Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle FBI. Podívejte se na unikátní statistiku

Info ikona
Horoskop

Znamení zvěrokruhu hýbe světem a své o tom ví i v FBI. Zde vytvořili žebříček nejnebezpečnějších lidí podle hvězd. Kdo je tím největším prevítem, a kdo je naopak rozený anděl? Z výsledku budete rozhodně překvapeni.

Žebříček znamení podle nebezpečnosti

FBI přišla s unikátním žebříčkem „padouchů“. Které znamení zvěrokruhu bývá nejčastěji zatýkáno a odsouzeno za zločiny? Zde je žebříček:

 1. Rak (nejnebezpečnější)
 2. Střelec
 3. Štír
 4. Beran
 5. Ryby
 6. Lev
 7. Kozoroh
 8. Váhy
 9. Blíženci
 10. Panna
 11. Býk
 12. Vodnář

Rak

Přiznejme si to na rovinu, tohle byl pro nás všechny docela šok, že? Raci jsou podle FBI nejnebezpečnějším znamením zvěrokruhu a páchají ty nejnebezpečnější zločiny. Raci jsou nejznámější svými vraždami z vášně. Jak je to možné? Rakům často chybí emoční stabilita.

Střelec

Jak se jedná o zajištění financí pro sebe, dokáží být Střelci nemilosrdní. Jsou tedy skvělí lupiči, protože jim nevadí okrádat jiné lidi, aby oni sami přežili. Vzhledem k tomu, že Střelci jsou výjimečně inteligentní, mají vždy promyšlený plán a jejich okouzlující povaha je dlouho chrání před vězením. Střelci jsou ochotnější riskovat a dokáží spáchat i vraždu. No, Ted Bundy byl také Střelec.

Štír

Štír má sklony závidět těm, kteří nakonec zaujmou pozornost. V těch nejhorších podmínkách by toto znamení neváhalo někoho i bodnout. Díky své násilnické povaze mohou snadno přesvědčit ostatní, aby se k nim přidali při spáchání trestné činnosti.

Beran

Beran, jako znamení ohně, pohrdá ovládáním. Když jim někdo vyhrožuje ublížením, pomstí se a může se dopustit vydírání nebo dokonce nechtěného zabití. Toto znamení zvěrokruhu má sklon k rozzuření.

Ryby

Ryby mají sklon ke škodlivým závislostem, je tedy snadno možné, že spáchají trestný čin. Ryby jsou soucitné, ale jejich soucit může skončit selháním. Dostanou se do deprese a tu často řeší návykovými látkami, kterými si mohou zničit svoje zdraví.

Lev

Protože Lev často páchá zločiny, aby upoutal pozornost a byl populární, nemají zájem o malé přestupky. Lvi mají často psychické problémy a jejich rychlé změny nálad jsou jedním z klíčových důvodů jejich kriminálního chování.

Kozoroh

Kozorozi jsou často zapojeni do organizovaného zločinu a jsou známí svými sadistickými sklony. Kozorozi jsou schopni páchat přestupky, ať už jde o krádeže nebo zabití. Dokážou pečlivě formulovat strategii, ale jejich chybou je, že jsou lehkomyslní a dokonce trochu nemotorní.

Váhy

Drogy a bankovní loupeže jsou nejčastějšími přestupky spojenými s Vahami. Často vyhledávají partnery v oblasti trestné činnosti, než aby páchali trestné činy samostatně.

Blíženci

Krádež je běžný zločin, kterého se dopouštějí Blíženci, přestože nejsou všichni zlomyslní. Tito lidé se rychle učí a mají zábavnou osobnost, ale jejich rozhodnutí jsou stále slabá, a proto jsou tak nerozhodní.

Panna

Podvodníci a hackeři budou pravděpodobně Panny. Perfekcionistické Panny jsou mistry v plížení, ale přesto jsou velmi opatrné. Vědí, co dělají, a dělají to tak dobře, že o tom nelze najít žádný důkaz.

Býk

Býci bývají odborníky na praní špinavých peněz, protože jsou často chytřejší než ostatní zločinci. Zdá se také, že jsou velmi temperamentní, což z nich činí nemilosrdné globální vládce. Jsou to rození vůdci, kteří jsou předurčeni vládnout světu. Nebudou však aktivně páchat zločiny; místo toho budou svou práci vykonávat s pomocí ostatních díky svému dosahu a intelektu.

Vodnář

Pokud jde o náročnou pomstu, Vodnáři jsou tam nejlepší. Jsou nemilosrdní a nepoctiví. Často jsou to zkušení hackeři. Pokud jde o formulování nápadů na hackování citlivých stránek, jejich představivost je na vrcholu. Budou moci získat dostatečné údaje k vyhrožování a manipulaci s kýmkoli.