Přejít k hlavnímu obsahu

Numerolologie: Číslo popisné určuje energii vašeho domova. Číslo jedna je pro úspěšné, šestka značí rovnováhu

Info ikona
Dům s číslem popisným

Přemýšlela jste už někdy o tom, co vše může působit na váš život a vaši budoucnost? Z hlediska numerologie to rozhodně není jen vaše datum narození a životní číslo, ale ovlivňuje vás také to, kde bydlíte. Tedy spíše vaše číslo popisné. Všimli jste si někdy, že po příchodu domů se vám zvedne či změní nálada, nebo už jste někdy zažili zvláštní pocit, když jste přišli k někomu na návštěvu? Určitě to není jenom náhoda. Každý dům či byt má svoji vlastní energii, která nevychází jen z toho, kdo v něm bydlí, ale také z číslice, která je psána na domě. Zjistěte, jak si spočítat číslo vašeho bydlení a jaký má význam na váš život podle numerologie.

A jak správně spočítat číslo vašeho bydliště? Je to jednoduché. Sečtěte všechny číslice, které jsou na vašem domě, tedy popisné a orientační číslo tak, abyste získala jednociferné číslo. Nezapomeňte přitom ani na číslo bytu, pokud bydlíte v panelovém domě s více byty. Pokud je například číslo vašeho domu 139/10 a číslo vašeho bytu je třeba 4, sečtěte všechna tato čísla. V tomto případě získáte numerologické číslo 9 (1+3+9+1+0+4=18; 1+8=9). Tímto způsobem zjistíte, jaká je skutečná atmosféra místa, ve kterém žijete a co s sebou přináší.

Číslo 1

Pokud vám vyšlo pro váš dům číslo 1, je váš dům pod ochranou slunce. V tomto domě se všem dobře daří a je zde dostatek prostoru pro sebevyjádření a kreativitu jeho obyvatel. 1 podporuje nejen individualitu jedince, který se dobře učí ze svých vlastních zkušeností, ale také pohodovou atmosféru a radost. Celková atmosféra takového domu je radostná a otevřená. Na tomto místě se všem dobře bydlí, navíc svým obyvatelům dodává pocit důležitosti vlastních názorů a schopnosti sebedůvěry. Jednička vede jedince ke slávě a úspěchům. Doporučené barvy jsou pro bydlení s číslem jedna jasná červenooranžová. Bydlení v numerologickém čísle jedna navíc posiluje charisma a vnitřní kouzlo.

Číslo 2

Bydlení s numerologickým číslem dva je pod ochranou měsíce. Je vhodné především pro sportovce, ale také pro vědce či věštce. Atmosféra v domě napomáhá k řešení problémů a konfliktů mírným způsobem. Interiér v domácnosti s numerologickým číslem dva je dobré vymalovat především v krémových nebo mléčných barvách světlých odstínů. Číslo dva napomáhá průchodu emocí a zvyšuje schopnost inteligence a přemýšlení, navíc spolubydlícím příbytku s číslem dva dodává vzájemnou přitažlivost a závislost. Je tedy vhodné pro páry nebo celé rodiny. Protože dvojka napomáhá k citlivosti, v tomto obydlí se vám budou dobře řešit případné neshody. Pozor ale, nehodí se pro lidi příliš senzitivní a emotivní s nervy na pochodu, protože číslo dva by mohlo ještě zhoršit jejich psychické potíže doprovázené rozrušením a úzkostmi.

Číslo 3

Bydlení s číslem 3 je ve znamení Marsu, který doslova pobízí k akčnosti a odvážnému přímočarému jednání. V domácnosti s takovým číslem se tedy rozhodně nudit nebudete, a navíc rychle využijete mnoha zajímavých příležitostí, díky čemuž vám bude opravdu dobře. Trojka dodává svým obyvatelům energii a radost. V takovém bydlení se daří také vztahům, protože je zde podpořena vášeň a sexualita. Navíc trojka přináší úspěch ze všech fyzicky vykonávaných aktivit a dopřává vám nezávislost bez závislosti na druhých. Interiéru trojky sluší nejvíce všechny odstíny červené, a to nejen na zdech, ale také v interiérových doplňcích. Pozor si dejte na lenost, která by vlivem nahromaděné energie mohla vést u obyvatel domácnosti s číslem tři k nemoci.

Číslo 4

Domácnost s číslem čtyři je pod nadvládou Merkura. Poskytuje svým obyvatelům pocit ochrany, ale také jistoty a stability. Hodí se proto pro lidi s nižším sebevědomím, kterým pomáhá opět získat ztracenou sebedůvěru. Navíc mohou díky čtyřce ve znamení jejich bydlení zlepšit svůj život a dosáhnout stability a praktičnosti. Hodí se pro jedince, kteří si vytyčili určitý cíl, kterého chtějí dosáhnout a jdou za ním. Číslo čtyři totiž posiluje nejen inteligenci, ale také napomáhá dosáhnout úspěchů v práci a kariéře. Přináší s sebou mnoho nových setkání a poskytuje úspěšnost také na cestách a ve studiu. Pozor by si na čtyřku měli dávat především workoholici, protože jim hrozí, že budou mít ještě mnohem více práce než dříve, což by u nich mohlo způsobit přepracování. Vhodné barvy pro interiér bydlení čtyřky jsou především žlutá a modrá nebo blankytná se šedou.

