Přejít k hlavnímu obsahu

Rozbor osobnosti podle tarotu: Vyberte si jednu ze šesti karet a odhalte své skryté povahové rysy

Co o vás prozradí tarotové karty? Mohou odhalit vaše schopnosti i skryté povahové rysy, které vás možná zdržují v plnění vašich snů. Prohlédněte si důkladně šest karet v galerii a vyberte si takovou, která je vašemu srdci nejbližší. Karta vám pomůže odhalit vaši osobnost a ukáže vám vaši pravou podstatu. Popis osobnosti naleznete níže v článku.

V galerii si vyberte jednu z karet
Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Buvoli, Zajíci a Hadi si musí dávat pozor na falešné lidi

Čínský horoskop vznikl před mnoha staletími. Zjistěte, co vám předpovídá pro měsíc duben. Které znamení se může těšit na radostné chvilky, kdo si musí dávat pozor na falešné lidi a kdo uspěje? Zjistěte, co čeká vás.
svetzeny.cz
Info ikona
8 mečů

Karta č. 1 - 8 mečů

Jak vidíte na obrázku, tento člověk nechce vidět reálně svět. Raději ke všemu přistupujete s nejhoršími variantami, nebo podléháte iluzi. Jste ve svém živlu, když jste v roli oběti, než abyste museli převzít zodpovědnost za svůj život. Váš život je rutinní a jakákoliv změna by ho rozhodila. Máte rádi svoje tzv. vězení. Když se vám nepodaří plnit si sny, najdete si důvod, proč tomu tak je. Postupem času si zvyknete na to, že život nejde podle vás a jste s tím smíření.

Info ikona
Královna pentaklů

Karta č. 2 - Královna penktaklů

Královna pentaklů reprezentuje sebevědomou a milující osobnost. Jste životaschopná bytost, která vidí věci tak, jak jsou, a dokážete podle toho jednat. Věnujete pozornost jak svému zdraví a tělesné rovnováze, tak i činům, jež jsou důležité pro naplnění smyslu života. Jste člověk, který než něco udělá, si to promyslí a udělá si plán, až potom ho realizuje. Máte rádi blahobyt ve všech směrech svého života. Máte zdravý přístup k životu. Jste léčitel za pomocí tvůrčího principu, kterým tvoříte svůj svět a tím ovlivňujete svět ostatních jako jejich inspirace.

Info ikona
tarot, páže holí

Karta č. 3 - Páže holí

Páže holí má osobnost nadšeného dítěte. Jste mentálně rychlý člověk, kdy někdy vaše činy předbíhají myšlenky, jako když se dítě dostane do svého živlu. Ve svém životě potřebujete vášeň a spontánnost. Když se dostanete do vypjaté situace, býváte impulzivní, když nerozumíte situaci. Máte skvělé nápady a chuť je ihned realizovat.

Mohlo by se vám líbit

Duben dle numerologie: Mistrovské číslo 11 činí tento měsíc magickým. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce dubna. Nejprve se dozvíte, proč je tento měsíc mimořádně magický, posléze si vypočtete své číslo měsíce, abyste zjistili, co vás v následujícím měsíci čeká. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4.
svetzeny.cz
Info ikona
Král mečů

Karta č. 4 - Král mečů

Král mečů má mysl otevřenou. Jdete si za svým cílem nekompromisně, ale spravedlivě. Jste upřímní a máte smysl pro klidné jednání. Vaším životním krédem je mít v životě dobrý přehled, který nacházíte hodně v knihách. Jste etický a cílevědomý člověk. Rádi poradíte, když vidíte, že to má smysl.

Info ikona
Rytíř pentaklů

Karta č. 5 - Rytíř pentaklů

Rytíř pentaklů je velmi silnou osobností, ale může být i těžkopádný. Jste houževnatí, ale máte rádi život, který plyne s málo změnami. Zaměřujete se na trvalé cíle, že to pro ostatní může být až ubíjející. Abyste přijali změnu, musíte k tomu být spíš donuceni a je pro vás těžší měnit své návyky.

Info ikona
Karta Spravedlnost

Karta č. 6 - Spravedlnost

Spravedlnost ukazuje člověka, který život pozoruje vnitřním zrakem. Je pro vás důležitá intuice a pocity, které spojujete s logikou. Máte rádi pravidla a jejich dodržování. Hledáte vnitřní moudrost, která vám ukazuje pravdu a cestu, po které kráčíte. Máte rádi, když jste nezaujatí a objektivní. Vaše sebevědomí je racionální a svoje myšlenky rychle uskutečňujete v činech.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku