Přejít k hlavnímu obsahu

Erotická masáž pro dva - ideální zpestření sexuálního života

Z vašeho partnerského života v poslední době vyprchala vášeň. Pociťujete nudou rutinu. Erotické hrátky se odehrávají podle předem daného scénáře. I když je erotika stále součástí vašeho života, chybí jí jiskra. Poznáváte se v těchto slovech? Máme pro vás recept, jak ve dvou probudit dávno zapomenuté touhy.

Otevřete svoje hranice

Ocitáte se v zajetí stereotypu a nevíte, co s tím. Den za dnem plyne stejným tempem. Na vzájemnou intimitu si čas nějak najdete, ale přesně víte, co ten druhý v daný okamžik udělá. Ano, jste dokonale sehraní, ale jakoby ani jeden z vás neměl chuť zajít trochu dál za vytyčené hranice. Pokud to takhle půjde dál, znamená to, že je ve vašem vztahu něco špatně. Jednoho z vás rutina časem může přestat bavit a bude hledat jinde. A takovou věc rozhodně nechcete dopustit. Svoji drahou polovičku máte rádi, to dobře víte. Na vztahu je ale třeba pracovat po všech stránkách, erotiku nevyjímaje. Samotné vás nenapadá žádné vhodné řešení. Přátelům se svěřovat nechcete, je to pro vás příliš intimní téma a máte strach z posměšků. Řešení existuje. Vnést trochu vzrušení do všedního života pomohou erotické masáže. Možná jste se v tuto chvíli trochu zalekli. Nikdy jste nic podobného nezkusili. A není právě teď čas to konečně udělat?

Objevujte skrytou krásu těla

Ve vašem partnerském životě by neměla existovat tabu. Určitě ve vás erotické masáže vzbudily zvědavost, přestože máte trochu ostych před tím, co vás vlastně čeká. Zatím nevíte, ještě jste to nevyzkoušeli. Nový impuls ale může přinést právě oživení erotiky v partnerském svazku. Vždyť kdo nic nevyzkoušel, může si jenom stěžovat, že o něco přišel. Kdo ale vyzkouší, zjistí, že ho nový zážitek posune dál. Leccos pochopí, začne dál pracovat na partnerské intimitě. Žijete-li v zajetí starých kolejí, erotická masáž pro dva vám může přinést nevšední zážitek. Znovu objevíte krásu partnerova nebo partnerčina těla, opět pochopíte, jak přijímá fyzické vzrušení a které části těla vnímá jako nejvíce erotogenní.

Cesta k harmonii

Vědomé dávání fyzické lásky, poodhalení nejtajnějších zákoutí erotiky poskytuje tantrická masáž. Většina z nás má nějaká erotická tabu, místa, kde je vám například dotyk nepříjemný, cítíte dokonce třeba i bolest. Tantrická masáž nám pomáhá poznat sebe samého, otevřít se prožitkům, stát se citlivějším vůči vlastnímu tělu. V partnerství pak přináší mnohem větší otevřenost vůči partnerovi či partnerce, posílení vzájemné důvěry, sdílení svých těl bez jakýchkoli obav. Pokud ještě váháte, potom erotická masáž je zážitkem, při kterém zapomenete na všední starosti, každodenní rutinu a naučíte se vnímat svoje tělo. Když se rozhodnete s partnerem či partnerkou okusit něco nového, erotická masáž pro dva vám otevře nové obzory v tom, jak potěšit svého partnera. Velmi těsnou blízkost posílí tantrické masáže, které přinášejí vitalitu, omlazují. Pomohou uvést tělo do harmonie.

Odhalte netušenou smyslnost

Jestliže zažíváte v sexualitě nějaké problémy, právě uvolnění energií prostřednictvím tantrické masáže odstraňuje různé bloky. Pomáhá mužům trpícím problémem s prostatou či poruchami erekce, ženám, pro které je pohlavní styk bolestivý nebo mají problémy s otěhotněním či vaginitidou. Dopřát si vzájemné potěšení vám umožní erotické masáže v Praze. Zkušená masérka vám pomůže objevit nový svět. Během tantrických masáží se používá horký olej a ručníky, obojí vám přivodí vzrušivé teplo. Získáte sexuální sílu a energii. Jemné a něžné tahy po celém vašem těle vám pomohou objevit dosud skrytá tajemství erotiky. Soustředíte se na sebe a partnera či partnerku a odhalíte dřímající vášeň a smyslnost, která byla dosud překryta všedními starostmi a rutinou.