Číslo 5

Bydlení s číslem 5 je ovládáno Jupiterem a hodí se převážně pro akční lidi, kteří překypují energií. Jedná se totiž o domácnost, které žije ve dne i v noci svým vlastním životem a je v ní pořád rušno. Přinese vám nespočet výletů, turistiky, bujarých večírků a oslav, setkání s přáteli, ale také dovolených, návštěv kina či pikniků v přírodě. Protože číslo pět podporuje aktivitu svých obyvatel, hodí se bydlení s tímto číslem především pro aktivní profese, jako jsou novináři a vědci. Je ideálním místem pro intelektuální diskuze všeho druhu. Obvykle mívají jeho obyvatelé namísto dekorací různé zajímavé předměty a suvenýry připomínající cestu do vzdálených zemí, například globy, orientální vázy či bronzové nádoby nebo dalekohledy. Pětka také dodává optimismus a sebevědomí, a navíc posiluje přitažlivost a sexualitu. Doporučenými barvami tohoto interiéru jsou fialová a purpurová. Bydlení s číslem pět se nehodí pro lidi, kteří mají rádi svůj klid a pořádek, protože pod tímto číslem ani jedno z toho nenajdou.

Číslo 6

Byt nebo dům s numerologickým číslem 6 je naplněné harmonií a rovnováhou, protože je pod nadvládou Venuše. Je proto dokonale vhodný pro bydlení rodin s dětmi, ale také pro umělce, kteří se snaží dále rozvíjet. Číslo šest navíc podporuje všechny mezilidské vztahy, jak přátelské, tak i milostné. Bydlení s šestkou je proto vhodné také pro právníky, soudce a advokáty. Prospívá také dlouhodobým vztahům, do kterých dodává nový impuls. Navíc se postará i o materiální jistotu. Kombinace finančního a materiálního zabezpečení spolu s dobrými a kvalitními vztahy, kterou s sebou právě šestka přináší vám tak poskytne pocit štěstí a spokojenosti. Kromě toho šestka zbavuje nadměrného shonu a poskytuje svým obyvatelům vyvážený a naplněný život bez zbytečného chaosu. Takový domov poskytuje lidem, kteří v něm bydlí, dostatek lásky, odpočinku a pohodlí. Není se tedy čemu divit, že jsou jeho obyvatelé většinou milí k ostatním a mají elegantní vkus, který návštěvy dokáže doslova nadchnout. Často také velmi dobře vaří. V domě s číslem šest navíc většinou nechybí ani domácí mazlíčci a větší množství rostlin. Příznivé jsou pro takový interiér teplé odstíny barev, jako jsou béžová, tělová nebo jemně hnědá.

Číslo 7

Číslu 7 vládne Saturn, který přináší životní stabilitu a profesní růst. Obyvatelé čísla sedm se tak učí dosahovat pocitů vnitřní harmonie a rovnováhy a zbavit se všeho, co by tomu mohlo bránit. Bývají houževnatí a mají silnou vůli. Když budete trpěliví a vytrváte, dosáhnete díky bydlení pod číslem 7 všech svých vytoužených cílů. Protože sedmička poskytuje také možnosti nahlížet do budoucnosti a posiluje duchovní hodnoty člověka, na které vám umožní se soustředit, je vhodná pro samotáře, ezoteriky, věštce, ale také pro jogíny či filosofie. Pomáhá totiž najít správnou životní cestu. Bydlení s číslem sedm není ale příliš vhodné pro lidi, kteří jsou společenští nebo se snaží dosáhnout větších finančních a materiálních úspěchů. Vhodnou barvou interiérů s číslem sedm je tmavě modrá.

Číslo 8

Číslu 8 vládne Uran. Krásné číslo osm přináší obyvatelům radost, pohodu a dostatek do všech oblastí života. Během bydlení pod tímto číslem určitě získáte dostatek nových přátel, ale také si budete užívat příznivou a pohodovou atmosféru a majetkový i finanční dostatek v celé rodině. Také se dočkáte mnoha úspěchů, protože osmička symbolizuje celistvost, a ovlivňuje tak všechny aspekty, včetně duchovna. Je možné, že se budete rozvíjet také intelektuálně, protože osmička umožňuje svým obyvatelům rychlé reakce i nečekané pozitivní osudové zvraty, kterým se časem přestávají divit a učí se jim hbitě a úspěšně přizpůsobit tak, aby chránili své zájmy a to, co je pro ně skutečně důležité. Díky tomu jsou lidé bydlící v čísle osm často velice chápaví, učenliví a přizpůsobiví. Žádné změny jim tak nepřidělají problémy ani vrásky na čele. Do domácnosti pod číslem osm se navíc hodí všechny barvy, doporučená je také nebeská modř.

Číslo 9

Bydlení s číslem 9 vládne Neptun. Jedná se o číslo světové harmonie, které lidem poskytuje velkou sílu a duchovní zralost. Obyvatelé bydlící pod číslem devět tak díky jeho vlivu mohou sklízet úspěchy ze svého předchozího snažení a za svou předešlou tvrdou dřinu. Je zde prostor pro lásku i soucit k ostatním. Protože lidé žijící pod číslem devět rádi pomáhají ostatním, mohou díky tomu dosáhnout velké moudrosti. Neměli by při tom však zapomínat sami na sebe. Pokud zde ale bydlí lidé, kteří jsou přehnaně altruističtí, může jim vliv čísla devět škodit, protože začnou řešit více problémy ostatních než své vlastní, což na jejich život může mít neblahý vliv. Příznivou barvou interiéru s číslem devět je azurová.

Zdroj: pronaladu.cz