Přejít k hlavnímu obsahu

Oslňte krásnými rty bez puchýřků

Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou. Úsměv má doslova zázračnou moc a sluší každému z nás! Někdy ale každý úsměv, každý pohyb rtů vyvolá bolest.

Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu. Víte, že se jedná o jednu z nejčastějších virových nemocí? Bolest, svědění a pálení jsou hlavní obtíže, které se s tímto nepříjemným, puchýřnatým onemocněním, způsobeným virem HSV-1, pojí. Bohužel se jedná o snadno nakažlivé onemocnění – obsah puchýřku je vysoce infekční, a pak stačí polibek, dotek, nebo se napít ze stejné skleničky.

V čem je problém?

Americký psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, kterým jsme se mohli v minulosti nevědomě nakazit. Nepříjemné puchýřky jsou způsobeny herpetickými viry a ty má až 85 % naší populace. Přibližně 20% osob jimi trpí opakovaně. Pokud již infekce jednou do těla pronikne, zůstává v nás celý život. U někoho se nikdy neprojeví, jinému způsobují časté problémy.

Intenzivní a cílená péče

Nepříjemné obtíže, jako jsou bolest, pálení, bodání a pocity napětí, zastavte co nejdříve! Doplněk stravy HerpeNorm™ můžete začít užívat v jakékoliv fázi puchýřku na rtu, nasadit ho lze v době těsně před, anebo v průběhu výsevu. Ovšem čím dříve s užíváním začnete, tím lépe. Užívání je možné rovněž v době, kdy žádné obtíže nepociťujete.

HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk stravy určený pro vnitřní užívání. Jeho výhodou je, že se vysoce infekčního puchýřku nemusíme vůbec dotýkat. HerpeNorm™ pro značku Barny’s vyvinul belgický profesor Guy Van Elsacker a od roku 2008, kdy byl doplněk stravy uveden na trh, se ještě nestalo, aby s ním klient nebyl spokojen. Vyzkoušejte HerpeNorm™ i vy a budete překvapeni okamžitým nástupem účinku.

Záruka kvality

Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Značka si 100% stojí za kvalitou svých doplňků stravy a nabízí, že pokud nebudete s jejich výrobky spokojeni, vrátí vám zpět peníze.

SOUTĚŽ

Na doplněk stravy HerpeNorm™ se může těšit 5 výherců naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, odpovězte ve formuláři níže na soutěžní otázku (správnou odpověď najdete ZDE). Soutěž trvá od 2. 9. do 9. 9. 2019.