Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Láska čeká v prosinci na tři znamení zvěrokrhu. Berani potkají životní lásku

Info ikona
Horoskop

Prosinec nejsou jenom Vánoce a rodinná setkání. Poslední měsíc v roce může díky uskupení hvězd znamenat zásadní čas pro váš milostný život. To jsou skvělé vyhlídky! Tři znamení zvěrokruhu se již mohou těšit na měsíc plný lásky - je mezi nimi i to vaše?

Jste připraveni na bušení srdce a spoustu motýlů v břiše? V posledním měsíci roku poskytuje souhvězdí hvězd ve třech znameních zvěrokruhu extra porci lásky, chtíče a vášně! Amor spojuje srdce, která se dlouho hledala a ta, která už byla vzata, čekají na nový impuls v partnerství. Kdo se může v prosinci těšit na velké milostné vyhlídky? Podle horoskopu jsou to tři znamení zvěrokruhu:

Beran

Beran má v prosinci dva důvody k oslavě. Díky Jupiteru ho v práci čekají velké šance na úspěch a Venuše se zbavuje všech zábran, pokud jde o lásku. Ve vztahu to ohnivému znamení velmi prospívá – zadaný Beran se může těšit na romantické hodiny a spoustu vášně. Nezadaní naopak dokážou v posledním měsíci roku zaujmout lidi, kteří nehledají jen žhavý flirt, ale chtějí i něco vážného. Kdo ví, možná nový rok začnete v páru a už ne sami?

Týdenní horoskop od 28. listopadu do 4. prosince: Lvi by si měli pohlídat finance, Kozorohům bude nejlépe v přírodě

svetzeny.cz

Vodnář

Prosinec nemohl pro Vodnáře začít lépe, s láskou ve vzduchu hned od začátku. Všechno je možné, od spontánních schůzek přes romantické hodiny až po malé něžnosti – je zcela v rukou vodního znamení, co z toho vzejde a co ne. Jupiter dá také svobodným Vodnářům uprostřed měsíce znamení, že se chystá nová láska. To by mohlo být něco, na co dlouho čekáte!

Štír

Venuše má v prosinci ve Štíru silnou pozici a bude skutečně milostným vítězem tohoto období. Naštěstí stejně dobré vyhlídky mají jak nezadaní, tak páry. Vodní znamení se může těšit na spoustu lásky, vášně, žhavých flirtů a romantických schůzek. Aby si Štíři mohli naplno užít speciální milostnou fázi, měli by se prostě zapojit a být otevření novým věcem. Bude to stát za to, slibujeme!

Zdroj článku