Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 28. listopadu do 4. prosince: Lvi by si měli pohlídat finance, Kozorohům bude nejlépe v přírodě

Info ikona
Úplněk

Začátek adventu s sebou nese začátek příprav na vánoční svátky. Co vás v těchto dnech čeká? Hvězdy radí téměř každému znamení horoskopu zvolnit tempo a nenechat se převálcovat stresem. Přečtěte si náš týdenní horoskop, ať víte, na co se můžete připravit.

Beran

Pomalu vás začíná dohánět stres z vánočních příprav a nakupování dárků. Nenechte se tím rozhodit. Skvěle to zvládnete, když pořídíte dárky online. Můžete se také těšit na zprávu, na kterou už dlouho čekáte. Odstartuje vám v životě pozitivní změny, ve kterých vás podpoří nejen rodina, ale i přátelé.  

Býk

Tento týden se vám podaří splnit všechno, co jste si předsevzali. Projeví se vaše býčí povaha, díky které se vám poslední dobou daří, na co sáhnete. Možná vám budou přátelé závidět, ale snažte se nad případné pomluvy povznést. Užívejte si svůj úspěch, zasloužíte si ho! 

Blíženci

Cítíte se skvěle, jak po psychické, tak i fyzické stránce. Využijte příznivé konstelace ve svůj prospěch a pořádně si užijte chválu a pozornost okolí. Dobře se budete cítit ve větší společnosti lidí. Předvánoční setkávání s přáteli, večírky a párty pro vás budou to pravé. 

Velký prosincový horoskop: Ponořte se do svého nitra a posuňte mysl na vyšší úroveň dřív, než vás lepkavá energie začne brzdit

Další rok je skoro za vámi a brzy dojde ke svému konci. Je načase se ohlédnout za sebe, co se vám během letošního roku podařilo či nikoliv. Pokud se vám v současné době nedaří, nemějte obavy, jelikož se věci budou nadále posouvat kupředu a váš život poroste dál. Prosinec bude velmi rušný, kdy vás čeká ohnivý úplněk i příval matoucí energie, která vás bude brzdit. Přečtěte si, co vás podle astroložky čeká během prosince.
svetzeny.cz

Rak

Neustálé napětí a stres vás ničí. Dopřejte si trochu odpočinku, protože jinak se brzy přihlásí bolesti hlavy. Nekazte si adventní dny a snažte se i během vánočních příprav trochu více odpočívat. Pokud máte moc pracovních úkolů, řekněte nadřízenému o pomoc, pochopí to.

Lev

Pokud máte potíže s financemi, řešte je co nejdříve. Z malého problému by se mohla stát časem velká překážka k uskutečnění vašeho plánu, který souvisí s bydlením či realitami. Zkontrolujte, zda máte zaplacena všechna pojištění a úvěry.

Panna

V těchto dnech se nevyhnete řešení drobných problémů v rodině, ať už půjde o děti či partnera. Nenechte se vyvést z míry a nepožadujte od nich nemožné. Neznamená, že když vy milujete pořádek, musí mít pořád všude uklizeno i všichni kolem vás.

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Váhy

Těšíte se na Vánoce a vaše pracovní morálka začíná povážlivě klesat. Pozor na potíže, které by vaše rozpoložení mohlo přinést. Zaberte ještě, ať pak můžete odpočívat s čistým štítem a vychutnat si zasloužené dny volna. Zbavte se zejména úkolů, které dlouho odkládáte.

Štír

Štěstí máte na dosah, jen jste si toho ještě nevšimli. Svého životního partnera totiž potkáváte takřka denně. Tak otevřete pořádně oči, zbystřete smysly a nahlédněte pod povrch! Ve štěstí vám brání jen vaše předsudky a rychlé závěry.

Střelec

Tento týden se řiďte heslem "s upřímností nejdál dojdeš". Jenom čestné jednání a otevřenost vám totiž mohou zachránit přátelství, jehož krach je na spadnutí. A byla by to škoda, neboť byste přišli o velmi dobrého přítele. Zamyslete se nad tím, jak přátelství zachovat. 

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejvíce charismatická? Patříte mezi těchto 5 vyvolených

V přítomnosti charismatického člověka se každý cítí dobře, nabitý pozitivní energií i sebevědomým. Dokáží vás přitáhnout až magnetickou silou, a právě empatické chování a velká energie patří mezi klíčové vlastnosti charismatického jedince. Jaká znamení patří mezi přirozeně charismatické osobnosti? Možná tam patříte i vy.
svetzeny.cz

Kozoroh

Připravte se na nečekané setkání s osobou, s níž jste se neviděla již celá léta. Bude to příjemná chvíle, protože zjistíte, že si s tímto člověkem máte i po letech co říct. Víkendové aktivity nasměrujte do přírody, kde načerpáte nejvíce energie.

Vodnář

Rodina je pro vás nepostradatelná. Proto přivítáte usmíření s příbuznými, které vás trápí už delší dobu. Advent je k tomu nejlepší čas. Dávné křivdy a spory budou zapomenuty a vy zjistíte, jak moc vám vaši blízcí celou dobu chyběli. Važte si jich, rodina je nejvíc..

Ryby

V těchto dnech si neplánujte si nic fyzicky ani duševně náročného. Sami cítíte, že jste na tom se silami a životní energií bledě. Pozitivně vás naladí děti nebo vaši přátelé, v jejichž společnosti se budete cítit uvolněně. Nabije vás i procházka přírodou nebo meditace

 

Zdroj článku