Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na čisté rty bez puchýřků

Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou a úsměv sluší každému. Co dělat, když se každý úsměv, každý pohyb rtů pojí s nepříjemnými pocity? Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu, jedné z nejčastějších potíží způsobených viry.

Podráždění, svědění a pálení pokožky jsou hlavní obtíže, které s sebou tato nemilá záležitost přináší. Bohužel se puchýřky na rtu snadno přenášejí (například polibkem, dotekem, použitými předměty, jako jsou sklenice nebo ručníky).

Co způsobuje puchýřky na rtu?  

Psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají v těle otevřenou cestu pro aktivaci viru, se kterým jsme se dost možná před časem nevědomě setkali. Tyto viry - nebuněčné mikroorganismy, které puchýřky na rtu způsobují, se vyskytují až u 85 % naší populace. Přibližně 20 % osob jimi trpí opakovaně. Pokud již tyto mikroorganismy jednou do těla proniknou, zůstávají v nás celý život. U někoho se nemusí projevit vůbec, u jiného způsobují značné a opakované obtíže.

Intenzivní a cílená péče o rty

Nepříjemné obtíže, jako jsou svědění pokožky, pálení, bodání a pocity napětí zastavte co nejdříve! Vyzkoušejte kanadský HerpeNorm™, který můžete začít užívat v jakékoliv fázi, v době těsně před nebo v průběhu výsevu. Ovšem, čím dříve s užíváním začnete, tím lépe. Užívat jej můžete jako zdroj zinku, i když už žádné obtíže nepociťujete. HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk stravy určený pro vnitřní užívání. Výhodou je, že se nepříjemného puchýřku nemusíte vůbec dotýkat. Určitě doporučujeme vyzkoušet, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem účinku!

Malé kapsle s velkým účinkem! 

  • začněte s užíváním HerpeNorm™ co nejdříve!
  • komfortní kapsle pro vnitřní užívání – puchýřku se nemusíte dotýkat! 
  • jednoduché dávkování 2x denně 1 kapsle 
  • unikátní kombinace L-lysinu a zinku 
  • aktivní L-lysin inhibuje arginin 
  • aktivní zinek podporuje správnou funkci imunitního systému 
  • bez barviv a nežádoucích aditiv, neobsahuje lepek

Zajímavá historie objevu receptury Herpenorm™

Herpenorm™ patří do rodiny produktů, které se prodávají pod kanadskou značkou Barny’s. Pro Barny’s jej vyvinul belgický profesor Guy Van Elsacker a od roku 2008, kdy byl Herpenorm™ uveden na trh, se ještě nestalo, aby s ním klient nebyl spokojen. Vyzkoušejte jej i vy a budete překvapeni okamžitým nástupem účinku. Seženete ho v lékárnách nebo ZDE.

Záruka kvality

Značka Barny’s si 100% stojí za kvalitou svých doplňků stravy a nabízí, že pokud nebudete s jejich výrobky spokojeni, vrátí vám zpět peníze.

Soutěž

Na doplněk stravy HerpeNorm™ se může těšit 5 výherců naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, odpovězte ve formuláři níže na soutěžní otázku (správnou odpověď najdete ZDE). Soutěž trvá od 14. 5. do 21. 5. 2019.