Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Neptun dokáže splnit přání třem znamením zvěrokruhu v následujícím týdnu. Týká se to i vás?

Info ikona
Horoskop

Jak milé! Týden nemohl začít lépe pro tato tři znamení zvěrokruhu. Využíváte sílu planet a díky Neptunu můžete realizovat jeden nebo rovnou i dva sny, které máte v mysli už pěknou řádku dní a možná i měsíců.

Ať už jste zamilovaní, ponoření do práce nebo se trmácíme za finanční svobodou: Díky kosmické podpoře je u tří znamení zvěrokruhu pravděpodobné, že se konečně splní jejich dlouho očekávané sny. Neptun, planeta intuice a snů, bude tento týden ve spojitosti se Sluncem a zajistí, že si mohou tři znamení zvěrokruhu zaškrtnout několik položek na jejich seznamech přání. Je vaše znamení zvěrokruhu jedním z těch šťastných?

Váhy

Váhy jsou známé svou vyváženou a přátelskou povahou. V příštích několika dnech jim však Neptun dovolí zářit zevnitř. To vytváří úžasnou auru, se kterou vzdušné znamení zaujme každého kolem sebe a získá další chvíle, kdy bude obklopena milující pozorností. To může být v praxi obzvláště praktické při propagaci nápadů a projektů, a tím pádem i při plnění osobních snů. Odvažte se to udělat, milé Váhy, váš nápad nebo inovace bude zaručeně úspěšná a možná bude navíc finančně odměněna!

Vodnář

Vodnář je považován za bytost milující svobodu, a proto má stabilnější vztahy těžší než ostatní znamení zvěrokruhu. Hluboko uvnitř si toto znamení přeje milujícího partnera: někoho po boku, který jej doprovází při všech vzestupech a pádech, který jej vždy podporuje a přijímá ho i s jeho negativními vlastnosti a minulostí. Díky Neptunu by se sen o velké lásce mohl Vodnáři konečně splnit. Má to jedno ale! Musí být připraven otevřít své srdce a zapojit se do vztahu. Neuzavírejte se, dra Vodnáři! Udělejte další krok a nechte lásku vstoupit do vašeho života - uvidíte, jak krásná může být pospolitosti a jak dobře někdo zapadne do vašeho života.

Ryby

Když se Neptun a Slunce setkají, začíná pro Ryby nádherné období. Plní energie se mohou věnovat svým zájmům a zkoušet nové věci, které už dlouho chtějí dělat, ale neodvážili se nebo nebyl čas. Současně je jejich vnitřní pocit silnější než kdykoli předtím, což tomuto znamení usnadňuje správně učiněná rozhodnutí ve správný čas. Kdo ví, milé Ryby, možná se vám nakonec prostřednictvím sluneční Neptunovy trojice splní nejen jeden, ale i několik snů!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.