Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 1.-3. listopadu: Kartářka předpovídá chmury i den, kdy nás bude provázet štěstí

Placeholder image

Kartářka Alice Cross předpovídá, jak se nám bude dařit v v následujících třech dnech. Kdy nás zachvátí chmury, ve který den si uvědomíme naše duchovní schopnosti a kdy roztočíme kolo štěstí? Přečtěte si tarotovou předpověď, která vám na tyto otázky odpoví.

1. listopad – Den, kdy mohou přijít chmury

Info ikona
Pět pohárů

Staří Keltové považovali 1. listopad za počátek nového roku. Začíná studenější polovina roku, kdy se příroda pomalu ukládá k zimnímu spánku. Energie tohoto dne může být těžká, mohou nás ovládnout pocity zármutku. Není však dobré této špatné náladě podlehnout, snažte se ze všech sil chmury zahnat. Kartou tohoto dne je Pět pohárů. Ta nám dává naději, že na dně poháru ještě zbyla kapka naděje, že brzy bude zase lépe. Zkuste tuto jiskru naděje najít sami v sobě a předat ji dál. Hlavně se nezavřete se svými myšlenkami mezi 4 stěny, to by vašemu duševnímu zdraví neprospělo. Vyjděte ven a snažte se od těchto nepříjemných pocitů oprostit. Procházka vám zvedne náladu, zároveň si „provětráte hlavu“ a budete mít čas v klid popřemýšlet. Pokud vás dnes něco zklame, nedělejte si z toho těžkou hlavu. Užijte si krásné podzimní počasí a myslete pozitivně.

2. listopad – Uvědomte si své duchovní schopnosti

Info ikona
Eso mečů

Emoční inteligence bude v tento den na vysoké úrovni. Kartářka Alice Cross pro tento den vytáhla kartu Esa mečů. Ta nás nabádá k tomu, abychom se ponořili hlouběji do našich myšlenek a objevili, jak emoce ovlivňují nás i ostatní. Dnes budeme všichni mít zvýšenou intuici, stačí se jen napojit na naše „třetí oko“. Vnitřní hlas k nám bude promlouvat moudře a dobře nám poradí. Kartářka Alice Cross v souvislosti s tímto dnem hovoří o „energii jednorožce“. O tomto mýtickém stvoření se říkalo, že mělo údajně schopnost léčit. Dnešní dej je magický a jako stvořený pro rituály a kouzla. Využijte toho, vyzkoušet můžete čarovné rituály na přivolání peněz i věštění. Magie se ukrývá i v přírodě, proto dnes určitě zajděte na procházku a spojte se s ní. Je to také skvělý den pro relaxaci, pokud se vám nikam nechce, zůstaňte zachumlaní pod dekou.

3. listopad – Kolo štěstí čeká, až s ním zatočíte

Info ikona
Kolo štěstí

Kolo štěstí je kartou, která se váže k 3. listopadu. Kolo štěstí nás spojuje s naším životním cyklem. Jsou v něm obsaženy naše povinnosti, ale potřeba si odpočinout. Tento dej je třeba si užít naplno. Je tu krásný měsíc listopad, který hýří barvami. Je to ideální den pro protřídění šatníku. Barvy oblečení, které nosíte, vás ovlivňují víc, než si myslíte. Proto se zbavte veškerého oblečení, ve kterém se necítíte dobře nebo již dosloužilo. Uvolníte tak místo pro nové kousky. Pořádek je třeba udělat si v tento den nejenom ve skříni, ale i v myšlenkách. Je to také den jako stvořený pro zábavu. Neseďte doma, hezky se oblečte a vyrazte se bavit. Už to potřebujete. Rozhovor s přáteli či rodinou vám může zlepšit náladu. Zároveň jsou to vaši nejbližší „rádci“, kteří vám mohou pomoci s „úklidem“ vašich myšlenek i nasměrováním, když nevíte kudy kam. Jděte na místa, která vás nabíjí pozitivní energií. Udělejte si radost a něco hezkého si kupte. Karta kola osudu je také kartou změny a obratu, štěstěna je vám nakloněna.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com