Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na zimní slunovrat 22. prosince: Máte jedinečnou šanci vyžehlit dávné spory

Info ikona
Zimní horoskop

Už v pátek 22. prosince nastane astronomická zima a Slunce vstoupí do znamení Kozoroha. Letos se zimní slunovrat shoduje s retrográdním Merkurem, což vás přitáhne na vlnu minulosti, za kterou se budete muset trochu ohlédnout. Využijte tento čas k obnovení starých vztahů a vyžehlení dávných sporů.

Zimní slunovrat je magickým okamžikem roku, kdy můžete vyžehlit dávné spory

Zimní slunovrat je astrologicky velmi významným okamžikem. Čeká vás nejdelší noc, ale také nejkratší den v roce. Slunovrat je časem znovuzrozen a obnovení. Pluto, planeta transformace, během slunovratu dokončuje svůj dlouhý tranzit do Vodnáře, kam dorazí 20. ledna příštího roku a bude zde tranzitovat dalších dvacet let. A právě během zimního slunovratu je načase ohlédnout se do minulosti, kdy Pluto v roce 2008 vstoupil do Kozoroha. Co se změnilo ve vašem životě? Jak se změnil svět kolem vás? Jak jste se změnili vy a vaši blízcí? Jak se změnily vaše vztahy? To jsou otázky, na které byste si měli během zimního slunovratu odpovědět. Přerušili jste kontakt s někým blízkým? Zkuste ho nyní obnovit. Vánoce jsou svátky klidu a míru, možná je na čase zakopat válečnou sekeru. Můžete začít prostým přáním klidných Vánoc a sami uvidíte, co se stane.

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?
svetzeny.cz

Každé znamení zvěrokruhu prožívá zimní slunovrat jinak

Berani budou během slunovratu poněkud zpomaleni, což jim může zhoršit jejich pracovní vytížení. Je třeba zůstat ve střehu a neodkládat své povinnosti. Nebojte se požádat o pomoc své kolegy. Býci budou během zimního slunovratu připraveni čelit veškerým výzvám, jelikož je to den jako stvořený právě pro ně. Blíženci mají vzácnou příležitost udělat tlustou čáru za dávnými záležitostmi, které je táhli ke dnu. Nyní si konečně mohou naplánovat novou budoucnost. Raci by měli zapátrat v minulosti a obnovit ztracené kontakty, především pak s rodinnými příslušníky. Během zimního slunovratu mohou uspořádat skvělou rodinnou sešlost. Lvi by se měli během tohoto dne šetřit a zajít si například na wellness nebo jinak odpočívat. Pro Panny je přichystána pozitivní energie, kterou mohou využít k charitativním činnostem. Váhy se během slunovratu mohou vypořádat s nedorozuměním s příbuznými a trávit čas se svoji rodinou. Štíři jsou v souladu se zimním slunovratem, a tak by se měli jít bavit. Střelci mohou svoji minulost projít tak, že přetřídí své oblečení a nepotřebné odnesou někam, kde udělá radost někomu jinému. Kozorozi budou během zimního slunovratu mimořádně přitažliví a mohou vyrazit do společnosti vytvářet nové kontakty. Vodnáři si mohou projít své poznámky a deníky, aby zhodnotili své uplynulé roky.

Zimní slunovrat je čas pro introspekci a odhalení nové cesty

Zimní slunovrat s sebou nese energii proměny a obnovy. Je to doba, kdy příroda odpočívá ve své zimní kráse a všechno kolem vás zpomaluje. Ve chvíli zimního slunovratu se spojuje energie Slunce a temnoty, světla a stínu. Je to čas, kdy můžete nalézt rovnováhu mezi vaší vnitřní světlou stránkou a temnými aspekty vaší duše. Tato symbióza vytváří prostor pro introspekci a sebereflexi, díky kterým můžete lépe odhalit vaši následující životní cestu. Stejně jako příroda svléká své listy, i vy odhoďte ze sebe to staré a vykročte do nového období s čistým srdcem.

Zdroj článku