Přejít k hlavnímu obsahu

Vycházející herecká hvězda Jenna Ortega: Během chvilky získala víc fanoušků, než je v Česku obyvatel. Seznamte se s Wednesday

Mladičká hvězda Jenna Ortega je na nejlepší cestě stát se celosvětovou superstar a podmanit si Hollywood. Herečka si díky své poslední roli v seriálu Wednesday získala přes 10 milionů nových příznivců na Instagramu. Kde se vlastně tato herecká hvězda vzala a co všechno se kvůli své roli musela naučit?

Ben Affleck ukázal svého nejmladšího syna. Společně vyrazili na basketbal a podobu byste těžko hledali

Neděje se to příliš často, ale když Ben Affleck vyvede svého syna do veřejného dění, způsobí to poprask. Samuel je nejmladší syn Bena a herečky Jennifer Garner. Pánové si tentokrát užili pánskou jízdu na basketbalu a „macechu“ Jennifer Lopez nechali doma.
svetzeny.cz
Info ikona
Jenna Ortega

Její herecká kariéra začala už v dětství díky Facebooku

Jenna Ortega se narodila 27. září roku 2002 v Coachella Valley v Kalifornii. Svou kariéru jako dětská umělkyně zahájila již ve svých 8 letech a hned od začátku si vytvořila poměrně slušnou pozici v zábavním průmyslu. Za vším přitom stála její matka, která ji jako sedmiletou natočila, jak recituje dramatický monolog a zveřejnila ho na Facebooku. Okamžitě se ozval castingový agent. Její debutová role byla v seriálu Rob z roku 2012. Následovala celá řada dalších menších i větších rolí v seriálech i filmech, jako třeba Kriminálka New York, Život uprostřed, Panenka Jane, Ty a další. Jenna také propůjčila svůj hlas princezně Eleně z Avaloru v animovaném seriálu od Disneyho.

Zuby dělají člověka: Bruce Willis, David Beckham nebo Beyoncé. Kdo vás okouzlí nejvíc?

Zářivý americký úsměv si přeje snad každý. Není proto překvapením, že si hollywoodské hvězdy nechávají své zuby vylepšit. I když se říká, že šaty dělají člověka, tak krásný úsměv dělá divy. Poznali byste vůbec celebrity před touhle proměnou?
svetzeny.cz
Info ikona
Wednesday

Role Wednesday Addams pro ni byla jako stvořená

Lidé prý Jenně od dětství říkali, že vypadá jako postava Wednesday z původního filmu Addamsova rodina z roku 1991. Navíc má herečka prý docela černý smysl pro humor. Když se pak zúčastnila konkurzu na roli novodobé Wednesday Addams, byla zrovna pokryta falešnou krví, jelikož právě dokončovala natáčení hororu. Tim Burton měl o výběru herečky pro Wednesday jasno. Jelikož svojí novou roli vzala Jenna velice vážně, naučila se dokonce hrát na violoncello. S hraním začala dva měsíce předtím, než začalo natáčení seriálu. Kromě toho se také zúčastnila lekcí lukostřelby, šermu a učila se německy. Během prvních pár týdnů během natáčení téměř nemrkala a režisér Tim Burton byl tak nadšený z výsledku, že si přál, aby se snažila v seriálu nemrkat i nadále. Pokud se na seriál podíváte, můžete si všimnout, že postava Wednesday mrká opravdu velmi zřídka. Jenna se také kvůli své postavě naučila chodit hodně vzpřímeně, což jí prý nesmírně zlepšilo držení těla. Na seriálu pracovala po boku herečky Christiny Ricci, která ztvárnila původní Wednesday Addams a v novém seriálu od Netflixu hraje jednu z učitelek.

Madonna výjimečně ukázala svých šest dětí. Společná rodinná fotografie dojímá fanoušky

Madonna (62) umí i příjemně překvapit. Na sociálních sítích je extrémně aktivní, ale nečekejte uvědomělý profil, nýbrž řadu vyzývavých fotografií, kterými pravidelně dokáže pobouřit společnost. Nyní ovšem udělala výjimku a sdílela s fanoušky rodinnou fotografii a ti se fotografie nemohou nabažit.
svetzeny.cz
Info ikona
Goody Addams

Obrovská sláva přišla během pouhých pár dní

Jenna je dcerou mexických a portorických rodičů, kdy svému publiku dává jasně najevo, že je na své předky hrdá a je vděčná, že má příležitost svou kulturu sdílet se světem. Díky spolupráci s nejprestižnějšími studii ve filmovém průmyslu dosáhla Jenna ve své profesi vysokého postavení a udělala své rodině čest. Kromě herectví se Jenna věnuje také psaní, kdy v roce 2021 vydala svou první knihu It's All Love: Reflections for Your Heart and Soul. Jenna Ortega získala více než 10 milionů nových sledujících na svém Instagramu, a to pouhých 10 dní od vydání nového seriálu Wednesday z dílny Netflix. V některém dnu od premiéry dokonce získala více než milion sledujících v průběhu jednoho jediného dne. Ortega nedávno přiznala, že se stále přizpůsobuje tlaku, který přichází ze všech stran spolu s narůstající slávou.

Zdroj článku