Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasové proměny: Krátké vlasy jsou lepší než dlouhé. Zjistěte, jaký střih by slušel vám

Info ikona
Krátký střih

Kadeřnice Kristina Katsabina působící v Moskvě ukazuje, že krátké vlasy jsou lepší než dlouhé. Své klientky motivuje k tomu, aby se nechaly ostříhat nakrátko. Podívejte se na úžasné proměny, které berou dech. Který krátký střih by slušel vám?

Kadeřnice ukazuje, že krátké vlasy ženám sluší víc než dlouhé

Ruská kadeřnice Kristina Katsabina působící v Moskvě se rozhodla ukázat, že ženám sluší krátké vlasy mnohem více než dlouhé. Na svém Instagramu zveřejňuje proměny klientek, ze kterých se tají dech. Na první fotografii můžeme vidět proměnu klientky, která do salónu přišla s velmi dlouhými vlasy. Je však na nich patrné, že jsou značně poškozené a celkově působí unaveným dojmem, který jen podtrhují výrazné odrosty, které kontrastují s původní popelavou blond. Kadeřnice se rozhodla zákaznici ostříhat „na ježka“, sjednotit barvu vlasů do přírodního studeného tónu a zvýraznit chlapecký střih pomocí stylingového gelu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Cvičení, které vám zabere jen 15 minut denně a uleví vám od bolesti zad

svetzeny.cz

Další proměna zachycuje křehkou jemnou blondýnku s dlouhými vlasy, která také zatoužila po změně v podobě krátkého střihu. Zákaznice měla velmi jemné vlasy, u kterých je velmi těžké docílit toho, aby působily objemně. Bez důkladné každodenní péče vypadají řídce a neupraveně. Klientce velmi prospěl krátký střih s výraznou objemnou patkou. Konečně její vlasy nabyly na objemu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Další klientkou, které rozhodně více prospěl krátký střih vlasů, je půvabná mladá brunetka s dlouhými přírodně vlnitými vlasy. Kadeřnice ji ostříhala na krátko a nechala jí chic postupně sestříhanou patku. Klientce změna prospěla, nyní vyniknou její rysy v obličeji.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Následující zákaznici proměna skutečně rozzářila. Přišla s neupravenými odrostlými blond vlasy se žlutým podtónem. Vlasy byly evidentně poškozené a jejich struktura narušená. Krátký sestřih působí velmi elegantním dojmem, klientce sluší i jednolitá hnědá barva.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zde vidíme klientku, která má sice krásné přirozené vlny, ale struktura vlasů je sušší a evidentně vlasům schází hydratace a výživa. Krátký střih vlasům prospěl, klientka působí svěžím a mladším dojmem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trápí vás faldy na břiše? Vyřaďte z jídelníčku potraviny plné tuku a cukru

svetzeny.cz

Zjistěte, jaký střih by slušel vám

Možná vás proměny také inspirovaly k tomu, abyste se nechali ostříhat. Se střihem vám zajisté poradí vaše kadeřnice, ale je dobré řídit se tvarem obličeje. Zjistěte, který krátký střih sedne vašemu tvaru nejvíce.

Srdcový tvar obličeje – Bude vám slušet střih v délce po tváře. Vyhněte se zcela rovným vlasům, budou vám slušet jemné vlny i kudrny. Rozhodně si nechte ustřihnout výraznou patku.

Oválný obličej – Pokud máte oválný obličej, nejvíce vám z krátkých střihů bude slušet mikádo v délce kousek pod bradu. Tento účes zjemní vaše rysy a omladí vás.

Čtvercový tvar obličeje – Nestříhejte se úplně nakrátko. Chlapecký střih či dnes tolik populární Pixie Cut není nic pro vás. Vaše vlasy by měly dosahovat alespoň po ramena.

Kulatý tvar obličeje – Pro vás je velmi vhodný tolik populární Pixie Cut, tedy krátký rozcuch s patkou. Hlavně se vyvarujte mikádům, ta by váš obličej ještě více zakulatila.

Protáhlý obličej – Máte úzký a protáhlý obličej? Pak vám bude velmi slušet mikádo v délce na ramena, které si lehce navlníte kulmou. Abyste obličej opticky zkrátili, určitě si nechte ustřihnout patku či ofinu.

Zdroj: Instagram Kristina Katsabina, Dermstore

Co shledávají muži na ženách atraktivními a zastíní kdejakou nedokonalost? Není to vždy o kráse a vzhledu

svetzeny.cz