Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Vybírejte z dvojic obrázků zvířat a porovnejte, zda výsledek kvízu odpovídá vaší povaze!

Obrázkové testy jsou poslední dobou velmi populární. Zkuste tedy jeden takový, který vám prozradí něco o vaší povaze, a porovnejte, jak výsledky testu odpovídají realitě. Provedení testu je velmi jednoduché. Prohlídněte si vždy dvojici obrázků a intuitivně z nich jeden vyberte. Podle vašeho výběru se pak pod obrázkem dozvíte, co váš výběr znamená.

Info ikona
Lev
Info ikona
Exotický pták

Lev

Je dost pravděpodobné, že jste typ člověka, který jde vždy rovnou k jádru věci, a nebojíte se čelit svým nejhorším obavám. Podle všeho jste totiž dost odvážný člověk! Odvaha vám nechybí ani v práci, kde si nenecháte líbit špatný přístup ze strany nadřízených. Občas můžete působit paličatě, ale nakonec se projeví vaše dobré úmysly.

Exotický pták

Možná máte sklony k lehkovážnosti a v některých situacích dokonce k nezodpovědnosti. Zároveň však máte kreativní povahu a toužíte změnit svět k lepšímu. Na okolí působíte dojmem veselého bezstarostného člověka, který se snaží brát své problémy s humorem a lehkostí.

Mohlo by se vám líbit

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí symbolů: Je pro vás nejvhodnější lotosový květ, žalud nebo červený netopýr?

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí magických symbolů. Navíc mají některé z nich i ochranný význam, drží od vás dál negativní energii. Zjistěte, zda se pro vás nejvíce hodí symbol lotosového květu, žaludu či netopýra.
svetzeny.cz
Info ikona
Kachna
Info ikona
Králíci

Kachna

Váš život je nejspíš ovlivněn řasou emocionálních podnětů. Často máte prudké změny nálady a také máte tendenci k unáhleným rozhodnutím. Vaší zbrklosti pak občas litujete. Lítost prožíváte velmi hluboce, protože jste emocionálně založený člověk. Pokud se máte v něčem rozhodovat, většinou se řídíte srdcem a nikoliv hlavou.

Králíci

Pečlivě zvažujete důsledky svých činů. Logika obvykle ve vašem životě zaujímá první místo, i když to nutně neznamená, že jste chladný nebo necitlivý člověk. Ve vašem případě se většinou při rozhodování řídíte hlavou a nikoliv srdcem. Často můžete na okolí působit chladným dojmem, ale ve skutečnosti jste jen pragmatický člověk.

Mohlo by se vám líbit

Odhalte, jak funguje váš mozek: Vyzkoušejte test s keckou, která pobláznila svět. Vidíte ji šedo tyrkysovou nebo růžovo bílou?

Vidíte kecku šedo tyrkysovou nebo růžovo bílou? Právě odpověď na tuto jednoduchou otázku o vás může prozradit více, než si myslíte. Na co všechno vám dá barva boty na obrázku odpověď? Zjistěte to.
svetzeny.cz
Info ikona
Krokodýl
Info ikona
Pták

Krokodýl

Nejspíš se vždy snažíte mít situaci pod kontrolou a máte sklon také kontrolovat všechny ostatní. Nejste však žádný brutální tyran, ale spíše něco jako pozorný manažer, náčelník nebo vůdce. Snažíte se lidi ve svém okolí motivovat k lepším výkonům a být pro ně vzorem. Občas si mohou lidé špatně vyložit vaši snahu pomáhat a můžete pak působit až dojmem pedanta.

Pták

Dobře snášíte, i když je cesta za vašimi sny trnitá, neznamená to však, že nemáte svůj vlastní názor nebo že se necháváte ušlapovat ostatními. Snažíte se vždy o kompromisy, proto působíte dojmem velmi vyrovnaného člověka. Jste upřímný a společensky založený člověk.

Mohlo by se vám líbit

Některé činnosti, které děláte nevědomky, jsou neatraktivní: Přílišné stresování se a skrývání emocí je chybou, tvrdí vědci

Těmito čtyřmi činnostmi si zbytečně ubíráte na své aktivitě. Vědci vysvětlují, proč je chybou nadměrně se stresovat, neškodí to jen vašemu zdraví, ale také to snižuje vaši přitažlivost. Stejné je to se skrýváním emocí. Co dalšího vás činí neatraktivními, aniž byste to tušili?
svetzeny.cz
Info ikona
Psí čumák
Info ikona
Psí ocasy

Psí čumák

Neberete věci od konce, ale hezky popořadě. Máte poměrně dobře zorganizovaný život, realistický pohled na svět a uvažujete logicky. S lidmi si vždy vyříkáte vše z očí do očí a snažíte se nejednat za jejich zády.

Psí ocas

Pravděpodobně řešíte věci poměrně chaoticky a často zmatkujete. Neznamená to však, že nemůžete používat logické myšlení, jen při řešení problému zkoušíte někdy až příliš složité a kreativní řešení. Při konfliktech s ostatními se vyhýbáte přímé konfrontaci a problém řešíte spíše oklikou prostřednictvím dalších lidí.

Mohlo by se vám líbit

Trpí vaše dítě úzkostí? Odhalí to jednoduchý test, stačí ho nechat nakreslit rodinu

Chtěli byste zjistit, zda vaše dítě trpí úzkostí, strachem a má problém se socializovat? Pak vyzkoušejte tento jednoduchý test. Stačí, aby vaše dítě nakreslilo vaši rodinu, z umístění osob na obrázku a jejich podoby lze vyčíst mnohé.
svetzeny.cz