Přejít k hlavnímu obsahu

Alice Bendová má nový účes i barvu vlasů: Ke změně ji přiměla závist

Herečka Alice Bendová mění image, má nový účes i barvu vlasů. Podívejte se, jak jí to sluší, nový střih ji rozzářil. Ke změně ji přiměla závist, nově totiž moderuje pořad, kde ženy procházejí proměnami, a tak sama také zatoužila po změně.

Alice Bendová má nový účes i barvu vlasů

Herečka Alice Bendová změnila image – má teď nový účes a dokonce změnila i barvu vlasů. Svou proměnu sdílela na Instagramu, kde ji sleduje 186 000 fanoušků. Alice Bendová dlouho zůstávala věrná dlouhým kaštanově hnědým vlasům v jedné délce, nyní si však vlasy nechala sestříhat. V našem článku o vlasových trendech roku 2022 jsme zmiňovali, že právě sestřihy jsou velkým trendem letoška, není se co divit, že tomuto hitu neodolala další celebrita.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vlasový trend: Jednoduché účesy, díky kterým budete během okamžiku vypadat mladší

Hvězdy to dělají také! Zde jsou návody, jak můžete vypadat mnohem mladší s několika vlasovými triky. je to primitivně snadné a efekt uvidíte okamžitě.
svetzeny.cz

Vlasy si nechala sestříhat například i modelka a módní ikona Hailey Bieber či influencerka Emily Ratajkowski. Zdá se, že se vrací doba, kdy salóny plnily klientky mávající fotografií legendárního sestřihu Jennifer Aniston. Postupně sestříhané vlasy lze pak ještě zvýraznit podtočením vlasů kulmou či natočením na velké natáčky, účes tak získá objem. Alici Bendovou nový střih rozzářil, vlasy působí vzdušně, objemně a zdravě. Vlasy si také nechala nabarvit, nový tón vlasů působí velmi přirozeným dojmem.

Asi nelze očekávat, že by Alice Bendová zkrátila své krásné dlouhé husté vlasy v nejbližší době ještě více. Kdysi v rozhovoru pro Deník řekla, že má pocit, že k ní dlouhé vlasy patří. Jednou si je prý nechala zkrátit pod uši a dle svých slov vypadala jako „chaloupka“. Přezdívku má i pro svou současnou podobu vlasů, z legrace je pojmenovala dle Hagrida – postavy s hustými neposednými vlasy z filmové série Harry Potter. Také se nehodlá sama pouštět ani do experimentů s barvou, kdysi si aplikací henny způsobila nevzhledné fleky.

David Beckham oženil syna: První fotografie ze svatby jsou venku. Přivítejte manžele Beckhamovi

Brooklyn Beckham (23) a Nicola Peltz (27) se vzali a přítomno bylo mnoho slavných hostů! Dvojice konečně sdílela fotografie ze svatby a fanoušci se nemohou vynadívat.
svetzeny.cz

Ke změně ji přiměla závist

Ke své proměně na Instagramu napsala: „Můj nový sestřih. Co na něj říkáte? Jsem strašná konzerva a těžko se dokopávám k radikálním změnám, vždycky to dlouho odkládám, ale když jsem viděla proměnu vlasů od @tomasarsovhairandbeauty v našem pořadu VYSNĚNÁ KRÁSA, tak jsem trochu záviděla. A tam padlo rozhodnutí, zkrátit, dobře ostříhat a dobře nabarvit. A je to! Hagrid samozřejmě stále žije, ale nevypadá jako neandrtálec před smrtí. A jinam na střih už bych fakt nešla.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Alice Bendová totiž moderuje pořad Vysněná krása, ve kterém ženy procházejí proměnou s cílem, aby nalezly ztracené sebevědomí a znovu si začaly užívat života. Bylo natočeno celkem osm dílů. Každý z nich začíná srdceryvným příběhem jedné z žen, která touží změnit určitou část svého těla. Alice Bendová pro TV Prima promluvila o pořadu: „Tenhle formát pořadu jsem si přála dělat už dlouho. Je to velký formát, ve kterém je perfektně vidět proměna, kterou účastnice projdou. A nejvíc mě těší, když na konci proměny vidím ten úžas, překvapení, radost. A klidně se přiznám, že jsem nad takto skvěle provedenými proměnami i plakala. Právě proto, že jsem si uměla představit, jak dokonale se na startu nového života všechny účastnice proměn cítí. Přeji jim štěstí. Teď už bude jen dobře. A vy se dívejte, jak málo k tomu stačí.“

Zdroje: Instagram Alice Bendové, Prima, Deník