Přejít k hlavnímu obsahu

Fotogalerie: Tyto večírkové outfity v sametu musíte mít

Snad žádný měsíc v roce není opředen tak slavnostní atmosférou jako prosinec. Užijte si závěr roku 2017 ve velkém stylu - oblečená do luxusního sametu.

Galerie: Fotogalerie: Tyto večírkové outfity v sametu musíte mít

Samet hlásí comeback, aby zazářil coby "must have" materiál letošní večírkové sezóny. Kolekce jsou doslova zaplavené šaty, overaly, blejzry i doplňky. Na světle vytváří naprosto dokonalé efekty, budí okázalý dojem a oceníte i jeho hřejivý potenciál. Stále váháte, jestli mu dát šanci? 

Na sametové vlně

Vsaďte na šaty, kterým vévodí jednoduché střihy. Právě na těch potom samet  vyniká v plné kráse. Velmi efektně potom vypadá, když obléknete pouze jeden sametový prvek. Ke klasických černým kalhotům zvolte například jednoduché body nebo si přes černý hladký overal přehoďte sametový blejzr ve zlato-béžových odstínech. 

Neotřele a nápaditě zároveň pak působí sametové doplňky. Pokud zvolíte malé černé bez zbytečných aplikací, sametovým psaníčkem nebo sametovými kozačkami nad kolena jim teprve zvednete status.

Pozor ale na kombinování s ostatními složitými materiály. Samet už byste rozhodně neměli nosit ke krajce nebo výšivkám, masivním ozdobám a výrazným vzorům. Obezřetní buďte také při kombinování více sametových kousků najednou. 

Podívejte se do galerie, co nás zaujalo.