Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Červen není jen měsícem štěstí. Tři znamení zvěrokruhu nečeká nic příjemného. Blíženci i Vodnáři, mějte se na pozoru

Info ikona
Horoskop

Nový měsíc, nové štěstí – bohužel ne pro každého. Pro tři znamení zvěrokruhu může být červen trochu hrbolatý kvůli konstelaci hvězd.

Když se hvězdy přeskupí na začátku měsíce, může to ovlivnit dvanáct znamení zvěrokruhu různými způsoby. Zatímco někteří těží ze síly planet a mají báječný čas, jiní musí překonat jednu výzvu za druhou. Pro koho podle horoskopu nepůjde v červnu vše hladce? Jsou to tyto tři:

Blíženci

Blíženci mají v červnu po boku Merkur, který na jednu stranu dává brilantní a kreativní nápady, na druhou stranu ale také trochu znejistí v oblasti financí. Velké investice by mělo toto znamení v této fázi pečlivě zvážit. Je to opravdu potřeba nebo ne? Vlivem planety se Blíženci snadno nechají na konci měsíce ovlivnit, aby utratili více peněz, než by chtěli.

Vodnář

Jak v lásce, tak v profesním životě to Vodnářům momentálně šlape jako po másle. V příštích týdnech to však může vést k tomu, že si vzdušné znamení nabere příliš mnoho a přecení své síly. Mars je v nevýhodné pozici a znamení zvěrokruhu klade do cesty několik překážek – to by mohlo být znatelné zejména po zdravotní stránce.

Lev

Lvi by měli v červnu v práci raději nedělat kompromisy a také nevěřit všem slibům. Lev je v nepříznivém postavení a to mu může v následujících týdnech způsobit nejeden problém. Ale nenechte se tím rozhodit, drahý Lve, pokud něco nejde podle plánu. Ke konci měsíce je velká šance, že se věci zase zvednou.

Zdroj: Horoskopy 2022