Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie lásky pro rok 2024: Které číslo bude mít šanci na nový vztah?

Rok 2024 představuje v numerologii číslo osm, které je chápáno jako symbol změny, úspěchu a transformace. Pokud jde o vztahy a romantiku, zjistíte svoji budoucnost velmi snadno. Stačí jednoduše spočítat číslo vaší životní cesty a dozvíte se odpovědi na to, co vás čeká ve vašem milostném životě v následujícím roce.

Vypočítejte si číslo své životní cesty pro následující rok

Každý má své životní číslo, ale to, které budete potřebovat pro výpočet numerologie lásky, musíte vypočítat tak trochu jinak. Nebojte se, nejde o nic složitého. Sečtěte prostě den a měsíc svého narození s rokem, který vás zajímá – tedy 2024. Poté číslo zredukujete na jednociferné. Příklad: Narodili jste se 21.12. Budete tedy počítat 2+1+1+2+2+0+2+4=14, 1+4=5. Číslo životní cesty pro následující rok je 5.

Milostný život čísla 1 bude v pořádku

Pokud máte jedničku, vaše vztahy jsou hluboké a pevné. K ostatním lidem se umíte chovat zdvořile a s respektem, díky čemuž vás ostatní mají rádi. Emoce máte pevně pod kontrolou a ve vztahu jste iniciativní jiskrou, která udržuje jeho kouzlo stále naživu.

Číslo 2 touží po vášni

U vás platí, že tichá voda břehy mele. Po svém objektu zájmu jdete tiše, ale zároveň vášnivě a s jistotou. Díky vašemu umění svádění máte úspěch zaručen, jelikož numerologie lásky přeje nezadaným dvojkám. Čekají vás nové překvapivé známosti, ze kterých může vzejít i něco opravdu velkolepého.

Na číslo 3 čekají nová dobrodružství

Máte rádi změny a dobrodružné románky? Pak se máte v následujícím roce na co těšit. Vyjeďte ze svých zajetých kolejí, odhoďte těžký a nudný stereotyp a vydejte se na dobrodružnou cestu s nádechem erotiky. S příchodem jara vás čekají lehké flirty, které si můžete vychutnat bez výčitek.

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Číslo 4 bude muset učinit těžké rozhodnutí

Dlouho jste se nacházeli v těžké situaci a do vztahu jste dávali příliš mnoho trpělivosti. Teď však nastal čas učinit těžké rozhodnutí, zda ve vztahu nadále setrvat. Zkuste popřemýšlet nad kompromisy a vše promyslete s chladnou hlavou. Pokud jste nezadaní, ujasněte si, jaký by měl váš partner vlastně být.

Vzestupy a pády zamávají s číslem 5

Na pětky čeká rok jako na houpačce. Vztahy budou jiskřit a občas budou velmi napjaté. Hledejte však za každou cenu harmonii a věřte, že se vše zase brzy zlepší. Nezadané pětky budou mít silné charisma, které ostatní přitáhne jako magnet. Nebraňte se lehkým románkům, ale vždy nechte zvítězit pragmatismus.

Rigidní číslo 6 konečně pookřeje

Ve vztahu jste museli mít dosud vše jasně stanovené, striktní a s partnerem jste nijak nesmlouvali. Letos konečně roztaje vaše ztuhlé srdce a do vztahu vlijete novou vášeň, která mu tolik chyběla. Pokud jste nezadaní, zaměřte se především na sebelásku. Vaše tělo potřebuje vaši péči, tak mu naslouchejte.

Číslo 7 si musí stanovit jasné hranice

Ve vztahu máte stále se opakující konflikty, které už vám lezou krkem. Je na čase si stanovit jasné hranice a protějšek vám musí dokázat, že vás opravdu miluje, jinak vztah postrádá smysl. Nezadaní se mohou těšit na milostné dobrodružství na jednu noc, které rozpálí jejich srdce.

Temperamentní číslo 8 se bude muset naučit respektu

S vaší bouřlivou povahou je udržet stabilní vztah občas těžké, ale nikoliv nemožné. S partnerem veďte otevřené dialogy, buďte upřímní, ale respektujte i názor druhého. Pokud ještě nejste připraveni zakotvit, váš protějšek by o tom měl vědět. Nezadané osmičky čekají okouzlující setkání, musí však být trpěliví!

Číslo 9 udělá inventuru svých vztahů

Jako správné devítky chápete, že pro nové začátky je třeba si udělat prostor. Ukončete staré a nefunkční vztahy, na toxické vztahy navždy zapomeňte. Naopak pevné a loajální vztahy posilujte a važte si jich. Sdílejte s ostatními klidnou atmosféru a šťastné okamžiky. Nezadané devítky se mohou radovat. Objeví se totiž osoba jejich snů, na kterou celý život čekaly.

Horoskop na zimní slunovrat 22. prosince: Máte jedinečnou šanci vyžehlit dávné spory

Už v pátek 22. prosince nastane astronomická zima a Slunce vstoupí do znamení Kozoroha. Letos se zimní slunovrat shoduje s retrográdním Merkurem, což vás přitáhne na vlnu minulosti, za kterou se budete muset trochu ohlédnout. Využijte tento čas k obnovení starých vztahů a vyžehlení dávných sporů.
svetzeny.cz
Zdroj článku