Přejít k hlavnímu obsahu

Velký prosincový horoskop: Ponořte se do svého nitra a posuňte mysl na vyšší úroveň dřív, než vás lepkavá energie začne brzdit

Info ikona
horoskop

Další rok je skoro za vámi a brzy dojde ke svému konci. Je načase se ohlédnout za sebe, co se vám během letošního roku podařilo či nikoliv. Pokud se vám v současné době nedaří, nemějte obavy, jelikož se věci budou nadále posouvat kupředu a váš život poroste dál. Prosinec bude velmi rušný, kdy vás čeká ohnivý úplněk i příval matoucí energie, která vás bude brzdit. Přečtěte si, co vás podle astroložky čeká během prosince.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 21. do 27. listopadu: Který den přinese nejšťastnější kartu a kdy vás obklopí strach?

svetzeny.cz

Info ikona
Úplněk

Začátek měsíce přinese odvážné kosmické energie

1. prosince se Venuše dostane naproti retrográdnímu Marsu, což může způsobit náhlý impuls v oblasti vztahů. Venuše vám připomíná, že máte milovat sami sebe i se svými chybami. Během 2. až 5. prosince se Slunce zarovná s hvězdou Antares, což odemkne silné galaktické energie. Vaše vibrace budou silnější a spojí vás s vaším vyšším záměrem. Antares je místem odpočinku pro duše, proto byste se měli znovu spojit se svou duší a připomenout si skutečné štěstí života.

7. prosince nastane ohnivý úplněk v Blížencích. Tento úplněk s sebou přinese těkavou energii, a ačkoliv není tak silný, jako byl listopadový úplněk, může spustit energie, se kterými jste dosud nepracovali. Tento úplněk bude zarovnán s retrográdním Marsem, což může způsobit velkou únavu či letargii. Pokud začínáte mít pocit, že váš život ztratil smysl, použijte energii tohoto úplňku k tomu, abyste v sobě opět zažehli vnitřní oheň.

Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

svetzeny.cz

Info ikona
Meditace

Přemýšlejte o svém nitru a všímejte si andělského čísla kolem vás

12. prosince vytvoří datum andělské číslo 1212, které představuje celistvost a zesílení. Když dojdete k vnitřní celistvosti, můžete se povznést do vyšších stavů uvědomění. Pokud vás bude toto číslo pronásledovat, znamená to, že jste připraveni na další kapitolu svého života.

20. prosince vstupuje Jupiter do Berana, kde zůstane většinu roku 2023. Slunovrat přichází 21. prosince a je oslavou světla a tmy. Slunovrat je magické období roku, kdy na jižní polokouli proudí energie vnějším směrem a vy se můžete soustředit na to, co si přejete dát světu.  Na severní polokouli zas proudí energie vnitřním směrem a vy jste vedeni k tomu, abyste začali přemýšlet hlouběji o svém nitru. Ve stejný den navíc začíná sezóna Kozoroha, který vám pomůže se sebedůvěrou. 23. prosince nastane novoluní v Kozorohu, což posílí jeho schopnost přinášet vám čerstvou energii.

Energie v domě: Škodí vám rozbité hodiny nebo starý kalendář. Které věci byste si měli ponechat a které raději vyhodit?

svetzeny.cz

Info ikona
Únava

Ke konci měsíce se ponoříte do lepkavé energie

Ke konci měsíce se energie kolem vás postupně začne zpomalovat a budete muset vyvinout velké úsilí, abyste se vyrovnali jejímu tempu. Tuto brzdící energii má na svědomí Merkur, který 29. prosince vstupuje do retrográdní polohy a připojí se tak k Marsu, který je retrográdní již od října. Společně pak tyto planety vytvoří lepkavou, mlhavou a také dost možná matoucí energii, se kterou se budete muset vypořádat, což může být poměrně náročné. Možná pro vás bude těžké hledět dopředu a budete se cítit jako v pasti. Nejspíš také pocítíte celkovou únavu a vyčerpání, které bude mnohdy doprovázet letargie. V takovém případě je třeba se zastavit a udělat si čas pro sebe. Ujistěte se, že neděláte tento měsíc věci jen z povinnosti, ale také si užíváte legraci a děláte věci, které vás naplňují.

Zdroj článku