Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější účesy pro krátké vlasy, která vylepší váš podzimní outfit

Info ikona
Vlasy

Neexistuje mnoho možností stylingu pro krátké vlasy, že? To už nemusí platit. Podívejte se a inspirujte se třemi účesy, které jsou extrémně snadné a dodají vašemu outfitu potřebnou šťávu.

Na podzim měníme nejen šatník, ale po letních měsících může být i styling našich vlasů trochu rozmanitější. U dlouhých a středně dlouhých vlasů je to obvykle docela snadné, ale u krátkých vlasů? Opět to nemusí být problém - za předpokladu, že znáte ty správné účesy! Pokud máte chuť letos na podzim zkusit něco nového a zároveň dodat své hřívě větší pozornost, pak byste si měly vybrat tyto tři krásné účesy.

Nízký drdol

Pěkný způsob, jak na podzim nosit krátké vlasy, je tvar nízko posazeného drdolu. Jednoduchý uzel nejenže vypadá moderně a lze jej stylizovat v několika jednoduchých krocích, ale také zajišťuje, že vlasy u hlavy vypadají plnější.

Tip: Pokud chcete drdolu dodat větší plnost, můžete například vplést do drdolu šátek. V podzimní sezóně vypadá elegantní vlasový doplněk skvěle s trenčkoty, roláky a podobně.

Skřipec do vlasů nebo banánová spona

Už dávno neplatí, že skřipec nebo banánová spona patří dlouhovláskám. Naopak. U kratších vlasů drží lépe a budete tak budit dojem, že máte vlasy vlastně o něco delší než ve skutečnosti. Další plusový bod pro jemné a tenké vlasy: Připnutím vlasů v zadní části hlavy mohou být horní vnější vlasy stylizovány a působit tak plnějším a objemnějším dojmem.

Čelenka

Čelenky si pamatujeme jako děti a dobrou zprávou je, že se opět vrací do kurzu. Už vás nebaví svazovat vlasy? Pak máte řešení. Nechte je volně a zkombinujte s elegantní čelenkou. Vlasový doplněk je letos na podzim / zimu oblíbený u módních influencerek a její nošení je nádherně nekomplikované. Zvláště u jemných, krátkých vlasů okamžitě upoutá pozornost a dodá vašim vlasů větší styl. 

Tip: Svým vlasům můžete dodat ještě větší objem, pokud si do hřívy předem vykouzlíte vlny nebo kudrlinky kulmou. Poté si jako obvykle nasaďte čelenku do vlasů.

Hříšná Megan Fox. Její outfity připomínají spíše spodní prádlo, ovšem že je sexy se zapřít nedá

svetzeny.cz