Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 21. do 27. listopadu: Který den přinese nejšťastnější kartu a kdy vás obklopí strach?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 21. do 27. listopadu. Blíží se zimní čas a je třeba doplnit energii. Kdy je na čase ukázat světu, co ve vás je, nebo který den je ideální pro ženy, které se snaží otěhotnět? Přečtěte si, co vám přináší karty na následující týden.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

Jak se bude vyvíjet ekonomická situace nejen v České republice je pro mnohé ve hvězdách a možná právě tam můžete hledat odpovědi. Máte strach o svou práci nebo vás čeká nová výzva v podobě podnikání? Přečtěte si svůj horoskop na nadcházející rok.
svetzeny.cz
Info ikona
Císař

21. listopadu – Karta Císař

V pondělí zavládne karta Císař. Ujasněte si plány a výzvy, které vám následující dny přinesou. Nezabývejte se věcmi, které vás nikam neposunou. Realita si žádá vaší pozornost, už není čas na výmluvy. Karta Císař je o zodpovědnosti a někdy i o nudných stereotypech, ale úspěch je zaručen. Leží vám doma práce, kterou odkládáte? Tak dnes je třeba ji promyslet a udělat ji co nejefektivněji. Není také něco třeba delegovat? Zamyslete se, zda není někdo, kdo by vám mohl ulehčit od vašich povinností, nebo vás obdařit cennou radou. Dnešek není o chaosu, ale o jasných pravidlech, na kterých je třeba se domluvit. Tomu, kdo jde dnes na kobereček k nadřízenému, nepomůže vyhlídka slibů, ale konkrétní úkony, které je schopen splnit. Zamyslete se a neslibujte nemožné.

Info ikona
Páže pentaklů

22. listopadu – Karta Páže pentaklů

Děti jsou jako první zasaženy duchem Vánoc. Karta Páže pentaklů je nabitá energií k uskutečnění přání. Děti se už začínají těšit na tajemství, která budou objevovat pod stromečkem, i když se dospělým zdá, že je ještě dost času. Nechte se nakazit jejich vánočním spěchem k dárkům a popřemýšlejte, zda není krásné druhé překvapit v tomto krásném období. Zaměřte se na to, zda vše, co dnes uděláte, vás opravdu vede vaší správnou cestou. Udělejte si čas na vše, co dnes prožíváte a děláte, vnímejte to a uvědomte si, že tím tvoříte svoji budoucnost. Dnešek přeje všemu, co vyžaduje další rozvoj, takže rychlé akce, které nikam nevedou, nechte na jindy. Jste plni elánu a vidíte za sebou výsledky, což je úžasné. Buďte praktičtí, nesněte a držte se nohama pevně na zemi. Budete pro sebe i pro své přátelé skvělou oporou. Zkontrolujte svoji finanční bilanci, jste s ní spokojeni? Dnešní energie je o mladistvé energii Země, která vám může pomoci vylepšit finanční situaci, tak nepromarněte svoji šanci na zlepšení. Ženy, které touží otěhotnět, karta Páže pentaklů podporuje v početí a těhotenství. Když dnes budete vyzváni k něčemu novému, využijte své schopnosti z minulosti, svého studia a praktikujte je.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop zdraví na týden od 21. do 27. listopadu: Lvi mohou mít potíže se zažíváním, Střelcům hrozí přepracování

Sezóna Střelců je tady v celé své zářivé kráse! Pro většinu znamení přináší vlnu štěstí a pozitivní energie, která se projeví i na jejich zdraví. Hoďte na chvíli všechny starosti za hlavu a soustřeďte se sami na sebe. Přečtěte si svůj týdenní horoskop zdraví a zjistěte, na co byste si ohledně vaší fyzické či psychické kondice měli dávat pozor.
svetzeny.cz
Info ikona
2 poháry

23. listopadu – Karta Dva poháry

Karta 2 poháry je nejšťastnější kartou tarotů. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by s vámi mělo ladit. Přejte druhým a bude vám přáno, to je heslo dnešního dne a dvou pohárů. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání úspěchu svého i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se upřímně kolegů, jaký mají den. Někdy je potřeba vnímat lidi v okolí více než jindy. Dnešní den je právě takový, abyste vnímali, koho a co kolem sebe máte. Kdo je naladěný na vaši notu? Zajděte s kolegou či kamarádem na skleničku nebo na kávu, třeba najdete společnou řeč a zjistíte nadšení pro stejnou věc. Často jste zavaleni starostmi a ztrácíte pozornost ke vztahům, které potřebují čas, aby mohly vzkvétat. Každý si zaslouží pozornost, tak ji věnujte dnes sobě i druhým více, než realizaci svých plánů a tužeb, které do zítřka nikam neutečou. Nezapomínejte, že vztahy mezi lidmi, přátelství i nepřátelství jsou součástí života a vyžadují si vaši přítomnost.

Info ikona
Tři pentakly

24. listopadu – Karta 3 pentakly

Nadešel čas, abyste ukázali, co ve vás je. I když pracujete na více projektech, nebo se staráte o celou domácnost, je třeba stanovit, jak bude projekt či domácnost fungovat. Může to být i proto, že vás a vaše schopnosti ostatní začali brát jako samozřejmost. Karta 3 pentakly vás vybízí, abyste zaujali jejich pozornost a vysvětlili, jak se věci mají. Nejste na nic v životě sami, žijete ve společnosti lidí a služeb. Je třeba mít jasno v tom, na čem a jakým způsobem pracujete a ukázat to kolegům či rodině. Od vás se mohou ostatní učit a mít připomínky, které vám umožní posunout svůj projekt na další úroveň. Podělte se o svoje zkušenosti, nebo si postěžujte. Dnes nemáte být na svůj život sami. Pamatujte, že i druzí mohou mít odlišný pohled na věc, který vás může překvapit.

