Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na listopad: Kdo by měl víc odpočívat a kdo může očekávat zvýšený přísun peněz? Zjistěte, co vás tento měsíc čeká

Zajímá vás, co nás čeká v listopadu a na co bychom si měli dávat pozor? Přichází předposlední měsíc tohoto roku, který bude měsícem zamyšlení a vnitřní práce uvnitř našeho vnitřního já. S listopadem navíc přivítáme zatměním měsíce v Býku. Přinese vám jisté prozření a kontrolu reality, proto mu věnujte zvýšenou pozornost.

V polovině měsíce se naplno rozběhne období Střelce, kdy se Venuše, Merkur a Slunce současně přesunou právě do výše uvedeného Střelce. Novoluní ve Střelci nastane 23. listopadu. Obecně to pro nás bude znamenat touhu zahájit výpravy a dobrodružství. Nebojme se tedy experimentovat a své dosavadní plány nechat až na konec listopadu.

Horoskop: Zatmění Slunce ve Štíru zasáhne všechna znamení zvěrokruhu, nejvíce však Býky, Štíry, Lvy a Vodnáře

Částečné zatmění Slunce ve Štíru nastane 25. října. Jeho mocná energie nejvíce ovlivní Býky, Štíry, Lvy a Vodnáře, ale jeho vlivu neunikne žádné znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jakým způsobem zasáhne vás.
svetzeny.cz

Beran

Mars je v dokonalém souladu s tímto znamením a kolem první poloviny listopadu se hodně osmělíte. Svého vytouženého idola totiž pozvete na kafe a zjistíte, že je to trefa do černého! Váš smysl pro humor a zájmy jsou si velmi podobné. Také v pracovní sféře vám to šlape jako hodinky a jste plni myšlenek a nápadů. Merkur je od 17. listopadu v příjemném souladu s hvězdami a proto jste dobře naladěna na to ochotně pomáhat svým kolegům. Šéf má z vašeho přístupu radost a jistě dojde také ke zvýšení platu.

Býk

Tento měsíc bude v centru pozornosti urovnávání nevyřešených záležitostí, ať už jsou jakékoliv. To znamená, že se ve vás vzbudí odhodlání ukončit staré věci, do kterých se vám nechtělo, ale které vám zároveň den co den ležely na srdci. Týkat se to bude především vašich minulých partnerských vztahů. To vše pramení z toho, že chcete vytvořit prostor pro nové partnerství. Venuše je totiž do 15. listopadu v opozici s Uranem a je pro vás problém právě ve vztazích a lásce. Jistá osoba vás sice velmi přitahuje, ale moc nadějně to nevypadá. Dávejte si pozor na případnou nevěru, která vás následně bude velmi mrzet. Můžete tedy přijít o vztah, který již dlouhodobě budujete.

Blíženci

Máte před sebou trochu náročnější měsíc, ale jako vždy to zvládnete bravurně! Ve vztazích se připravte na jisté zklamání. Mars je v negativní kvadratuře s Neptunem a především kolem 19. listopadu může dojít k nepříjemnému odhalení. Jistá osoba vám může něco tajit a zřejmě vám také odmítne na poslední chvíli schůzku. Co se týká pracovní oblasti, zde máte docela chaos a nedaří se vám dle vašich představ.

Přichází říjnové novoluní ve znamení Štíra: Předpověď toho, co nás čeká a nemine

Říjnové novoluní přinese do našich životů temnou magickou sílu. Nový měsíc je jedním z nejvíce čarovných dnů. Vyhlídky na budoucnost ovšem nejsou příliš příznivé. Podívejte se, co se stane po novoluní, které nastane 25.10.2022 ve znamení Štíra a na co si dát pozor.
svetzeny.cz
Pokud se chystáte provést jakoukoliv změnu, vyčkejte na konec listopadu. Ten pro nás připraví touhu zahájit výpravy a dobrodružství

Rak

Nečekaná změna názoru ovlivnila váš pohled na vaše budoucí konání a plány, takže se cítíte poněkud ztraceni a zmateni v nastavení svého cíle. To, co jste si pro sebe představovali, se nyní zdá být v rozporu s tím, co je, ale je to jen díky tomu, jak se na věci aktuálně díváte. V pracovní oblasti se rýsuje velký úspěch, protože jste do svých povinností hodně zapálení. Merkur je do 16. listopadu v souladu s vaším znamením a těšit se můžete rovněž na báječnou pracovní nabídku. Ta je dobře finančně ohodnocena a tak se nakonec rozhodnete, že tuto výzvu přijmete. A co se týká peněz, v tomto období na vás číhají výhodné investice.

Lev

Jste vyzýváni, abyste se zaměřili na vědomé rozvíjení vztahu, který pronikne barikádami, které jste si postavili kolem svého srdce. Venuše je do 15. listopadu v kvadratuře s vaším znamením a to pro vás bude znamenat, že se budete snažit vyvíjet nátlak ať už na vašeho kolegu, partnera nebo potomka. Následně si však začnete lásky a přátelství více užívat a konečně se objeví i osoba, která pro vám bude souzněna.

