Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný test osobnosti: Vybírejte z dvojice obrázků a přesvědčte se, zda výsledky popsaly váš charakter. Jste chladní, dominantní nebo emotivní?

Každý více či méně dokáže popsat svoji povahu, ale občas si lidé rádi zkouší zábavné testy, které mají při specifikaci povahy pomoct. Následující test je jedním z takových, kdy je na vašem posouzení, jak moc se výsledky testu do vaší povahy trefily či nikoliv. Provedení je přitom velice jednoduché. Z následujících dvojic obrázků si vždy jeden bez dlouhého rozmýšlení vyberte a přečtěte si výsledek pod ním!

Info ikona
Pyramidy
Info ikona
Les

Pyramida

Nejspíš patříte mezi lidi, kteří jsou rádi ke svému okolí upřímní. Nechodíte kolem horké kaše a nemáte strach říct někomu kritiku z očí do očí. Občas můžete okolí svou upřímností i trochu obtěžovat, ale všichni už ji berou jako vaši součást a ví, že ji nemyslíte nijak zle. Sami však máte hned několik tajemství, které pečlivě před okolím chráníte. Zatímco vy dokážete v ostatních číst velmi snadno, ostatní lidé toho o vás příliš nevědí, snad jen to, že jste dobrodružné a odvážné povahy.

Les

Patříte k lidem, kteří mají rádi svůj klid. Co se týče konfliktů, snažíte se jim obloukem vyhýbat. K okolí jste sice upřímní, ale jen natolik, abyste se nikoho nedotkli. Působíte na okolí dojmem veselého a mírného člověka, ačkoliv občas propadnete smutku. Ten však dokážete většinou před okolím dokonale skrýt. Občas můžete na své okolí působit až příliš defenzivně, ale i vy si nenecháte líbit všechno, a když přeteče pohár vaší trpělivosti, umíte říct pěkně od plic, co si myslíte.

Mohlo by se vám líbit

Znamení Panny je absolutním vítězem následujícího týdne. Čeká ji úsměv na tváří a nejlepší den v tomto roce

Listopad s sebou přináší spoustu nových souhvězdí a vesmírných energií pro všechna znamení zvěrokruhu. Z prvního týdne však vychází pouze jedno znamení zvěrokruhu jako absolutní vítěz.
svetzeny.cz
Info ikona
Oblázky
Info ikona
Květiny

Oblázky

Při rozhodování se většinou rozhodujete s chladnou hlavou a emoce jdou stranou. Je to díky vašemu logickému uvažování, které vám umožňuje rozmysl a pragmatické myšlení. Máte v životě jistý řád, který se snažíte dodržovat a jste poměrně organizovaní. Na ostatní sice občas působíte chladným dojmem, ale při bližším setkání ve vás naleznou opravdového a spolehlivého přítele.

Květiny

Pravděpodobně jste velmi kreativní a emotivní člověk, který vždy naplno prožívá radost, smutek i vztek. Máte tendenci ke zbrklým rozhodnutím, kterých pak občas litujete. Občas navíc řešíte věci poměrně chaoticky, což vás dokáže velice vystresovat. Pokud jde o rozhodování, většinou se řídíte vaším srdcem a na základě vašich emocí. Jste rodinný typ člověka a pro svou rodinu jste ochotni obětovat prakticky cokoliv.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď na 1.-3. listopadu: Kartářka předpovídá chmury i den, kdy nás bude provázet štěstí

Kartářka Alice Cross předpovídá, jak se nám bude dařit v v následujících třech dnech. Kdy nás zachvátí chmury, ve který den si uvědomíme naše duchovní schopnosti a kdy roztočíme kolo štěstí? Přečtěte si tarotovou předpověď, která vám na tyto otázky odpoví.
svetzeny.cz
Info ikona
Brýle
Info ikona
Slunečnice

Brýle

Jste dominantní typ člověka, který se nenechá jen tak někým ovládat. Občas máte problém i s autoritami, jelikož se vy za jednu z nich považujete. Na ostatní lidi působíte dojmem vůdce, na kterého se mohou obracet se žádostí o radu. Tu jim také vždy ochotně předáte a někdy jim dáte i nevyžádanou radu navíc k tomu. Snažíte se ostatní motivovat, ale dejte však pozor, aby si někteří vaše jednání nevyložili jako domýšlivé nebo povýšené.

Slunečnice

Jste týmový člověk, který je schopen kompromisů a vždy se snažíte vymyslet řešení, které vyhovuje všem. Lidé v okolí vás mají rádi pro vaši optimistickou a upřímnou povahu a ví, že se na vás mohou vždycky spolehnout. Vůdčí role vám příliš nesedí, jelikož se pak cítíte příliš odstrčení od kolektivu.

Mohlo by se vám líbit

Dýně v kosmetice třikrát jinak: Vyrobte si dýňovou masku na vlasy i pleť, zkuste dýňový peeling a zažijte netradiční Halloween

Sezona dýní je tu a s ní i všude přítomné recepty na chutné pokrmy z dýně, případně na výrobu toho nejstrašidelnějšího dýňového strašáka. Co ale na to jít o letošním Halloweenu trochu jinak a vychutnat si příjemnou dámskou jízdu během které dopřejete své pleti, pokožce a vlasům přírodní účinnou péči? Máme pro vás pár tipů na výrobu domácí kosmetiky z dýně, se kterými jistě ráda strávíte (nejen) Halloweenské odpoledne.
svetzeny.cz