Info ikona
Král pentaklů

25. listopadu – Karta Král pentaklů

Pondělí odstartoval Císař, který je velmi přísný ohledně přístupu kde své zodpovědnosti. Král pentaklů vás vybízí a kontroluje, zda jste si v pondělí ujasnili své plány a povinnosti. Teď je čas je praktikovat. Dnes díky svým zkušenostem můžete vyřešit záležitosti, které jste odkládali. Využijte ve svůj prospěch vytrvalost a silnou vůli. Bude se dařit obchodníkům, bankéřům a účetním. Dnešek je stvořený pro logické a praktické myšlení bez zbytečných emocí a intuitivních vhledů. Můžete se poradit s někým, kdo již má zkušenosti a může vám pomoci. Král pentaklů je karta produktivity. Představuje potenciál, kde lze realizovat viditelné a praktické dovednosti v životě. Koho dnes čeká návštěva lékaře či vyšetření, měl by usilovat o své pevné zdraví a vybrat lékaře, který mu skutečně porozumí.  Nenechte se ovládat emocemi a přestaňte s výmluvami. Zkuste si zajistit větší stabilitu a klid, abyste mohli využít praktický život ke svému pohodlí. Nezapomeňte, že Král pentaklů umí být spolehlivý, ale také umíněný. Nemá rád změny, takže dnes nepodléhejte žádným změnám, o kterých nejste přesvědčeni, že jsou ty pravé. Dnešek je předurčen pro růst a dosažení dokonalosti. Jste spokojeni s tím, čeho jste již dosáhli? To jsou otázky pro dnešní den. Letos Král pentaklů přišel o měsíc dříve, což značí, že jste odvedli za minulý rok skvělou práci. Ten, kdo jeho poselství pochopí, bude mít nádherné vánoční svátky dle svých představ a plné pohody.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Zjistěte svůj osud podle data narození a rozluštěte svůj účel na tomto světě

Existuje názor, že osud každého člověka je již předem určen a nejčastěji závisí na jménu a datu narození. Nevěříte, nebo nevíte, jak to zjistit? Podívejte se spolu s námi na možnost, která vám pomůže odhalit sebe sama a pochopit, kdo vlastně jste a jaký je váš úděl a to vše pomocí jednoduché numerologie.
svetzeny.cz
Info ikona
Tarot 6 pohárů

26. listopadu – Karta Rytíř pohárů

Začínáte zmatkovat? Snažíte se stihnout vše, co máte naplánováno? Zastavte se! Nežeňte se do něčeho jen proto, že si myslíte, že to je to nejlepší. Čím více máte kolem sebe vlivů, tím větší problém máte se v nich orientovat. Zvažte, zda musíte napéct spousty krabic cukroví, nebo postačí trochu a za odměnu si uvařit horkou čokoládu k oblíbenému filmu s vánoční tématikou. Rytíř pohárů má dobré srdce, tak se nalaďte na vánoční atmosféru, která by měla být plná lásky a odpuštění. Rytíř pohárů ale může být zmaten v citech, které vedou do absurdních situací. Tak to může být i ve vztazích, které provází nepřiměřené emoce - můžou být zmatené a nenaplněné. Karta Rytíř pohárů vás zastavuje před přílivem nekontrolovaných emocí, abyste je prozkoumali. Když se smějete, ať je to od srdce. Když pláčete, ať to přinese úlevu a odplaví bolest. Emoce vás provází celý život a ovlivňují celou společnost. Prozkoumejte, kde se cítíte dobře. Podívejte se na řeku, kterou máte poblíž. Zkuste se naladit na silný vodní živel, který vám dá svoji sílu a schopnost překonat všechny bolesti, které jste zažili. Pak stůjte nohama pevně na zemi a objeví se vám možnosti, které by vás v záplavě emocí ani nenapadly. Iluze vás dnes můžou ovlivnit více, než myslíte. Nepodléhejte jim, vše si dnes řádně analyzujte a nepouštějte se do ničeho, co nemá reálný základ. Cítíte energii na cestu kolem světa? Tak to jste přesně naladěni na kartu Rytíře pohárů, využijte tuto energii k radosti. Vyprávějte si vtipy a hlasitě se smějte, je to krásný čas pro projevení pořádné radosti a smíchu od srdce. Naopak se někdo dnes může cítit spoutaný a vyčerpaný. Zastavte se a nepokračujte v této emoci a vším, co s ní souvisí. Nemusíte tuto situaci ihned vyřešit, stačí ji jen dát od všeho pauzu.

Info ikona
Měsíc

27. listopadu – Karta Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Je neděle a už vás obklopuje strach z neznámého. Jako by vás tížila myšlenka na další týden. Co vás trápí a narušuje vám krásnou neděli? Měsíc je karta intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Karta nalezení přirozené moudrosti. Můžete být nyní ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat, nebo vás dokonce může ochromovat strach. Ale věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru dříve, než začnete konfrontaci s názory jiných. Měsíc je spojen s city a odkývá nezpracovávaná traumata z minulosti, kdy je třeba jít do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné obavy, nebo si nevytváříte strach všude okolo sebe? Je třeba si položit tyto otázky a najít odpovědi. Udělejte si čas na své nitro, na které možná kvůli každodenním činnostem nemáte obvykle čas.

Zdroj článku