Panny

Nastal okamžik, kdy se můžete vzdát svého pravidelného plánu. Rozhodnete se jít za svým cílem a nebudete přemýšlet o tom, zda vybočíte ze svého standardu či nikoliv. Vašemu veřejnému životu se dostalo značné pozornosti a totéž si žádá i váš osobní život. Od 17. listopadu si toho na sebe neberte příliš, protože ve finále zjistíte, že je toho na vás už moc. Dávejte si také pozor, abyste se zbytečně nepřetěžovali. Merkur je v nepříjemném boji s vaším znamením a je na čase trochu zvolnit tempo! Dále dávejte velký pozor na výkyvy emocí a výčitky, které mohou druhou stranu naštvat. 

Nebojte se změny. Hvězdy v listopadu vám budou nakloněny!

Váhy

Ocitli jste se v neznámém prostoru, kde ctít své pocity a vyjadřovat emoce je sice nejúčinnější forma vašeho JÁ, ale vyvolává to nežádoucí citlivost. V listopadu byste měli dávat pozor na to, co prožíváte, komu co říkáte a neměli byste dělat žádné ukvapené závěry. Po finanční stránce to také nebude ono. Budete mít touhu utrácet, ale víte, že si to nemůžete dovolit. Budete se muset po celý listopad rozhodovat mezi dvěmi body, a je jen na vás, jakou cestu si zvolíte. To, co prožíváte, je počátek významného vnitřního posunu, který změní způsob, jakým komunikujete nejen sami se sebou a především se světem kolem vás.

Štír

Přiznat si svou hlubokou touhu po intimitě je prvním krokem na cestě k jejímu získání. Je pochopitelné, že máte smíšené pocity, jenže abyste tuto skutečnost o sobě přijali, musíte vše jednoduše pochopit. Na vašich přáních a potřebách záleží, i když vám připadají nevhodná! Merkur je do 16. listopadu ve vašem znamení a nachází se v nepříznivé pozici s Uranem. Nadřízený často mění plány a tím pádem i zadání úkolů. I když vám to dost vadí a cítíte se na pokraji svých sil, nakonec se tomu postavíte čelem a dosáhnete úspěchu. 

Střelec

Měli byste začít pořádně odpočívat a najít si především čas na sebe. Chvíle strávené předvídáním nejhoršího a stresováním se kvůli věcem, které nemůžete změnit, vás jen vyčerpají. Žádná úzkost vás nepřiblíží budoucnosti. Nebaví vás totiž neustále poslouchat stížnosti a nepříjemné poznámky. Zejména kolem 11. listopadu vás přechází trpělivost a konečně se ozvete i vy! Ani v pracovní sféře nemáte ideální podmínky a dost vás to štve. 

Čeká nás neobyčejné zatmění Slunce: Shoduje s novoluním a je předurčeno k tomu, aby změnilo celý váš život

Novoluní v říjnu 2022 není vůbec obyčejné. Spolu s ním totiž probíhá i zatmění Slunce, což dohromady přináší řadu změn a příležitostí obrátit váš život vzhůru nohama. Na povrch se dostanou intenzivní emoce a napětí doroste nadživotní velikosti. Připravte se na dobu, kdy osud zamíchá karty, zavřou se vám jedny dveře a otevřou jiné.
svetzeny.cz

Kozoroh

Nestálost, kterou zažíváte ve svých romantických vztazích, je tu proto, aby vás osvobodila od omezujících přesvědčení ovlivňujících vaše standardy. Co se týká financí, zde můžete očekávat zvýšený přísun peněz, a to zejména v začátku měsíce. Nemáte tedy nouzi a přemýšlíte, že se vrhnete na nákup vánočních dárků. Máte velké štěstí, jelikož narazíte přesně na ty předměty, které sháníte. 

Vodnář

Ve vašem životě dochází k obrovskému posunu a tento měsíc bude nejdůležitější odolat nutkání příliš přemýšlet. Je přirozené, že se vaše nejhlubší obavy vynořují na povrch v době, kdy se vaše sny stávají skutečností, nicméně impulsy skrývat se před světem jsou pastí. Pracovali jste na tom, abyste byli tam, kde jste, takže není třeba cítit se nezaslouženě. Co se týká lásky, zde bojujete s nízkou sebedůvěrou a pocitem, že o vás nikdo nemá zájem

Ryby

Náhlé změny v rámci vašich přátelství vám mohou připadat otřesné a dokáží vám změnit život. Bez ohledu na to, kolikrát si v duchu přehodnotíte, co se stalo. Hledání způsobů, jak se z té nepříjemné události poučit, vás může vybavit radami, jak si do budoucna vytvářet ta správná přátelství. Úkoly začínáte brát na lehkou váhu a nadřízený s vaším přístupem nesouhlasí.

Zdroj článku