Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na listopad: Kartářka radí zklidnit životní tempo. Tento měsíc ukáže, co nemáme vyřešeno sami se sebou

Věříte ve věci mezi nebem a zemí? Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům, numerologii či tarotu. Do budoucna můžete nahlédnout i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás tentokrát vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.

Jedenáctý měsíc nás pomalu ale jistě připravuje na období roku, kdy je víc než důležité zklidnění a zpomalení životního tempa. Nabízí příležitost být sami se sebou, poslouchat svou intuici a hledat vnitřní sílu, kterou budeme v dalším období potřebovat. Pro listopad je typické, že nám jako každý rok bude ukazovat, co ještě nemáme vyřešeno sami se sebou. Je to měsíc, kdy nás budou energie jemně posunovat k získání vnitřní síly a nelezení správného životního směru.  

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na listopad: Kdo by měl víc odpočívat a kdo může očekávat zvýšený přísun peněz? Zjistěte, co vás tento měsíc čeká

Zajímá vás, co nás čeká v listopadu a na co bychom si měli dávat pozor? Přichází předposlední měsíc tohoto roku, který bude měsícem zamyšlení a vnitřní práce uvnitř našeho vnitřního já. S listopadem navíc přivítáme zatměním měsíce v Býku. Přinese vám jisté prozření a kontrolu reality, proto mu věnujte zvýšenou pozornost.
svetzeny.cz

Peníze

Zelené eso je příznivá karta, které se říká také Boží oko. Značí, že se vše ohledně financí děje pod nejvyšší ochranou. Přesto nebo právě proto se držte zpátky, pokud jde o výdaje. Vyplatí se doslova otočit každou korunu a peníze utrácet s rozmyslem. Vždy se zeptejte sami sebe, zda to, co chcete koupit, opravdu potřebujete. Zda po dané věci opravdu toužíte. Na druhou stranu je listopad vhodnou dobou pro investování peněz, ale chytře. Poraďte se s někým, kdo investicím rozumí. 

Zdraví

Karty vás nabádají opatrovat se a ochraňovat víc než kdy jindy. Neriskujte zbytečně, buďte v klidu a sbírejte síly na zimní období. Zaměřte se na posílení imunity, odpočívejte a sami sebe dávejte na první místo. Důvěřujte nejen lékařům a klasické medicíně, ale dejte šanci i léčitelům, bylinám a dalším alternativním možnostem řešení zdravotních problémů. Orientujte se v tomto případě i podle svých pocitů.

Mohlo by se vám líbit

Jaký byl váš minulý život dle numerologie: Byli jste válečníci, milionáři či věštci?

Každého z nás by jistě zajímalo, kým jsme byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jsme v blahobytu a nic nám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jsme bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali. Možná, že zjistíte, že podvědomě jste to celou dobu tušili.
svetzeny.cz

Láska

Listopad slibuje pozitivní dny plné souznění i romantiky, v partnerských vztazích zavládne klid. Těm nezadaným zase ohřeje srdce nečekaně slibné seznámení. Vždy ale pamatujte hlavně sami na sebe respektive poslouchejte své srdce a intuici. Neřiďte se jen tím, co si přeje váš protějšek. Karty slibují lásku a radost. Následující dny budou hodně o energiích, síle myšlenek, díky kterým si přitáhnete to, co chcete. Jak se budete cítit uvnitř sebe, tak budete působit i na svého partnera. 

Rodina a přátelé

Važte si těch, kteří vás mají rádi. Nebojte se ze svého života pustit lidi, kteří vás využívají, vysávají vám energii, nepřejí vám a závidí. Vy sami víte a cítíte, o koho ve vašem okolí jde. Tyto toxické vztahy je potřeba ukončit, neboť vám vysávají energii a brzdí vás v osobním rozvoji. Raději mějte méně kvalitních přátel, kteří to s vámi myslí dobře. V tomto případě přesně platí, že kvalita vítězí nad kvantitou.

Práce

V tomto měsíci karty radí držet se zpět. Nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, která by vás ve výsledku mohla mrzet. Platí, že všude je chleba o dvou kůrkách. Teď není vhodná doba na změny a risk. Snažte se o stabilitu, nové příležitosti ještě přijdou.

 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: V listopadu se začne blýskat na lepší časy. Číslo 8 má šanci zbohatnout, číslo 9 čeká štěstí v lásce

Listopad je za dveřmi. Chtěli byste vědět, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Dle numerologie by se mělo začít blýskat na lepší časy. Mocná osmička předpovídá zlepšení finanční situace. Co konkrétně čeká vás dle čísla narození?
svetzeny.cz

Kartářka radí, na co si dát pozor

Žaludské eso nabádá nepodléhat strachu, který v naší společnosti stále panuje. Bohužel bude přetrvávat dál. Strach je ale nejhorší emoce, která nás oslabuje a vyčerpává, proto se snažte zůstat co nejvíce v klidu. Poslouchejte svoji intuici a věřte, že se vše v dobré obrátí.


Medailonek: Kdo je Jana Rubešová

Výkladem karet a věštěním se zabývá už skoro 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Motto: „Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Info ikona
Kartářka Jana Rubešová
Zdroj článku