Přejít k hlavnímu obsahu

Buďte jako Kate Middleton aneb pět kroků k dokonalosti: Přírodní nehty nebo lesklé vlasy

Přečtěte si, jak Kate voní parfém, čím si myje vlasy a co dělá proti vráskám. Její rutina je směšně jednoduchá a může ji vyzkoušet každá žena.

Její vizážistka v rozhovoru prozradila, co má vévodkyně Kate nejraději:

Bezchybná pleť

Bez ohledu na to, kdy a kde se Kate objeví, její pleť je vždy bezchybná. Vévodkyně používá Biotulin, přírodní gel proti vráskám i k boji proti vznikajícím vráskám. Říká se, že vyhladí vrásky za pouhou hodinu.

Přírodní nehty

Všimli jste si někdy, že královské ženy nejsou nikdy vidět s křiklavým lakem na nehty? Protokol diktuje přírodní nehty při oficiálních příležitostech. 

Lesklé vlasy

Hladké, objemné a lesklé: Tak známe vlasy Kate. Podle vizážisty vévodkyně to pochází z posilovače lesku. Kate miluje přírodní produkty bez obsahu sulfátů, který čistí a hydratuje. Uvolněné chloupky zkrotí speciální krém na vlasy.

Natočené řasy vždy a všude

Podle zasvěcených si vévodkyně Kate přímo ujíždí na řasenkách. Dokonalé řasy musí mít vždy a všude. Lehký make-up a řasy, to je jediné, co si může Kate podle protokolu domluvit.

Květinový parfém

Nevíme, jaký parfém nosí vévodkyně Kate každý den, ale víme, co měla na sobě ve svatební den. Vůně, ve které najdete mix, který voní po zvoncích, hyacintech, liliích, jasmínu a růžích.

zdroj: Freundin.de

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček