Přejít k hlavnímu obsahu

Připravte se na večírek a oslňte účesem jako ze salonu

Info ikona
Účes na party jako ze salonu

Vytvarovat si šik účes není jen tak. Chvíle před zrcadlem stojí hodně času, energie a trpělivosti. Značka BaByliss se rozhodla s tím skoncovat a vytvořila novou řadu produktů, která si hravě poradí s dvěma největšími problémy našich vlasů – s krepatěním a špatnou kondicí.

Přichází čas vánočních večírků, silvestrovských oslav a plesů. Každá z nás se na takových akcích touží blýsknout dokonalým účesem nebo překvapit změnou image. Plány jsou to pěkné, jenže při pohledu na naši „korunu krásy“ nás přejde nálada chystat se a čančat se. Vzpomeneme si na šikovné ruce kadeřnice, která i s tím „nic“ na naší hlavě dokáže zázraky. V této fázi upadání do deprese bychom vás rádi zastavili, protože šikovné profesionální pomocníky můžete mít i doma ve své koupelně. Bez nich krásné vlasy opravdu nezískáte. A jaké jsou to ty krásné vlasy? Hebké, lesklé, vyživované! Revoluční řada produktů BaByliss Hydro-Fusion díky svojí pokročilé plazmové technologii a duálnímu iontovému systému udrží i vaše vlasy hydratované. A to i když mají sklony ke krepatění a jsou jemné nebo tenké.

Suché, krepaté – proč jsou vlasy jako sláma?

Příčinou suchých vlasů je vlastně nedostatek vlhkosti. Vlasy jsou proto viditelně suché, křehké a drsné. Za tento stav může třeba intenzivní letní sluníčko, ale například i stres, časté barvení vlasů, hormonální změny v době puberty, těhotenství nebo menopauzy. Existují také určité typy vlasů, například kudrnaté, které jsou k nedostatku vlhkosti náchylnější. O suché a krepaté vlasy je potřeba se umět starat – při výběru kosmetiky vybírejte tu hydratační. Zlepšit stav vlasů pomůže i strava, například ovoce a zelenina s obsahem zinku, železa, vitamínů B a C.

Nové produkty od BaByliss se postarají o každou hřívu

Dokážou si totiž poradit nejen s jemnými vlasy, vlasy se sklonem ke krepatění, přirozenými kudrlinami, ale i s těžko poddajnými vlasy, které se chovají úplně jinak, než jak bychom chtěli. Díky novým pomocníkům z řady Hydro-Fusion už nebude vaše každodenní úprava vlasů zdlouhavým a frustrujícím zážitkem, během kterého byste potřebovali mít po ruce kadeřníka. Fén, kulmofény a žehlička na vlasy BaByliss Hydro-Fusion jsou vybavené pokročilou plazmovou technologií, která využívá duální iontový systém vyrovnávající vlhkost. Ten v sobě kombinuje kladné a záporné ionty, které společně vlasy hydratují a zároveň eliminují jejich krepatění. To je paráda!

Vyzbrojená kulmofénem, připravená na party!

Kulma a fén jsou pro mnohé ženy absolutně nenahraditelné pomůcky. Ale vyzkoušeli jste někdy kulmofén? Díky němu si vytvoříte nadýchaný účes během několika minut. Příprava na slavnostní příležitosti nebyla nikdy jednodušší. Je vhodný téměř pro každý typ vlasů – ale měly by být dostatečně dlouhé na to, aby se daly nabrat kartáčem. Pokud máte krátké vlasy, měli byste si vybrat kulmofén s menším průměrem a pevnějšími štětinami. Kvalitní kulmofény by měly mít alespoň dva režimy teploty, protože jemnější vlasy potřebují sušení při nižších teplotách.

Info ikona
Kulmofén Babyliss

Fén Babyliss z řady Hydro-Fusion disponuje pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem vyrovnávajícím vlhkost a výkonem 2100 W. Díky výkonnému proudění vzduchu budou vaše vlasy rychle, elegantně a hladce vysušené. Štíhlá hubice efektivně koncentruje vzduch a zajišťuje hladké vysoušení vašich vlasů. Velký difuzér vybavený plazmovým proudem zase efektivně vysouší a vytváří luxusně měkké a lesklé přirozené lokny. Na fénu oceníte i jeho nízkou váhu a velikost, díky které se vám bude s fénem snadno manipulovat. Během vysoušení můžete přepínat mezi 3 režimy nastavení teploty a 2 režimy nastavení rychlosti. Samozřejmostí je i chladné proudění vzduchu. Fén se navíc snadno čistí díky odnímatelnému zadnímu filtru. V neposlední řadě jistě oceníte i 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volnost a flexibilitu.

Info ikona
Fén Hydro-Fusion

Rotační kulmofén Babyliss Hydro-Fusion je vybaven pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem, výkonem 700 W a velkým rotačním kartáčem 50 mm s keramickým povrchem a možností nastavení směru otáček. Na kartáči oceníte jeho měkké štětiny, které vašemu účesu propůjčí okouzlující hebkost, a iontovou kontrolu proti krepatění, díky které budou vaše vlasy krásně lesklé. Během používání můžete přepínat mezi 2 teplotními režimy, 2 rychlostmi a chladným prouděním vzduchu, díky čemuž získáte plnou kontrolu nad výsledným efektem. Samozřejmostí je také ochranný kryt. Uživatelky, které si potrpí na kvalitu, potěší i kombinace štětin z přírodní měkké kančí srsti a nylonu.

Info ikona
Rotační kulmofén

Kulmofén Babyliss Hydro-Fusion se pyšní pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem a výkonem 1 000 W. Na výběr máte ze 4 různých nástavců pro vysoušení, uhlazování, narovnávání a dodávání objemu a tvaru vašim vlasům. Díky iontové kontrole budou vaše vlasy krásně lesklé a krepatění bude eliminováno na minimum. Během používání můžete přepínat mezi 2 úrovněmi teploty a oceníte i chladné proudění vzduchu a praktický 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám zajistí volnost a flexibilitu.

Info ikona
Kulmofén Hydro-Fusion

Žehlička na vlasy z řady Babyliss Hydro-Fuison vás ohromí pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem a nastavitelnou teplotou až na 235 °C. Technologie Advanced Ceramics™ heating system a odolné keramické destičky zaručí rovnoměrnou distribuci tepla. Díky kombinaci kladných a záporných iontů budou vaše vlasy krásně hydratované a krepatění eliminováno na minimum. Na žehličce oceníte i 5 digitálních nastavení teploty, automatické vypnutí při delší nečinnosti a praktický 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volnost a flexibilitu.

Info ikona
Žehlička na vlasy BaByliss
Měření