Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Lvi, máte smůlu

Info ikona
Horoskop

Zimní radovánky, klidné filmové večery a hodně teplých nápojů – únor nabízí mnoho zábavy. Ne všechna znamení zvěrokruhu si však budou moci bezstarostně užívat únorové radosti. Únor přináší nečekané množství úkolů. Tři znamení zvěrokruhu čeká nejhorší únor, protože nebudou vědět, kde jim hlava stojí.

1. znamení zvěrokruhu: Rak

Rak se chystá projít skutečnou proměnou. Podle horoskopu mu to umožní dívat se na věci z nového úhlu, ale samozřejmě ho hvězdy také staví před velké výzvy. Raci se musí ptát sami sebe, kým skutečně jsou – zejména ve vztahu k sexu, duchovnosti, smrti, penězům a psychologii. Takže i když to bude trochu únavné, když vám vesmír nabídne příležitost rozšířit obzory a změnit se k lepšímu, je to jedna z nejvděčnějších zkušeností, kterou pro sebe můžete udělat. 

Horoskop: Nejlepší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodní znamení excelují na plné čáře

svetzeny.cz

2. znamení zvěrokruhu: Lev

Stateční Lvi by se nyní měli mít na pozoru a připravit se na nečekané zvraty v jejich životním příběhu. Především jejich vztahy jsou nyní vystaveny zkoušce. Na jednu stranu proto, že všechno berou až příliš jako samozřejmost. Na druhou stranu proto, že sami přesně nevědí, co vlastně v partnerství chtějí. Lvi by proto měli rozhodně vyjít ze své komfortní zóny a prozkoumat svoje vnitřní touhy. Nakonec totiž zaručeně poznají, čeho si váží a co už pro ně nic neznamená.

3. znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Kozoroh má tento měsíc nejvíc práce. Vesmír chce, aby se přizpůsobil nabitému programu, zvláště když se jeho svět točí rychleji a rychleji. Jeho vládnoucí planeta Saturn od něj nyní vyžaduje především tvrdou práci, disciplínu a trpělivost. Proto je také důležité, aby si zjednodušil způsob práce a zbavil se věcí, které jen překážejí jeho cílům. Veškerá námaha však bude stát za to. Kozoroha čeká vysoká míra uznání. 

Zdroj článku