Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze 3 karet, která se vám líbí. Zjistíte, co vás čeká příští týden

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí, dost možná jste si už nechali někdy vyložit karty, protože jste chtěli nahlédnout do budoucnosti. Jana Rubešová pracuje nejen s mariášovými kartami, ale i s mnoha dalšími. Tentokrát vyložila tři andělské karty. Jedna z nich vám pomůže odhalit, co vás čeká v nejbližších dnech.

Na obrázku vidíte tři zdánlivě stejné karty. Každá má ale jinou energii a poselství. Zadívejte se pozorně na obrázek a vyberte si intuitivně jednu ze tří karet. Tu, která vás nejvíce přitahuje a kterou byste si přáli otočit. Níže si pak můžete přečíst, jaké je její poselství.

Vyberte si jednu z těchto tří karet

Info ikona
Andělské karty

Představte si, že máte před sebou balíček karet a vybíráte z něj jednu jedinou. Najde si vás ta správná, která vám má sdělit to, co je pro vás právě důležité. Tento výběr funguje podobně. Ze skutečného balíčku Andělských karet vytáhla kartářka Jana Rubešová intuitivně tři karty, které na ni působily svou energií. Nyní je to jen na vás. Která karta se vám líbí nejvíc?

Karta vlevo

Hojnost

Nastal čas, kdy se váš život má naplnit hojností, láskou a úspěchy. Z nevyčerpatelného univerzálního zdroje čerpáte přesně tolik, kolik si podle svého přesvědčení zasloužíte. Andělská moudrost vám teď připomíná, abyste důvěřovali sobě, i tomu, že si zasloužíte víc. Tak k sobě přitáhnete hojnost a skutečné bohatství života. Chcete-li cítit, že vás obklopuje láska, otevřete své srdce druhým. Rozhodněte se dělat to, co vás naplňuje nejvíce, a andělé vám přinesou radost, uspokojení a úspěch. Otevřete se přílivu prosperity tím, že budete vlídně přijímat, ochotně dávat a za všechno děkovat. Těšte se ze všeho, co máte, a dostanete ještě víc.

Afirmace: "Zasloužím si lásku, prosperitu a úspěch."

Co přinese čínský rok dřevěného draka jednotlivým znamením: Čekejte příliv síly a nestálosti. Nudit se nebude nikdo z nás

Zatímco náš kalendářní rok nakousl již svůj druhý měsíc, čínský nový rok teprve klepe na dveře. Potrvá od 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Vždy ho provází coby patron některé z dvanácti zvířat, pro letošek je to Dřevěný drak. Mnohým znamením přinese zásadní změny, životní restarty a nečekané vzrušení.
svetzeny.cz

Karta uprostřed

Oslavy

Nyní byste v každém dni měli hledat radost, potěšení a kouzlo veselit se z nich. Když oslavujeme pomíjivé a přechodné události života, je to vlastně náš způsob, jak za ně děkujeme, a naši andělé se přitom radují s námi. Oslavujte s druhými, kdykoli je to možné, protože energie znásobená smíchem a lehkostí přitáhne mnoho andělů, kteří přidají svá požehnání. Oslavy vás šťastně sblíží s druhými. Andělská moudrost vám připomíná, abyste si vážili všech věcí v životě, ať už velkých, či malých. Najděte si něco, co byste mohli oslavit hned teď.

Afirmace: „Celý můj život je jednou velkou oslavou.“

Který z antických bohů vládne vašemu znamení horoskopu: Blížencům bohyně moudrosti, Štírům vládne Hádes

Každé znamení zvěrokruhu má nejen svou vlastní charakteristiku, ale také svého vlastního boha nebo bohyni, kteří jsou s nimi nejvíc sladěni, propůjčují jim své jedinečné vlastnosti. Také hlídají, zda jdete v životě správným směrem. Jaký je váš mytologický bůh, či bohyně podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Karta vpravo

Světlo

Světlo prosvítí temnotu i šero a přináší naději a inspiraci. Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír, a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru. Až vaše světlo zesílí, a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl. Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: „Jsem světlo.“

Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu," říká Jana Rubešová.

Více na https://janarubesova.cz

Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku