Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Jednoduché účesy, díky kterým budete během okamžiku vypadat mladší

Info ikona
Účesy

Hvězdy to dělají také! Zde jsou návody, jak můžete vypadat mnohem mladší s několika vlasovými triky. je to primitivně snadné a efekt uvidíte okamžitě.

Chcete opticky ošidit pár let? K tomu není třeba uchylovat se k drastickým opatřením. Ale možná s tím budete potřebovat pomoc holiče. S následujícími pěti vlasovými triky budete okamžitě vypadat mladší:

Ostříhejte si ofinu

Pokud chcete vypadat mladší, pořiďte si ofinu. Ofina má jednu velkou výhodu: skryje drobné vrásky na čele. Boční ofina obvykle vypadá o něco jemněji, stejně jako ta, která je o něco delší než obočí a dosahuje téměř k řasám. Kdo je hodně sebevědomý, může si nechat zastřihnout kratší rovnou ofinu. 

Hodně vlasy na stranu

Proč vám vlasy na straně pomáhají vypadat mladší? Umístěním na stranu přidáte vlasům objem, protože kořínky vlasů budou umístěny v jiném směru než normálně. Nejlepší je střídat strany, abyste vždy získali maximální objem. Vlasy plné objemu dodají vašemu účesu svěžest a budete vypadat rozvěrnější a mladší.

Přirozennost je na vzestupu

Každý, kdo má ve vlasech vlny, rád používá žehličku. Ale to není vždy výhodná volba, pokud chcete vypadat mladší. Zde se může vyplatit nechat vlasům přirozený vzhled. Více přirozených vln automaticky znamená více svěžesti!

Noste vysoký culík

Pokud si sepnete vlasy do vysokého culíku, okamžitě vypadáte mladší. Plus: Svázané vlasy také zajistí, že pokožka na obličeji je trochu napnutější. Ale pozor! Nesvazujte cop příliš těsně, nebo místo hladké pokožky skončíte s vrásčitou hlavou.

Jemné odlesky

Trocha barvy ve vlasech neuškodí, pokud chcete vypadat mladší. Nejlépe se k tomu hodí jemné odlesky, které nevytvářejí příliš velký kontrast. Požádejte svého kadeřníka o radu, protože odborník přesně uvidí, jaká barva se k vašim vlasům hodí.

Zdroj: Autorský článek, InStyle

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.