Přejít k hlavnímu obsahu

Tarot: Letní předpověď pro každé znamení zvěrokruhu. Střelcům patří Ďábel, Lvům Eso Mečů

Info ikona
Tarot

Vítejte v létě! Jak se dny prodlužují a noci zkracují, je čas rozhodnout se, jak chceme trávit čas a energii. Využijte nadcházející sezónu na maximum díky tarotu. Co vás čeká během léta a nemine?

Celkovým tématem léta je 6 pentaklů. Bavit se je důležité a klíčové, pokud nezapomenete na své povinnosti. Pochopení toho, že život je dávání a přijímání, je nezbytné během letních dnů. Zde je vaše osobní tarotová karta založená na vašem znamení zvěrokruhu.

Beran: Dvojka Mečů

Je těžké rozluštit, kdo je přítel nebo nepřítel – zvláště teď. Nerozhodnost vám brání ve vztazích dělat správná rozhodnutí. Namísto získávání faktů a pravd se opřete o svou intuici. To vám pomůže odhadnout, kdo je skutečný přítel – a kdo ne.

Býk: Devítka Holí

Neschovávejte se před lidmi a situacemi, které ve vašem životě vytvářejí drama. Čím více se budete vyhýbat řešení problémů, tím těžší bude později tyto překážky překonat. Postavit se problémům čelem a přímo čelit ostatním je jediný způsob, jak skoncovat s těmito negativními emocemi a záležitostmi. Když se postavíte sami za sebe, budete se cítit sebejistě, mocní a silní.

Nejlepší manželé horoskopu: Je mezi nimi váš partner?

svetzeny.cz

Blíženci: Pětka Pentaklů

Všichni v životě litujeme, ale to neznamená, že bychom je měli používat jako důvod, abychom se vyhnuli růstu nebo vývoji jako lidé. Nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Čím méně se budete zabývat minulostí, tím lépe se začnete cítit v přítomnosti a tím větší pokrok uděláte pro budoucnost. Máte na to!

Rak: Kolo štěstí

Ve chvílích pochybností nebo když prožíváte krizi víry, máte sklon obrátit se dovnitř do svého nitra. Namísto zadržování emocí je čas přijmout novou filozofii. Život má své vzestupy a pády, tak si vychutnejte dobré časy a využijte nešťastné okolnosti jako okamžik učení. Všechno má svůj důvod.

Lev: Eso Mečů

Pokud se této příležitosti dokážete postavit, zažijete velké průlomy a jasnost. Upozornění je, že musíte být upřímní sami k sobě, abyste zažili tuto vysokou úroveň porozumění. Upřímnost, otevřenost a pravdivost jsou právě teď důležité. Jakmile se předloží všechny strany věci (což se časem objeví), budete mít nově nalezenou jasnou představu, abyste mohli učinit těžké rozhodnutí, kterému čelíte.

Panna: Desítka Pohárů

Toto léto na vás čeká štěstí. Naskočte do sezóny veselí tím, že se spojíte s přáteli a rodinou. Pokud jste nezadaní, můžete očekávat, že romantika rozkvete naplno. Pokud jste oddaní, vztah se prohloubí duchovním a emocionálním způsobem. Jen se těšte a neohlížejte se zpět, abyste přijali pozitivní vibrace, které k vám přicházejí.

Přichází novoluní v Raku: Emoce budou jako na horské dráze

svetzeny.cz

Váhy: Páže Mečů

Nezatahujte se do malicherných klepů o přátelích nebo kolezích. Přeskočte fámy a vyhněte se stranickým hádkám mezi vrstevníky. Věnujte více energie mluvení své pravdy a sdílení reality s ostatními. Být otevřená pro vás může být velmi děsivé, protože se vyhnete konfliktu – ale je to nezbytné k tomu, abyste mohli žít svůj nejlepší život podle svých vlastních podmínek bez dalších dramat.

Štír: Síla

Jste jediní, kdo řídí svůj osud. Také dáváte přednost životům ostatních. Varování je, že svou sílu nemůžete dát nikomu dalšímu. Místo toho, abyste svou energii dávali na pomoc druhým, použijte ji pro sebe. Pamatujte, že je v pořádku být sobecký. Neměli byste být milovníci lidí, jen abyste zachovali mír.

Střelec: Ďábel

Přestaňte stát v cestě svému vlastnímu štěstí. Pokud vám nějaká situace nebo vztah opravdu nevychází, odejděte. To může vyžadovat, abyste se odpoutali od toxických vztahů a nezdravých vzorců, které vám brání stát se osobou, kterou chcete být. Pohybujte se v libovolném směru, který si zvolíte.

Kozoroh: Královna Pohárů

I když jste znám svým praktickým a přímočarým chováním, máte měkký střed, který někdy vychází ven – a teď je jeden z těch časů. Být laskavý a soucitný vám vyhovuje, pokud při dávání druhým nezapomínáte na své vlastní potřeby. Snažte se nebýt příliš obětaví, abyste zajistili, že vás bude vidět a slyšet.

Přichází novoluní v Raku: Emoce budou jako na horské dráze

svetzeny.cz

Vodnář: Měsíc

Jste od přírody snílek, ale také musíte být realističtí. Nedovolte, aby vám nalezení dokonalé rovnováhy mezi těmito dvěma bránilo v provádění pohybů ve vašem životě. Udržujte si jasnou mysl a přijímejte situace a lidi takové, jací skutečně jsou – ne takové, jaké chcete, předpokládáte nebo očekáváte, že budou.

Ryby: Spravedlnost

Uvést věci do pořádku je pro vás nyní důležité. Buďte k dispozici ostatním, abyste napravili křivdy z nedávné minulosti a začněte znovu, než vám k tomu donutí karma sama. Tímto způsobem můžete mít harmonii, rovnováhu a spravedlnost ve všech svých partnerstvích během několika příštích měsíců.

Zdroj: Instyle