Přejít k hlavnímu obsahu

Krušné chvíle Brzobohatého: Fanoušci poukazují na první manželství, které zničila údajná nevěra. Johana našla štěstí u ženy

Info ikona
Ondřej Gregor Brzobohatý

Ač se mohlo zdát, že Ondřej Gregor Brzobohatý (40) je obětí drsného útoku své ex manželky Taťány Kuchařové (35), modelka vydala prohlášení, ve kterém vše razantně popřela. Páru Brzobohatý Písařovicová se rozvázal jazyk a začali komunikovat s bulvárem, což bylo dosud tabu, Táňa se naopak uzavřela. Fanoušci ale poukazují na jinou skutečnost!

Nad Ondřejem Brzobohatým se stahují mračna. Fotky a informace bulváru údajně poskytl on sám

svetzeny.cz

Telenovela“, která nemá konce

Mohlo by se zdát, že po provalení velice soukromých a citlivých informací, nemůže být hůř. Zatímco prvotní reakce útočily na Kuchařovou a všichni se hrdě stavěli na stranu slavného hudebníka, nyní začíná pomyslnou soutěž oblíbenosti vyhrávat Taťána.

První svatbu rodiče odsoudili

Píše se rok 2008 a Ondřej vstupuje do svazku manželského s produkční Johanou. Rodina Brzobohatého se ovšem netají tím, že se svatbou zásadně nesouhlasí a svůj názor si nenechají pro jen pro sebe a rodinu. Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu. Ondrovi to všechno nevadí. Je to jeho život, on se tak rozhodl. S Radkem si myslíme, že je na manželství ještě příliš mladý a celá ta svatba je zbytečná. Vždyť žijí v pronajatém bytě, nemají děti… Tak k čemu svatba? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá," řekla tehdy Hana Gregorová pro deník Aha!.

Hana Gregová prolomila hradbu mlčení: První slova k celé kauze, zmínila i zesnulého manžela

svetzeny.cz

Johana žila s ženou před Ondřejem, i po Ondřejovi

Deník Blesk tehdy přišel s informací, že Johana před Ondřejem žila s ženou a i to mohli rodiče Brzobohatého odsuzovat. Nelíbilo se jim rovněž nedostatečné vzdělání jeho vyvolené. Johaně a Ondřejovi vydrželo manželství pouhé tři roky a za jeho koncem stojí údajné nevěry na obou stranách. "My jsme se s Ondrou dohodli. Došli jsme do stadia, kdy nám je mnohem líp jako přátelům než manželům," řekla Blesku Johana Brzobohatá, o jejíž orientaci se spekulovalo po celou dobu vztahu s Ondřejem.

Johana žije spokojený život v zahraničí se svojí láskou

Nejnovější informace z roku 2022, se kterými přišel deník Šíp, prozrazují, že Johana uprchla z Česka a odstěhovala se na exotickou Srí Lanku. Štěstí našla u kolegyně z práce, se kterou tam provozují turistický resort.

Hvězda filmu Báječná léta pod psa se rozčílila. Za film, který reprízují televize několikrát do roka, dostal zaplaceno jen jednou

svetzeny.cz

Manželství s Táňou také nevyšlo. Údajné nevěry se opakují

Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo. Je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby,” prozradila Kuchařová pro pořad Showtime.

Zdroj článku