Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími milenci: Čím vynikají Býci, Váhy a Štíři a se kterými znameními jsou nejvíce kompatibilní?

Info ikona
Milenci

Býci, Váhy a Štíři – tato tři znamení zvěrokruhu jsou naprosto úžasnými milenci a milenkami. Rozhodně vévodí žebříčku znamení, která jsou nejlepší v posteli. Co z nich dělá tak skvělé mistry svádění a milování a se kterými znameními jsou jako sexuální partneři nejvíce kompatibilní?

Býci jsou vášniví milenci s dlouhou výdrží

V žebříčku znamení, která jsou nejlepší v posteli, v žádném případě nesmí chybět vášnivý Býk. Býkům vládne planeta lásky Venuše, díky jejímu vlivu je sex s Býkem vždy žhavý zážitek. Býk je milenec s velkou výdrží, dovede se milovat celé hodiny, aniž by ztrácel na energii. Je také velmi talentovaný, budete žasnout, jak mu to v posteli jde. Sex s Býkem je smyslný zážitek, pro Býky je velmi důležité, aby byli se sexem spokojeni nejen oni, ale i jejich partner. Býk dovede vykouzlit romantický večer snů a je připraven vám splnit vaše nejtajnější přání. „Jednorázkovky“ nejsou nic pro Býky, nebaví je střídat partnery. Raději jsou ve vztahu a snaží se, aby jejich sexuální život byl co nejlepší. Nejvíce se jim líbí poloha misionáře, kdy se svému partnerovi mohou dívat zhluboka do očí. Sex je pro ně velmi podstatnou součástí vztahu, pokud by to neklapalo v posteli, půjde to z kopce i ve vztahu. Nejvíce si sex užijí s Býky, Váhami, Štíry a Střelci.

Lovecký úplněk v Beranu nastane už zítra: Bude mít nejsilnější vliv na vztahy. Vzniknou nová partnerství, ale přijdou i rozchody

svetzeny.cz

Váhy jsou smyslné a předvedou vám úžasnou show

„Tichá voda břehy mele.“ Takto by se dalo vystihnout znamení Vah. Do na první pohled vážných a rezervovaných Vah by nikdo neřekl, že jsou to mistři svádění. Skutečně tomu tak ovšem je, nenajdete smyslnější znamení, než-li jsou Váhy. Pro toto znamení je sex velmi podstatnou součástí vztahu, dokonale se při něm odreagují. Rozhodně se nebojí převzít iniciativu a předvést svému partnerovi nezapomenutelnou show. Je to vzdušné znamení, to znamená, že se nebojí experimentovat. Váhy chtějí v posteli zkoušet nové věci. Nebojí se uvést do praxe své nejdivočejší fantazie. Zároveň jim stejně jako Býkům velmi záleží na potěšení partnera. Je to velmi velkorysé znamení, pro které je vlastní uspokojení až na druhém místě. Nejvíce si v posteli budou rozumět s Váhami, Býky, Štíry a Lvy.

Minulý život dle numerologie: Byli jste boháči, válečníci či jasnovidci?

svetzeny.cz

Štíři jsou vášniví a sex s nimi je mimořádně intenzivní

Třetím znamením zvěrokruhu, které dozajista patří mezi nejlepší milence, jsou Štíři. Do Štíra je těžké nahlédnout, mnohdy se tito lidé zdají tajemní, nepřístupní, někdy až odtažití. Ovšem pokud jde o jejich sexuální život, jsou to velmi vášniví milenci, kteří v posteli zcela ztrácejí zábrany. Rozhodně se s nimi nebudete nudit, sex se Štírem je mimořádně intenzivní zážitek. Štíři zejména vynikají ve střídání poloh, baví je zkoušet nové věci. O Štírech se ví, že jsou velmi žárliví a majetničtí, toto se leckdy promítá i do sexuální roviny, řada Štírů preferuje být v posteli dominantním partnerem, který má kontrolu nad situací i svým partnerem. Tyto hrátky Štíry nesmírně baví, nedivte se proto, až vás Štír připoutá k posteli. Nejvíc si užijí milování s Štíry, Býky, Váhami, Raky a Rybami.

Zdroj: Astro Fame

Horoskop: Nemáte problém se otevřít a být sám sebou? Tři znamení zvěrokruhu mají otevřenost jako druhé jméno

svetzeny.cz