízkým. Ve vztahu se cítíte šťastně a spokojeně i díky tomu, že váš partner je věrný a ve všem vás podporuje. Nezadaní si v tomto období uvědomí, že chtějí partnera, který je zabezpečí, dá jim pocit jistoty a bezmeznou lásku. Už nebudou chtít trávit čas s někým, kdo za to nestojí. Pečlivě si od této chvíle začnou vybírat, s kým na rande půjdou, nespokojí se jen tak s někým.

Finance a kariéra – Ačkoliv tento týden budete v práci nějakým způsobem oceněni, nebude vám to stačit a hned si stanovíte další cíle a určíte si, čeho chcete dosáhnout. Jste vytrvalí a připravení pracovat nadále tvrdě. Pokud práci hledáte, může k vám přijít zajímavá nabídka z oblasti zemědělství či životního prostředí. Tato karta ve financích značí bohatství, vyšší zisky a také finanční stabilitu, takže tento týden pusťte finance z hlavy a konečně si něco hezkého kupte.

Zdraví – Rytíř pentaklů vám tento týden dodá energii, ať už bojujete s jakoukoliv nemocí. Budete se cítit plní síly a odhodlání bojovat s onemocněním dál. Ti, kteří se s ničím neléčí, budou tento týden dodržovat zásady zdravého životního stylu a díky tomu se budou cítit naprosto skvěle.

Karta číslo 3: Tři hole

Info ikona
Tři hole

Tři hole se pojí s cestováním, je dost možné, že tento týden někam odjedete, nebo začnete plánovat prázdninovou dovolenou. Také to může značit stěhování do zahraničí, pokud jste o tom dlouho snili, tento týden se to může stát skutečností. Je to také karta svobody, úspěchu, prožitků, dobrodružství, osamostatnění se, expanze i spokojenosti. V tomto období vás čekají pozitivní věci.

Láska a vztahy – Pro zadané jsou Tři hole velmi pozitivní kartou. S partnerem vás tento týden čeká nějaká pozitivní změna ve vztahu. Budete se společně radovat ze svých úspěchů a chovat se k sobě láskyplně, nic vám nebude chybět. Jelikož se tato karta pojí s dálkami a zahraničím, je dost možné, že se začnete bavit o stěhování do jiné země. Také to může někdy značit vztah na dálku, je možné, že jeden z vás bude nucen tento týden odcestovat za prací. Nezadaní tento týden budou randit jako o život a užívat si, že jsou single. Tento stav vám bude vyhovovat a nebudete mít zájem o vážnější vztah, ani kdyby se vám taková šance naskytla. Pokud jste single a chystáte se tento týden na výlet či dovolenou, dost možná si tam s někým začnete a zůstanete v kontaktu i po vašem návratu.

Finance a kariéra – Jak už bylo řečeno, Tři hole se pojí s cestováním. Je dost možné, že tento týden přijde rozhodnutí, že jste byli vybráni, abyste se účastnili služební cesty v zahraničí. Také můžete zvažovat změnu pracovního místa a přesídlení do jiné země. Pokud podnikáte, tento týden vás bude lákat zahraniční expanze. Rozhodně si tento týden rozšíříte obzory, ať už se věnujete čemukoliv. Ve financích vás čekají samá pozitiva, za svou tvrdou práci budete odměněni, tento týden se těšte na bonusy a prémie. Část peněz možná investujete do cestování a nových zážitků.

Zdraví – Tři hole jsou kartou uzdravení, pokud delší dobu bojujete s nějakým onemocněním, tento týden dojde k zlepšení vašeho stavu. Také je možné, že zjistíte, že v zahraničí existuje zařízení, kde umí účinně léčit vaši chorobu.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na měsíc červen: Na které osoby si musíte dávat pozor, jak to bude s láskou, financemi a zdravím?

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na červen. Jaké karty budou vládnout prvnímu letnímu měsíci v tomto roce? Zjistěte, co vám karty předpovídají v milostném životě, práci, financích a zdraví. Rovněž se dozvíte, na jaké osoby si tento měsíc musíte dát pozor.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Numerologická předpověď na měsíc červen: Milostný trojúhelník, románek v práci i ztráta peněz. Která událost je předpovězena právě vám?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červnu čeká. Obecně se dá říct, že červen bude plný změn – pozitivních i negativních. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz